Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Kurde, wczoraj jeszcze były dostępne bilety w nowym sektorze po 100zł a dzisiaj już dupa. To się opamiętałem. Ma ktos dwa bilety do odsprzedania? :jon:
 
Lipa troche tak kupowac od obcych ludzi w ciemno bilety w pdfie :confused:
:nono:

Ja kupiłem właśnie przez ogłoszenie stamtąd. Jest ten plus że są profile osób a nie jakieś lewe ogłoszenia z olx albo allegro. Tyle że ja nie w PDF tylko normalnie wysyłką.
 
Ja kupiłem właśnie przez ogłoszenie stamtąd. Jest ten plus że są profile osób a nie jakieś lewe ogłoszenia z olx albo allegro. Tyle że ja nie w PDF tylko normalnie wysyłką.
Tylko trochę za późno na normalną wysyłkę :lol:
Może uda się cos ogarnąć z odbiorem osobistym, bo ebilecie juz sama popylina została.
 
Pójdzie to do góry jeszcze? Ludzie z gornej trybuny nie mają zaslonietej klatki przypadkiem? Albo ja nie mam wyobraźni..
 

Attachments

  • DAuwjGaVoAMd28c.jpg
    DAuwjGaVoAMd28c.jpg
    83.5 KB · Views: 38
Pójdzie to do góry jeszcze? Ludzie z gornej trybuny nie mają zaslonietej klatki przypadkiem? Albo ja nie mam wyobraźni..
To już jest maks. Tu masz przed wciąganiem i słowa Martina, że bez telebimu ani rusz jak masz bilet za niską cenę. Ale ja się z nim zgadzam i w sumie z górnych trybun to takie PPV na żywo
http://www.polskatimes.pl/sport/a/m...-trybun-pge-narodowego-bedzie-dobra,12114506/

@VoRaNeK pisał po żużlu, że na środku nic nie widać z góry.
 
To już jest maks. Tu masz przed wciąganiem i słowa Martina, że bez telebimu ani rusz jak masz bilet za niską cenę. Ale ja się z nim zgadzam i w sumie z górnych trybun to takie PPV na żywo
http://www.polskatimes.pl/sport/a/m...-trybun-pge-narodowego-bedzie-dobra,12114506/

@VoRaNeK pisał po żużlu, że na środku nic nie widać z góry.
To się zgadza, zastanawiam się tylko czy siedząc na samym dole górnej trybuny, miejsca mam te nad Perfect View, będę miał zasłoniętą klatkę przez ten ekran? Bo wiadomo że gówno widać ale jednak mieć całkiem klatkę zasłoniętą byłoby raczej chujowe..
 
To się zgadza, zastanawiam się tylko czy siedząc na samym dole górnej trybuny, miejsca mam te nad Perfect View, będę miał zasłoniętą klatkę przez ten ekran? Bo wiadomo że gówno widać ale jednak mieć całkiem klatkę zasłoniętą byłoby raczej chujowe..
Tu jeszcze jedno foto, przed klatką, ale mniej więcej chyba z Twojej wysokości
 
Siema, jeśli ktoś jeszcze potrzebuje, to mam do sprzedania jeden bilet, sektor G18, rząd 35, 50zł czyli po normalnej cenie.
 
Pieprzone światło na twarz w G19. Paluszki zapieprzyli. Atmosfera super :)

Ta plaża to pod budynkiem z napisem ZNP z parasolami?
 
Last edited:
Back
Top