KSW 72 (23.07.2022)

Kaczmarczyk zaczął już trenować zapasy w RKT, czy dalej tylko stójka? Jak przygotuje się zapaśniczo i nie będzie się bawił ze Śmiełowskim w stójce, to powinna być to łatwa walka dla niego.
 
Z Grzebykiem może być różnie , dalej z tyłu głowy mam to jak go zagrałem po malutkim kursie i kontuzję złapał
 
Koziorzebski vs Meek
Kurs na Kozke 2.45
Jak bedzie obalac to latwo wygra z Meekiem ktory o tdd slyszal tyle co zabojca o kursach powyzej 1.20 :P
Jedyne co trzeba przemyslec to kondycja Koziorzebskiego ale jesli bedzie obalal i mial kontrole to sie nie zmeczy az tak bardzo i powinien ugrac na swoja korzysc te walke.
Uwazam powyzszy kurs za warty zastanowienia.
 
Koziorzebski vs Meek
Kurs na Kozke 2.45
Jak bedzie obalac to latwo wygra z Meekiem ktory o tdd slyszal tyle co zabojca o kursach powyzej 1.20 :P
Jedyne co trzeba przemyslec to kondycja Koziorzebskiego ale jesli bedzie obalal i mial kontrole to sie nie zmeczy az tak bardzo i powinien ugrac na swoja korzysc te walke.
Uwazam powyzszy kurs za warty zastanowienia.
Kacper mało razy obalal, mial w planach to robic jako plan B z surdu, ale nie zdazyl. Jego styl to kickboxing i pewnie bedzie i tak w stojce walczył
 
Kacper mało razy obalal, mial w planach to robic jako plan B z surdu, ale nie zdazyl. Jego styl to kickboxing i pewnie bedzie i tak w stojce walczył
Moze tak byc ale patrzac jak slabe tdd ma meek to na bank gameplan bedzie jasny.
Zobaczymy jak to bedzie jak juz sie klatka zamknie :D
 
Koziorzebski vs Meek
Kurs na Kozke 2.45
Jak bedzie obalac to latwo wygra z Meekiem ktory o tdd slyszal tyle co zabojca o kursach powyzej 1.20 :P
Jedyne co trzeba przemyslec to kondycja Koziorzebskiego ale jesli bedzie obalal i mial kontrole to sie nie zmeczy az tak bardzo i powinien ugrac na swoja korzysc te walke.
Uwazam powyzszy kurs za warty zastanowienia.
Valhalla może i ma słabe strony ale myślę że kursy są bardzo adekwatne do szans jakie mają obaj zawodnicy , przegrać z Usmanem , Fabiańskim i Mathewsem przez decyzję to nie wstyd , a ja dalej Koziorzebskiego pamiętam z tej walki z Krakowiakiem , podpadł mi ten gościu niesamowicie w tym występie jeśli chodzi o kondycję, w tym starciu nie ma co na niego stawiać
 
Postawiłem na Smielowskigo i Czerwińską. Odpowiednio 2.45 i 1.75 w Sts. Co sądzicie??
 
Widać, że masz małe doświadczenie, bo da się na bukmacherce zarabiać co miesiac. Chodzi mi np o surebety
Gram dla zabawy za śmieszne stawki. Nie wchodzę w grubsze rozkminy i nie nastawiam się na zysk. Czasem mam przeczucie i stawiam pojedyncze walki, nieraz coś wpadnie :)
 
Ktoś coś stawia? Ja sie co raz bardziej przekonuje do Patryka Surdyna, kurs 2,41 na niego, a walczy z jakimś gościem z Portugalii, który walczy efektownie, ale widać dużo braków.

Taki kupon sobie postawiłem, co myślicie?
1657894354763.png
 
Last edited:
Surdyn moze zapasniczo porobic, ten styl zgadzam sie efektowny ale Portugalczyka moze to zgubic otwierajac sie na obalenia ale to trzeba przeswietlic tdd Oliveiry.
Kurs dobry i to nawet na solo ;)
 
Surdyn moze zapasniczo porobic, ten styl zgadzam sie efektowny ale Portugalczyka moze to zgubic otwierajac sie na obalenia ale to trzeba przeswietlic tdd Oliveiry.
Kurs dobry i to nawet na solo ;)
Już kiedyś przyjechał portugalski ogórek i zakończył karierę Świątka
 
Surdyn , Czerwińska , Maciejewski, Pietrzak , Romamowski , Śmiałowski - KSW + UFC CURTIS BLAYDES . Oezdemir V. Octagon MMA HOLM decyzja Co sądzicie o Legierskim ?
Koziorzębski vs meek , szmajda vs liase , osumar sy vs Hasan Mezhiev walki 50 na 50
 
Moze tak byc ale patrzac jak slabe tdd ma meek to na bank gameplan bedzie jasny.
Zobaczymy jak to bedzie jak juz sie klatka zamknie :D
Kacper może wygra nie twierdze że nie jednak warto trzymać się żelaznej zasady że jeśli zawodnik ma jakiekolwiek problemy z kondycją to lepiej na niego nie stawiać.
Ktoś coś stawia? Ja sie co raz bardziej przekonuje do Patryka Surdyna, kurs 2,41 na niego, a walczy z jakimś gościem z Portugalii, który walczy efektownie, ale widać dużo braków.

Taki kupon sobie postawiłem, co myślicie?
View attachment 41357
Za dużo tego morda.
 
Kacper może wygra nie twierdze że nie jednak warto trzymać się żelaznej zasady że jeśli zawodnik ma jakiekolwiek problemy z kondycją to lepiej na niego nie stawiać.

Za dużo tego morda.
Tak pisz do swojego starego śmieciu. Dalej będę wklejał kupony do swojego tematu, a wypierdalać, to możesz ty. Naucz się też pisać, bo ortografia leży u ciebie całkowicie.
 
Tak pisz do swojego starego śmieciu. Dalej będę wklejał kupony do swojego tematu, a wypierdalać, to możesz ty. Naucz się też pisać, bo ortografia leży u ciebie całkowicie.
Przecież on nic do Ciebie nie napisał takiego, tylko, że masz za dużo zdarzeń a sam pytałeś o zdanie. XD
 
Tak pisz do swojego starego śmieciu. Dalej będę wklejał kupony do swojego tematu, a wypierdalać, to możesz ty. Naucz się też pisać, bo ortografia leży u ciebie całkowicie.
Wszystko dobrze? Życie dojeżdża za mocno? :mamedwhat: Widocznie mózg ci się uprażył od tych upałów i zaczynasz bredzić smyku. Smutno się na to patrzy, chyba tylko Chorszcz może ci pomóc ;(
 
Last edited:
Back
Top