Kulisy MMC Fight Club według Najmana

rogadam

Brutaal
Featherweight
To na co wszyscy czekali!



http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Najman-marzenia-nie-sluza-kazdemu,wid,15187738,wiadomosc.html
 
To niech przewidzi kiedy wygram w totka chociaż 20 zyla. Widział pewnie od środka jak to funkcjonuje i przewidział co pewnie nie bylo trudne ze to sie nie uda i tyle.
 
Najman pocieszny gościu. I niech mi nikt nie pierdoli, że tępy typ, bo nikt nie potrafi wypromować takiego beztalencia jak on i zgarniać do tego w chuj hajsu.
 
Koniec świata, tekst Najmana, który się przyjemnie czytało. Nawet wątek humorystyczny o Salecie tak bardzo mnie nie zirytował.
 
Oczywiście Najman w swoim stylu. Musiał wspomnieć o Salecie. Oni byli parą?







Najman fighterem jest żadnym, ale biznesmanem jest dobrym. Niech organizuje te swoje gale i inne akcje, ale niech nie miesza się do sportu jako zawodnik i będzie ok.







@up



Z Wiśnią to bym widział Tyberiusza. Przegrany wylatuje z organizacji.







PS. Bazelak ma jeszcze kontrakt z KSW?
 
Nie będę czytał streści ktoś? Bo jak widze tą łysą glace to już mam zawirowania w jelitach.
 
Nic odkrywczego nie napisał. Mówi to co wszyscy. Organizacja gali była słaba. Wspomina oczywiście o Salecie. No i oczywiście przechwala się w co 2 zdaniu, że wiedział że gala się nie odbędzie.
 
156px-Nostradamus1.jpg
 
Nie rozumiem, czemu obrażacie Najmana. On przynajmniej na biznesie się zna, a to w dzisiejszym świecie bardzo dużo. Fakt zrobił z siebie pośmiewisko, ale dla konkretnej kasy - więc jest to do wybaczenia. Poza tym jest bardzo sympatyczny i mam z nim zdjęcie, więc mam jakiś sentyment do niego hehe. :-)
 
A kto mówi, że Najman jest głupi? Po prostu nie ma umiejętności ani serca do walki lub ustawia walki i śmieje się nam w twarz!:-)
 
Najman może powrócić tylko na walke z Sappem. Pojedynek o miano najszypszego klepacza w historii.
 
Najman to jest inteligentny gościu, wytrzepał hajs z niczego tak naprawde. Jak on się zachaczył na przeciwnika dla Pudziana to mistrzostwo świata, później całą nienawiść zgarnął na siebie żeby ludzie chcieli oglądać jego walki i bach ! pierwsza walka z Saletą i największy peak na gali (przebił Pudziana). Potem jeszcze nieźle podpromował mmaattack za niezły hajs. Teraz ma fuche w telewizji i wozi się ze swoją blondi samochodem terenowym. Problem w tym, ze nie ma za krzty honoru ale kto tam o tym będzie pamiętał za 10 lat.



Powinien się zająć menadżerką.
 
Najman to tak naprawdę spoko typ, którego im bardziej obserwuję, tym więcej widzę w nim autoironii i poozytywnego przekazu. Trochę bez honoru i sportowiec żaden ale za to z mega psychą i szczerym wyjebaniem na to co ludzie sobie myślą. Koleś dostarczył mi naprawdę sporą dawkę śmiechu, zarówno w wywiadach jak i samych walkach, więc moje odczucia wględem jego są tylko pozytywne. :)
 
Najman wszystko co robi robi z głową. Wykreował się sam na pierwszą pizdę PL ale kosi na tym grubą kasę. My śmiejemy się z niego jak klepie na ringu lub w klatce on śmieje się z nas poklepując maskę nowego auta za kolejne odklepanie. I tak w kółko macieju. Powiedzieć o Marcinie można dużo, że nie jest fighterem, że nie ma serca do walki itd itp ale łeb do interesu ten człowiek ma...
 
Śmiechy śmiechami ale Najman to jedyna osoba która wyszła dobrze na tym całym MMCyrku, cała reszta łącznie z Pudzianem, Damianem, Tyberianem, Olim, Reedem i Grabarkiem dała się wysterować na pole...nie robił sobie długo nadziei i w pore zrezygnował. Decyzja trafiona jak większość jego decyzji, udział w BB, sztuczny konflikt z Mario, 2 walki na KSW, 2 walki na MMAA, zero konsekwencji za naruszenie kontraktu z KSW, świetne relacje do dziś z Darkiem, vBlog na orange.pl, mała rubryka w SE, Fun Raport w OS, nie ma przypadku...kupa rozsądnych decyzji, a hejterzy? co go to obchodzi? On czy Oni mają więcej na koncie?
 
To, że Najman biznesmenem świetnym jest to nie jest żadna tajemnica dla mnie.







Najbardziej mi się spodobał fragment,

Ogarniał mnie śmiech, ale i refleksja: jak kilku gości, którzy na imprezie po większym drinie wymyślili sobie galę MMA, może wodzić za nos całą opinię publiczną? Mówiąc szczerze, to wytłumaczenie jest jedno • Marzenia nie wszystkim służą, a ludzie niech zaczną myśleć




Lub po delikatnej przeróbce,




Ogarniał mnie śmiech, ale i refleksja: jak jeden gość, który na imprezie po większym drinie wymyślił sobie, że zostanie fighterem, może wodzić za nos całą opinię publiczną? Mówiąc szczerze, to wytłumaczenie jest jedno • Marzenia nie wszystkim służą, a ludzie niech zaczną myśleć
 
Bawicie mnie. Jak można podziwiać umiejętności biznesowe gościa, który szmaci się dla pieniędzy? Ok, róbmy wszystko, byle hajs się zgadzał.
 
Back
Top