Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Nagłośnienie tej gali na żywo to był jakiś qrwa dramat...same echo i dudniące basy.
Akustyka jest z dupy na Narodowym. Poczytaj o koncertach np. AC/DC, albo zobacz na Yt. To samo. Nie ma co zwalać winy na KSW. Ale dramat jest z dźwiękiem.
 
18740012_10206599878194870_1551486116795545259_n.jpg
 
@halibut żigolaku, chyba Cie widziałem z jakąś blondynką przed Narodowym, około 19stej. Nie chciało mi się podbijać ;)
Dobra ekipa, ale niektórzy pozy jakby ich Gomorra wynajmowała :D
Jakbym miał więcej czasu to bym się z Wami ustawił, ale wszystko musiałem robić na szybkości.
Pondro.
 
@halibut żigolaku, chyba Cie widziałem z jakąś blondynką przed Narodowym, około 19stej. Nie chciało mi się podbijać ;)

Koleżanka Gizela

Dobra ekipa, ale niektórzy pozy jakby ich Gomorra wynajmowała :D
Jakbym miał więcej czasu to bym się z Wami ustawił, ale wszystko musiałem robić na szybkości.
Pondro.

Info o spotkaniu na plaży wisiało tutaj kilka dni, przypominaliśmy się. Szkoda, że poza stałymi bywalcami, na których mozna liczyć tak mało ludzi wpadło. Zwłaszcza, że za plecami 50m mieliśmy stadion. No cóż, może następnym razem ;) #UFCGdańsk

ten z dolu drugi od lewej ma tu konto czy to kogos syn?

@SynRomana
 
Ta, Gizela ode mnie z roboty. "Ta z Bieszczad". Ja Ciebie nie poznałem. Pewnie dlatego, że nie wiem jak wyglądasz ;p
Ciebie poznałem od razu. Widać, że chłop ze ślunska, kawałek ulanego byka z Ciebie :D
Dupie się tak nie przyglądałem, bo blondynki mi się nie podobają, a poza tym dziewczyna tego nie lubi :D Jednak dzięki niej mam pewność, że to Ty :D
 
Po gali jak już się rozchodzilismy na przystanku podbił też do mnie voranka i matszo @bart123 . Dziwnym trafem spośród grona przypadkowych osób oczekujących na autobus rozpoznał akurat @Matszo92 :crazy:
 
Po gali jak już się rozchodzilismy na przystanku podbił też do mnie voranka i matszo @bart123 . Dziwnym trafem spośród grona przypadkowych osób oczekujących na autobus rozpoznał akurat @Matszo92 :crazy:
No tak, w sumie to jak wspominałem posty @kaczka41 w temacie przeróbek z Londynu zrobiły swoje i z dalsza już wiedziałem, że to Matszo:lol:. Voranka bym chyba rozpoznał w dzień, bo często jeździ na zloty i na gale i jakieś foty się kojarzy, choć jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba na fotach ze zlotów lub któregoś UFC Ciebie też kojarzę. Fajnie było poznać. A tak btw, chyba mi się coś pojebało, bo z dwa razy się przywitałem, ale w sumie przed 3 w nocy było i mózg już tak nie pracuje(a mój to ogólnie rzadko):crazy:.

Super, że Cohones tak licznie odwiedziło Narodowy, wirtualne piwko dla wszystkich, bo sam trochę hejcę KSW, ale wypada wspierać nasze rodzime podwórko szczególnie podczas takiego wydarzenia:beer:
 
Chciałam bardzo, bardzo przeprosić za nieobecność nad Wisłą.
Okazało się że odbiór akredytacji wiąże się z tym, że nie mogę opuszczać terenu Narodowego :/
Oczywiście jeśli będzie przewidziany jakiś inny zlot gdziekolwiek to chętnie się na to piszę bo wielu nie miałam okazji poznać a za wieloma się stęskniłam :( :*
 
Chciałam bardzo, bardzo przeprosić za nieobecność nad Wisłą.
Okazało się że odbiór akredytacji wiąże się z tym, że nie mogę opuszczać terenu Narodowego :/
Oczywiście jeśli będzie przewidziany jakiś inny zlot gdziekolwiek to chętnie się na to piszę bo wielu nie miałam okazji poznać a za wieloma się stęskniłam :( :*
Następny zlot u Borna w piwnicy
 
Chciałam bardzo, bardzo przeprosić za nieobecność nad Wisłą.
Okazało się że odbiór akredytacji wiąże się z tym, że nie mogę opuszczać terenu Narodowego :/
Oczywiście jeśli będzie przewidziany jakiś inny zlot gdziekolwiek to chętnie się na to piszę bo wielu nie miałam okazji poznać a za wieloma się stęskniłam :( :*

Dokladnie ta niemozliwosc wyjscia ze stadionu to bylo wiezienie.
Wiecej sie na takie cos nie pisze isc tak szybko na strefe fana.

My sie chociaz minelismy na Narodowym, a coz to za kolezanka szla z Toba ?:wink:
 
W 2024 będzie trzeba założyć temat kto na UFC w Krakowie Gdańsku, aczkolwiek możecie się już wpisywać wstępnie :robertmakeup:
 
Back
Top