KSW 72 (23.07.2022)

Wszystko dobrze? Życie dojeżdża za mocno? :mamedwhat: Widocznie mózg ci się uprażył od tych upałów i zaczynasz bredzić smyku. Smutno się na to patrzy, chyba tylko Chorszcz może ci pomóc ;(
Naucz się pisać i następnym razem pisz mordo, zamiast morda. A życie nie dojeżdża, wręcz jest nawet spoko. Od października wjeżdża stypendium rektorskie, więc będzie 800-900 zł do przepierdalania u buka co miesiąc :)
 
Ten Smiełowski przecież regularny wpierdol dostawał od Nitro jak Kaczmarczyk nie będzie tak głupi to się nie wda w bijatyke i ez to wypunktuje.

Kaczmarczyk @1.50 dobre kursiwo, bo tu serio tylko jakiś farciarski cep może mu zabrać wygraną.
 
Ten Smiełowski przecież regularny wpierdol dostawał od Nitro jak Kaczmarczyk nie będzie tak głupi to się nie wda w bijatyke i ez to wypunktuje.

Kaczmarczyk @1.50 dobre kursiwo, bo tu serio tylko jakiś farciarski cep może mu zabrać wygraną.
Wg trenera Jeruszki Śmiełowski ma bardzo dobry parter, dlatego w walce z Sulewskim i Zorczykowskim dostawał w tej płaszczyźnie wpierdol.
 
Jak mam przeczytać ze zrozumieniem coś, co jest napisane niepoprawnie?
Zacznijmy od tego, co tam było napisane niepoprawnie? Morda = Mordo. Znając kontekst mojej wypowiedzi tylko przygłup mógł uznać że tam było zawarte coś obraźliwego w twoją stronę, przykro mi okazałeś się półgłówkiem.
 
Zacznijmy od tego, co tam było napisane niepoprawnie? Morda = Mordo. Znając kontekst mojej wypowiedzi tylko przygłup mógł uznać że tam było zawarte coś obraźliwego w twoją stronę, przykro mi okazałeś się półgłówkiem.
Znając moje poprzednie wypowiedzi można było uznać, że pijesz do mnie, dlatego dostałeś taką, a nie inną odpowiedź półgłówku. Jakbyś napisał mordo, to zrozumiałbym dobrze. Słowo "morda" rozumiem tak: ,,Słowa używane jest w celu ucieszeniu kogoś. Tak jak np. "zamknij się". A słowo mordo, jako ,,kumplu, kolego", teraz rozumiesz, czy dalej nie za bardzo?
 
zapraszam do sprawdzenia analizy


Popracuj nad SEO mordo, jak chcesz mieć więcej wyświetleń z wyszukiwarki yt/google.
1658432576492.png
 
Znając moje poprzednie wypowiedzi można było uznać, że pijesz do mnie, dlatego dostałeś taką, a nie inną odpowiedź półgłówku. Jakbyś napisał mordo, to zrozumiałbym dobrze. Słowo "morda" rozumiem tak: ,,Słowa używane jest w celu ucieszeniu kogoś. Tak jak np. "zamknij się". A słowo mordo, jako ,,kumplu, kolego", teraz rozumiesz, czy dalej nie za bardzo?
Jesteś głupszy niż myślałem :DC:
 
wiem wiem, muszę do tego przysiąść ale kurde standardowo słabo z czasem i nawet nie ma kiedy...
SEO swoja droga jesli chodzi o pozycjonowanie, ale przy typach konieczne jest podsumowanie i skutecznosc. Przynajmniej jak tak polecialem po forach typerskich to kazdy na to patrzy, tak rzucilo mi sie w oczy :zakręcony:
:conorsalute:
 
Romanowski 3kg za duzo, Sy tez nie zrobil, Szymajda odpuscil i bedzie potracenie z gazy
 
Back
Top