Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

Tar e jest chyba juz nie do zatrzymania
ups



rozwijajcie prace nog, zeby poprawic wyczucie dystansu to moze Was nie trafi xd
 
kurwa, jestem zapaśnikiem, obalam, jestem w gardzie atakuję korpus pięścią a ktoś łapie mnie w trójkąt? po pięści na korpus? srsly? wszystko w poddaniach mam ok 15...
 
jesli twoj przeciwnik ma wieksza kontrole z dolu niz ty z gory to plus wieksze duszenia niz ty obrone przed obaleniami to pewnie Cie podda







Spokojnie panownie, narazie jest niezabalansowane, to jest test ogniowy, potem bedzie lepiej
 
za jakis czas skonczymy testy na dzisiaj, jak widzicie balans jeszcze kuleje, ale jestem bardzo zadowolony ze ogolnie system sie sprawdza poki co, prosze osobiscie wszystkich o jakies opinie w tym temacie
 
Może najwyżej 2-3, ale wydaje mi się, że kilka walk na raz, i za każdą dość spory jak się okazuje rozwój powoduje, że debiutant w nie ma szans pokonać kogokolwiek z 3-4 walkami.
 
kurwa, znów, zapaśnik nic nie jest w stanie zrobić, ani obalić, bo non stop dostaje po łbie, ani uderzyć bo jest kontrowany od razu, ani nawet sklinczować bo od razu dostaje...
 
Jeszcze raz prosze o nie denerwowanie sie, to bardzo wczesna wersja wlasciwie pozbawiona balansu!
 
hej, Patryk Rozgwiazda, zasnąłeś w ringu? Czekam na twoją decyzję od 20 minut...



12 h to chyba za długo na decyzję :)
 
Rozumiem i bez nerwów. Czekamy na nieco zbalansowaną wersję choć gra zapowiada się bardzo dobrze. I prosiłbym o pomyślenie nad np. ograniczeniem ilości walk dziennie, bo inaczej po 2 dniach będą same Fultony.
 
Panowie, za 10 minut konczymy testy!


Poprawie to co wymaga poprawic i moze juz jutro sprobujemy znowu, moze balans bedzie lepszy
 
Dzień dobry.



Z tej strony Andrzej Kulej, czarny pas BJJ, ekspert od kimury.



Chciałbym powiedzieć, że stójkowicze mają za dobre staty!
 
Na pewno do poprawienia:



- balans



- zmniejszony czas na decyzję z 12 godzin do np. 2 minut







Ale ogólnie nieźle jest.
 
Pervert już koniec przecież. Ja żadnych skillów nie ulepszałem, cały czas na starych, brałem walki jak popadnie czasami tarowi odmówiłem
 
wczułem się, masło cały czas punktowałem w stójce, pewnie się denerwował
 
I ten ranking na czym polegał bo ja byłem nie pokonany a zdarzało się ,że ktoś przed mną był.



Dodac trzeba wiadomo opcje jakiś avatar ,ale jest dobrze.
 
Back
Top