Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

kpk



dodane punkty od razu maja wplyw na walke, ale teoretycznie nie powinno sie toczyc wiele walk, tylko wygrac jedna, dodac punkty, wybrac odpowiedniego przeciwnika, ktory jest w zasiegu, wygrac itd
 
A jakie trzeba mieć staty, żeby skutecznie obalać? Miałem 105 obaleń, przed walką wybierałem skuteczność obaleń i nie szło. Siła też wpływa na to?
 
a i tutaj byl problem, powinienem byl wam to wyjasnic, w stojce wazne jest wyczucie dystansu(glownie praca nog), stojkowe style dostaja od razu troche, a inne style powinny od razu w to inwestowac, zeby mogly podejmowac walke w stojce



bez wyczucia dystansu nic nie zrobisz, ale dodam opcje wpadania w klincz bo ciosie i nawet bez tego bedzie duzo lepiej







a skutecznosc obalen konfrontuje sie z obrona obalen, tylko kwestia jest taka ze nie mogles obalac bo nie kontrolowales w ogole walki w stojce(za malo pracy nog)







Ci mistrzowie boksu wladowali wszystko w ciosy piescami i robili sieczke, a wystarczylo poprawic prace nog/uniki i nie mogli by powstrzymac klinczowania/obalania/kontr
 
fightstage: 4
fighters position stage 2:
fighters position stage 3:
fighters position stage 4:
fighters position stage 5:
fighters position stage 6:
fighters position stage 7:
fighters position stage 8:
fighters position stage 9:
fighters position stage 10:
fighters position stage 11:
fighters position stage 12:
fighters position stage 13:
fighters position stage 14:
fighters position stage 15:
fighter1_status: 0
fighter2_status: 1
fighter1_move: 0
fighter2_move: 13.6
fighter1_lastmove: 9.7
fighter2_lastmove: 8.2
fight_status: 1

Inglisz werszyn jest aktywne i się sypie :).
 
ale sie czypiles :D angielska wersja jest tak z przed 4-5 miesiecy temu i wlasciwnie jest niegrywalna :D silnik walki zostal przebudowany od podstaw :D







na jutro prawie napewno bede mial usuniety blad dominujacych bokserow, zmiejszenei skutecznosci poddan i walki 2-rundowe, zapraszam na wieczor :)
 
W finalnej wersji będą:

- normalne walki 3x 5 minut,
- mistrzowska walka 5x 5 minut,
- 8 kategorii wagowych:

125 lbs - 57 kg
145 lbs - 66 kg (wg mnie powinno być 65 kg)
155 lbs - 70 kg
170 lbs - 77 kg
185 lbs - 84 kg
205 lbs - 93 kg
265 lbs - 120 kg

- 3 sędziów oceniających walke,
- lucky punche,
- lucky kicki,
- lucky suby,
- limit walk na dzień ? żeby nie było po jednym dniu mase Travisów Fultonów...,
- w stójce i parterze opcja do wyboru co bronisz/unikasz itp. itd.,
- zbilansowana stójka i parter,
- zasięg ramion (zbilansowane ze wzrostem),
- waga (zbilansowane ze wzrostem),
- wzrost (zbilansowane z zasięgiem ramion i wagą),
żeby nie było przypadków typu: 200 cm i waga 57 kg :-)
- kolor pasa w BJJ/Judo/Karate/TKD,
żeby czas zdobywania pasków był baaaaardzo długi
- sztuki walki do trenowania: BJJ/SF, Muay Thai, Boks, Kickboxing, Zapasy, Judo, Tae Kwon Do, Karate Kyokushin, Sambo...
- Tylko 1 Federacja (MMArocks),
- Kontrakty na konkretne gale,
- Wypłaty $$$,
- sklepy z ubraniami/odżywkami do treningów i walk,
- kluby w których można trenować za kase $$$,
- sponsorzy,
- hype/pop,
i wiele innych co teraz sobie teraz przypomnieć/wymyśleć nie mogę :-)

Będzie to ?
:-)
 
mam nieco inna wizje musze przyznac, ale moge Ci powiedziec co mam teraz zanotowane do zrobienia

najpierw

-balans na 2-3 rundy
-spersonalizowanie stylu bazowego do konkretnych mozliwosci (np bokser nie bedzie mogl wysoko kopac jesli nie rozwinie kopniec do jakiegos poziomu, zapasnik i judoka bede miec wiecej mozliwosci rzutow z klincz itp
-starzenie sie zawodnika i koniec kariery ze starosci + wplyw wieku na statystyki
-edycja profilu
-eliminacja wszelki bledow

jesli chodzi o punkt 1(balans) to zapraszam na testy po walce Adamka :) powininem sie wyrobic



aha musze zwerbowac sedziow, chcesz byc jednym z nich? wystarczy czytac i punktowac walki :D
 
sędziowie muszą być wirtualni :D
tylko żeby pisało punktacje 3 sędziów po rundach i na koniec punktacja całkowita.
kumasz ocb ?
 
hehe stary to ironia :D


juz mam system zliczania punktow wbudowany w silnik narazie za trafiania, obalenia, i szeroko rozumiana kontrole w parterze


jutro bedzie lepszy balans i dwie rundy wiec spodziewam sie wiecej walk pojdzie w decyzje :)


dobranoc :)
 
Dopiero po Adamku... Ja chcę wcześniej tak o 16 bo nie mam co robić, a tak to chociaż czas minie
 
kaczka,



nie



Droni



ciesze sie, ze sie podoba, ale wczesniej raczej sie nie wyrobie
 
Własnie liczę na wszystko od nowa od poczatku rejestracji. Mógłbyś dać jakoś tak teraz dla zabawy, bo chętnie bym popykał ;p
 
nie no stary :D teraz sniadanie i zabieram sie od pracy, zeby na wieczor bylo ogarniete, nie moge teraz dac Wam opcji grania bo bede pracowal bezposrednio na tym co stoi na moim serwerze

tydzien - dwa i wersja BETA powinna juz stac na jakims innym serwerze 24/7
mam nadzieje :) :)
 
wlasnie dodaje druga rudne, potem jeszcze napisze skrpyt starzenia sie, poprawie kilka bledow i bedzie gotowe na nastepne testy


zalatwilem sobie juz serwer na ktorym postawie BETE 24/7 ale to dopiero za jakis czas


zdr!
 
Dufia popraw jeszcze nazwy technik kończących. Bo raz jest po polsku, raz po angielsku. Np. balacha i heel hook. Niech będzie w jednym języku.
 
Back
Top