KSW PPV czy nielegalny stream

PPV czy nielegalny stream

  • PPV

    Votes: 42 51.2%
  • nielegalny stream

    Votes: 40 48.8%

  • Total voters
    82
Tez mam premium i w ogóle nie widzę KSW na liście, a wcześniej było o 18 gdzieś

KSW.tv znowu padło. Oglądam właśnie na weeb.tv. Już nie mam nerwów przeskakiwać między transmisjami. Maciek zróbcie coś z tym.
 
Zeby bylo zabawniej złodziejski stream zadławił sie dwa razy i śmiga bez zarzutów z lekkim opóźnieniem. Normalnie stream Robbin Hood.
 
Nawet w niedzielę rano nie mogę obejrzeć gali na kswtv, jakieś 7 minut leci ok, z małymi przycinkami, a potem zaczyna się 80% przycinek, 20% płynnego wideo. Nigdy więcej nie kupię tego gówna, kpina.
 
ogladalem wczoraj na kswtv.com. wszystko super w 1080p. Jedna wyjebka tylko byla po walce kobiet. potem juz bez problemow.
 
nie chcialem byc piratem, ale zostalem ;) haha nie no serio kswtv to gowno, kiedys sobie powiedzialem, ze juz nigdy wiecej nie kupie tego gowna, najlepiej to podsumowal Held ;) na weeb,tv dzialala mi cala gala do ostatniej walki, ostatnia walka to scinki i srednia jakosc, ale to i tak lepiej niz kswtv
 
ogladalem wczoraj na kswtv.com. wszystko super w 1080p. Jedna wyjebka tylko byla po walce kobiet. potem juz bez problemow.

Miałem tak samo, po walce kobiet wywaliło, ale po chwili włączyłem ponownie i do końca bez ani jednej ścinki. PPV kupowałem z rana, może dlatego nie było problemów.
 
  • Like
Reactions: spa
U mnie podczas 4 lub 5 walk wywalalo. Najsmieszniej bylo podczas walki Janikowskiego. Sa w klinczu nagle jeb Damian sie cieszy. Jak narazie 2 przygody z ksw.tv obie chujowe. Nawet bardziej chujowe niz decyzje sedziow na tym widowisku
 
Na ipli w hd działało mi bez problemów, ale wiem że znajomi mieli problem z ksw tv.
 
Back
Top