Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

dzieki :)

juz pozbedziemy sie najpowazniejszych bledow i dopracujemy balans postawie bete i wtedy zaczne dodawac kolejne opcje
-edycja profilu, avatar, narodowosc, pseudonim, piosenka na wejscie itp
-zakladanie klubow
-zapraszanie do znajomych
-wysylanie prywatnych wiadomosci itd



nastepne testy hmmm, teoretycznie nastepne testy powinnismy zrobic jak pozbede sie znanych aktualnie bledow, trudno powiedziec ile mi to zajmie, moze dzien, moze dwa, moze trzy

potem sprobujemy zrobic testy przez caly dzien, tak zeby mozna bylo rozegrac kolejna kariere po zestarzeniu sie, wrzuce wtedy link jeszcze w pare miejsc i powinno byc wiecej graczy :)

nastepny krokiem bedzie otwarta beta :)
 
- Konieczność klikania bonusu na rundę oraz sposobu rozpoczęcia walki po każdym odświeżeniu, dopóki przeciwnik także nie wybierze (bardzo wnerwiające)



- Będąc na dole, opcje do wyboru są jakby się było z góry







To takie najbardziej zauważalne błędy, uniemożliwiające w pewnym stopniu rozgrywkę :)
 
Cactus, blad z pomieszaniem gora-dol powinienem latwo wyeliminowac, ale moze sie zdarzyc, ze jest jeszcze w innych miejscach kodu, bede potrzebowal zeby przekazywac mi dokladnie po jakiej akcji blad nastepuje



kodu jest juz tyle, ze reczne przeszukiwanie tego mija sie z celem :P



z tym bonusem tez pokombinuje, ale ogolnie walka mogla isc potem dalej tak?







dziwne, czasami na forum nie dodaje kolejnej strony gdy powinno
 
jesli byś potrafil moglbys dodac jakis czat w grze aby mozna bylo sie porozumiec
 
Zależy, było tak, że walka się zaczęła, trafiłem kopnięciem i znowu wyrzucało na początek, ale to rzadziej i tylko po pierwszym ruchu, nie np. po 1 rundzie.
 
hmmm, nie mam tego w planach bo to mija sie z celem przy wiekszej ilosci graczy, ale na potrzeby testow sprobuje cos zainstalowac, nigdy czegos takiego nie robilem wiec nic nie obiecuje :P
 
Cactus



jest taki skrypt co cofa o jedno jesli wystapi jakis blad, ktory uniemozliwialby dalsza walke, cos z tym musi byc, nie jestem pewien co to jest bo nie wystepuje zawsze... sam stoczylem juz dziesiatki walk sam ze soba(...) i nigdy mi sie to nie przytafilo



ale ogolnie zawsze miales mozliwosc dokonczenia walki?
 
no to jak to sie mowi pol biedy xD



a jak z balasem? co czlowiek to opinia, ale chetnie wyslucham
 
Dufia jeszcze jedna sprawa dosyc czesto mialem taka sytuacje, gdy bylem z plecow zapinalem garde jest napisane, że się udało ale i tak jestem w pozycji z przed zapiecia gardy



co do balansu to jest juz w sumie dobrze tylko moim zdaniem ( nie wiem jak dla innych ale ja gralem parterowcem) to ciezko bylo z klinczem i obaleniem stojkowicz obijal mnie caly czas dopiero jak sie zmeczyl to do czegos dochodzilem
 
kurde widzialem cos takiego, nie pamietasz w jakiej walce cos takiego bylo? bo teraz tego szukac z 200 walk...
 
http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/seefight/index.php?id=103 mam



juz poprawilem mieszanie stron po obaleniach, teraz poprawiam dublowane walki i zaraz sie tym zajme
 
juz chyba poprawilem dublujace sie walki :) mozliwe ze jednoczesnie poprawi to ten blad z koniecznoscia ponownego wybierania bonusu, ale nie jestem pewien


napewno nie skoncze gry, do nastepnego weekendu jesli o to pytasz :P
 
podobny do tego dzisiejszego testu bedzie moze jutro wieczorem, albo pojutrze
poprawie tylko znane bledy i sprawdzimy czy juz nie wystepuja
 
nie ma tego wiele, zostalo mi chyba jeszcze ten blad z garda, ktory wymieniles wyzej, blad z decyzja na ktory narzekal Droni i wygrane przez KO bez podania przyczyny, a i jeszcze symetryczne starzenie sie, bo o ile przegrywajacy od czasu do czasu Droni starzal sie ok to wygrywajacy Tar juz nie :P



edit
blad z garda juz naprawiony :P
 
wlasciwie to juz poprawilem wiekszosc bledow, ktos chetny na szybka probe? :D







http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/



zobaczymy czy beda gracze
 
Ja gram. Właśnie miałem bład, na początku rundy nie wyświetliły mi się możliwości, dopiero po kliknięciu na ślepo wybrałem opcję.
 
sam gram i widze, ze nei wszysytko jest git, mogles nie miec opcji bo wrzucalem pliki na serwer :P
 
Back
Top