Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

To ja też kilka pytań, mam nadzieję, że nie były zadawane:

- Czy implementowaleś kontuzje?
- Czy jest możliwość założenia gilotyny w stójce przy klinczu? Kilka razy klinczowałem ale chyba nie widziałem takiej opcji.
- Czy jest możliwość kontry przez gilotyne przy obalającym przeciwniku? Przypomniał mi się występ Cody'ego McKenzie z TUFa ;)
 
nie wiem czy zrobic parterowca znowu ?







<wczoraj fajnie sie gralo, byly czeste zmiany w rankingu i nie bojcie sie stracic 1 miejsca tylko walczcie >
 
Dzisiaj prosze o zglaszania wszelkich bledow! Szczegolnie tych podczas walki!



jesli wystapi sytuacja, gdy komentarz mowi, ze jestes z gory, a masz opcje z dolu(lub odwrotnie) prosze o tym poinformowac



JAZDA xD



http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/creatafighter/
 
heileris



gilotyna przy obronie obalenia byla juz zainstalowana, ale narazie sie jej pozbylem, ze wzgledu na prace nad balansem



zostanie dodana razem z innymi opcjami, typu tajski klincz, latajaca kolano, latajaca balacha, kolejne pozycje w parterze itp



to taki plan na przyszlosc dopiero







kontuzje narazie wykluczam
 
Pierwsza uwaga na szybko: musisz zainwestować w AJAX ;) Przeladowywanie strony za każdym razem gdy coś klikam jest męczące....
 
heileris



Ajax narazie nie ogarniam, w dalekiej przyszlosci jesli uda mi sie to rozkrecic, owszem.
 
pamietajcie o kontroli w parterze, jesli mozecie wyladowac na glebie, nawet jesli przeciwnik ma wysokie poddania nie wygra jesli nie ma dosc dobrej kontroli
 
Back
Top