Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

poprawie jeszcze kilka rzeczy i za chwile wrzucam online, test ma na celu sprawdzenie czy udalo mi sie poprawic bledy!



zdr!
 
Dopiero przed chwilką zauważyłem ten temat, nie stety w obecnej chwili nie da się zarejstrować, ale nie mogę się doczekać aż zadziała :P
 
Spoko, czekamy ;) Czy można prowadzić kilka walk na raz? W sensie w tym samym czasie? Wczoraj rozpocząłem kilka walk ale kliknięcie w dowolną zawsze przenosiło mnie do tej najstarszej. Rozumiem, że w "produkcyjnym" środowisku to nie ma sensu ale przy testach chyba fajnie by było gdyby można było prowadzić na raz więcej walk.
 
Ja próbowałem ale nie mogłem. Jak mówiłem kliknięcie w każdą rozpoczętą walkę prowadziło do otworzenia strony z najstarszą.
 
jeszcze chwila


Heileris, dziwne, myslalem ze takie problemy dawno rozwiazalem. Ktos jeszcze mial cos podobnego?
 
Wczoraj stoczyłem bodajże 44 walki 27-16-1 nie bałem się z nikim walczyć. Próbowałem stójkowiczem walczyć w parterze i szkoda, że się bardzo zestarzałem i zacząłem tracić staty :D. Do 22 może testy dziś?
 
WG czasu masz 2 minuty. Ja normalnie toczyłem kilka walk, tylko czasem rywale nieodpowiadali...
 
jeszcze chwila, bo zatrzymalem sie na takiej malej rzeczy i jeszcze nie wykminilem ocb, o 20 zaczynamy na bank
 
Używam najlepszej czyli Chrome ;) Choć nie sądzę, żeby to miało jakieś znaczenie. Adres się zgadzał, w sensie widziałem, że zmienia się zmienna identyfikująca walkę ale zawsze otwierała się jedna strona.
 

Forbidden


You don't have permission to access /lionspride/pl/start/creatafighter/ on this server.



wyskakuje mi cos takiego jak klikam nowy gracz... wszyscy tak macie? :P
 
Ja na firefoxie







PS: Ja z Garfieldem tylko raz przegrałem, a chyba z 4,5 razy wygrałem raz mnie poddał tą skrętówką :D
 
Back
Top