KSW PPV czy nielegalny stream

PPV czy nielegalny stream

  • PPV

    Votes: 42 51.2%
  • nielegalny stream

    Votes: 40 48.8%

  • Total voters
    82
Daj jeszcze opcje siedze na czacie i czytam co ludzie piszą bo ani PPV przez kswtv ani piracki strim nie działa. Często tak miałem :lol:

Oglądanie KSW to jest czasem kurwa katorga.

Pewnie w ten sposób zachęcają ludzi do kupowania biletów :mamed:
 
Po przekręcie z walką Mameda powiedziałem ,,ostatni raz kupiłem PPV'', ale w zasadzie chyba kłamałem, bo na tą galę też kupię. Oglądamy w większym gronie, więc 40zł nie przesadzajmy, żeby było jakimś wydatkiem większym. A jak ma pomagać w rozwoju dyscypliny w Polsce to łaj not.
 
Podziwiam osoby które jarają się tymi galami i szukają pirackich streamów. Pirackie streamy to gówna z zeszlej epoki, tną się i padają bez wyjątku. Zamiast emocjonowania się walkami tylko wkurwianie co parę sekund. Inna sprawa że oficjalne transmisje też dawały dupy.

Tylko oglądanie w TV albo na miejscu na żywo. Ewentualnie kswtv, podobno nowa wersja jest stabilna.
 
Podziwiam osoby które jarają tymi galami i szukają pirackich streamów. Pirackie streamy to gówna z zeszlej epoki, tną się i padają bez wyjątku. Zamiast emocjonowania się walkami tylko wkurwianie co parę sekund. Inna sprawa że oficjalne transmisje też dawały dupy.

Tylko oglądanie w TV albo na miejscu na żywo. Ewentualnie kswtv, podobno nowa wersja jest stabilna.
ostatnio to ksw.tv padalo, a stream smigal az milo w hd
 
Weeb.tv konto premium za 4 zł i śmiga w mega jakości bez przycinek.

Dziękuję do widzenia.
 
Zawsze kupuje PPV i tym razem bedzie tak samo. Lubie pohejcic KSW ale cos tam zawsze na mnie zarobia. Niw bawie sie w zadne streamy bo lubie wszystko zawsze ogladac w dobrej jakosci. I wiadomo zawsze okazja do wjebania pizzy i podrinowania choc tym razem na sucho bo w niedziele sluzba od 6. Kiedys nawet w poprzednich pracach zawsze bralem wolne, urlopy chuje muje zeby obejrzec ten cyrk. W przyszlosci juz tak nie bedzie ale jak bede mial wolne to wykupie za kazdym razem. Ale sie kurwa rozpisalem:confused:
 
Chyba nie da się zablokować weeb tv? Plus wolałbym żeby jednak się skupili na tym żeby transmisja działała idealnie na KSWTV a nie na blokowaniu kogokolwiek zanim nie ogarną tip top swojego produktu.
 
Mi nie chodzi o te jebane 40 zł ale jak płace to ma chodzić a nie mam sie wkurwiać przycinkami. Dopóki nie będzie śmigać kswtv na necie zajebiście to słabo blokować inne streamy i zmuszać ludzi do wkurwiania sie podczas transmisji.
 
@kaczka41 , moralizatorze jeden, nie pierdziel głupot ze gadałeś z Martinem bo ten Cię zbanował ze dwa lata temu i przyznaj się lepiej, ze sam będziesz kradł streama.
BTW, oczywiście wszystkie UFC wykupujesz na bieząca, bo inaczej nie oglądasz, hehe:deniro:
U mnie będzie lecieć w telewizji.
 
Chyba nie da się zablokować weeb tv? Plus wolałbym żeby jednak się skupili na tym żeby transmisja działała idealnie na KSWTV a nie na blokowaniu kogokolwiek zanim nie ogarną tip top swojego produktu.
Nie da. Streama tez się nie da
 
Chyba nie da się zablokować weeb tv? Plus wolałbym żeby jednak się skupili na tym żeby transmisja działała idealnie na KSWTV a nie na blokowaniu kogokolwiek zanim nie ogarną tip top swojego produktu.
Oczywiście, że się da. Tak jak się da zablokować wypuszczanie craków do gier. Tylko, że KSW musiałoby zapłacić Weeb za kasowanie streamów. Prawnie raczej nic nie zdziałają, bo to nie weeb udostępnia sygnał, tylko "jest zbiorem linków". A właściwie w ich regulaminie wisi, że użytkownicy też tylko "znaleźli" linki i wrzucili na stronę :)
 
Czyli się nie da.
Teoretycznie i w praktyce oni te linki mogą kasować od razu po pojawieniu się na stronie lub zgłoszeniu właśnie przez KSW. Tylko, że mam spore wątpliwości, czy KSW zapłaci za taką przysługę. Bo samo kasowanie po zgłoszeniu za free może trwać do końca gali, a znając internet może być takich linków ze 100 i to generowanych przez automatycznego boota. Właściwie więc masz 99% racji, że się nie da, ale jest ten 1% szans, że się da, bo nie jest to takie trudne dla moderatorów weeba. Strona np. też może pójść offline na czas gali. Ale pamiętajmy, że weeb to mały procent wszystkich linków. A większym problemem KSW może być facebook, vkontakte itp i konta lepiej zamaskowane niż ostatnio.
 
Pamiętam jak dziś, to był sierpień 2004 rok, Goldi podczas gali UFC 49 wstawił głosem robota po raz pierwszy swoją formułkę "Przypominamy że nielegalna transmisja grozi więzieniem i karą do 250 tys dolarów" na co Joe Rogan odpowiedział mu ze śmiechem "You cant win with internet baby". Minęło 13 lat i słowa Rogana nigdy nie były bardziej prawdziwe, mimo że cały system się zmienił bardzo mocno na plus dla fana. Pisałem to już gdzieś dziś, ale według mnie jak kogoś stać to powinien zapłacić i wesprzeć dyscyplinę, fana, portal hehe, jak go nie stać, to oczywiście że lepiej jest żeby obejrzał na piracie niż nie obejrzał wcale. Ja na pewno nie będę potępiał ludzi za piractwo, za dużo sam obejrzałem nielegali xD
 
Dodaj opcje "Pobiorę od Voranka", bo nie dam rady oglądać w sobotę. :lol:

Jeśli na weeb wrzucają transmisje z ksw.tv to mam pomysł na prosty sposób żeby zablokować tego streama. Jeśli cyfrowy polsat czy inna tv to wydaje mi się, że nie ma jak.
 
Pamiętam jak dziś, to był sierpień 2004 rok, Goldi podczas gali UFC 49 wstawił głosem robota po raz pierwszy swoją formułkę "Przypominamy że nielegalna transmisja grozi więzieniem i karą do 250 tys dolarów" na co Joe Rogan odpowiedział mu ze śmiechem "You cant win with internet baby". Minęło 13 lat i słowa Rogana nigdy nie były bardziej prawdziwe, mimo że cały system się zmienił bardzo mocno na plus dla fana. Pisałem to już gdzieś dziś, ale według mnie jak kogoś stać to powinien zapłacić i wesprzeć dyscyplinę, fana, portal hehe, jak go nie stać, to oczywiście że lepiej jest żeby obejrzał na piracie niż nie obejrzał wcale. Ja na pewno nie będę potępiał ludzi za piractwo, za dużo sam obejrzałem nielegali xD
Myślę, że jak ktoś się nie obudził z ręką w nocniku to te 5-7 zł odkładać przez kilka miesięcy to raczej nie jest problem. Ludzie nie kupują PPV, bo twierdzą, że 40 zł to zbyt dużo na tej jakości widowisko.
 
Back
Top