KSW 71 (18.06.2022)

Ziółkowski poddanie @ 6.00 - jak się na to zapatrujecie? Wydaje mi się, że Marian będzie tu głównie szukał parteru, ale nie zdziwię się jak walka będzie trochę wyglądać jak ta z Kazieczko. Bardzo atrakcyjny kurs według mnie.
Marian mimo wszystko lepiej się czuję w stójce i tam będzie szukał swojej szansy. Ale ja się z Tobą zgadzam poddał by go bez problemu
 
Parę lat temu za czasów Oknińskiego Marian by w tej walce dążył do parteru. Po zmianie klubu zmienili go w kickboksera
 
ZIÓŁKOWSKI przed czasem 1.63 (Totalbet)
Nie widzę tutaj innej opcji, różnica klas w każdej płaszczyźnie i prędzej czy później Mariano go ubije lub podda. Rajewski w walce o pas to pomyłka. Oczywiście może się tak zdarzyć, że będzie całkowita dominacja przez pełne 5 rund ale uważam że 25 minut to wystarczający czas na skończenie sporo słabszego rywala.
Idealny typ do jakiegoś dubelka, tylko dorzucić coś na podatek od zabójcy :)
 

Podoba mi się.

U mnie tak jak poniżej, żeby się dobrze oglądało :lol: Ale jak początkowo chciałem grubo wjeżdżać w Zimmermana i Radczenkę, tak im bliżej gali to myślę że jednak Różalski i Szpilka to wygrają.
 

Attachments

  • IMG_20220617_132011.jpg
    IMG_20220617_132011.jpg
    108.1 KB · Views: 113
Ciekawe by było jakby szpilka obalil i tam wygrał :D Ciezszy jest, wiecej siły, a moze ma taka taktyke :jarolaugh: Nie chce mi sie wierzyc, ze chce sie napierdalac bez gardy tak jak w boksie
 
Ciekawe by było jakby szpilka obalil i tam wygrał :D Ciezszy jest, wiecej siły, a moze ma taka taktyke :jarolaugh: Nie chce mi sie wierzyc, ze chce sie napierdalac bez gardy tak jak w boksie

Według mnie pierwszy pójdzie po obalenie i to dość szybko
 
Podoba mi się.

U mnie tak jak poniżej, żeby się dobrze oglądało :lol: Ale jak początkowo chciałem grubo wjeżdżać w Zimmermana i Radczenkę, tak im bliżej gali to myślę że jednak Różalski i Szpilka to wygrają.
Ładny kupon, gdyby walka Rurzala byla w mma, tez bym tak wjechal :devil smile:
 
Ładny kupon, gdyby walka Rurzala byla w mma, tez bym tak wjechal :devil smile:

Zgadza się, byłyby większe szanse wtedy też. Natomiast tu zagrane "for fun" i liczę, że Różal pójdzie w ogień od początku. A oglądałem ostatnie walki Zimmermana i wydaje mi się, że to nie jest już tak wybitny zawodnik jak kiedyś, do tego nie wiem czy tam nie delikatnych problemów z błędnikiem, bo kilka akcji mi dość dziwnie wyglądało. To, czego się obawiam bardzo to kopnięcia z jego strony.
 
Zgadza się, byłyby większe szanse wtedy też. Natomiast tu zagrane "for fun" i liczę, że Różal pójdzie w ogień od początku. A oglądałem ostatnie walki Zimmermana i wydaje mi się, że to nie jest już tak wybitny zawodnik jak kiedyś, do tego nie wiem czy tam nie delikatnych problemów z błędnikiem, bo kilka akcji mi dość dziwnie wyglądało. To, czego się obawiam bardzo to kopnięcia z jego strony.
Zgadza sie, z drugiej strony Rurzal sam skarzy sie na wiele problemow ze zdrowiem i nie ukrywa ze wychodzi do walki typowo po kapuste, jednak value w polaku i to duze. :wink:
 
Szpilka już trochę siedzi w tym WCA, a legendy o jego walce w MMA słyszymy już od wielu (5? 6?) lat. Na pewno sporo w tym lansu, ale może coś tam trenował w kierunku tego debiutu. MMA różni się od boksu, a szans Szpilki od momentu ogłoszenia walki upatrywałem właśnie w sile. Dzisiejsze ważenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że Szpilka będzie od Radczenki sporo silniejszy. Ktoś się orientuje, czy Szpilka zbijał wagę do tego limitu?

W boksie Szpilka przeważnie wygrywał początkowe rundy, a jego problemy (ręce trzymane w okolicach pasa, brak mobilności) wychodziły dopiero w drugiej połowie walki. W związku z tym, wydaje mi się, że realny jest jeden z dwóch scenariuszy:

1. Szpilka mocno wchodzi w walkę, szarżuje mocnymi cioskami w stójce, trafia, od razu nokautuje lub kończy podłączonego Radczenkę ciosami w parterze
2. Szpilka klei się do Radczenki, przyciska go do siatki, dużo klinczuje, stosuje "brudny boks". Wiadomo, że przy tak dużej przewadze masy, będzie to dla niego korzystne.

Oczywiście nie zdziwi mnie, jeśli Radczenko będzie punktował Szpilkę, trafi go kopnięciem albo zrobi cokolwiek innego, co doprowadzi go do zwycięstwa. Ale przy takich kursach biorę Szpilkę.
 
U mnie w roznych kombinacjach z tej gali:
Mankowski i Mankowski na punkty
Ziolkowski
Doussis
Stawowy


Oprocz tego 4fun probuje po @4,50 Szpilka wygra w 1r dodatkowo na kuponie z Kattarem (UFC) i Kuberą (lepszy od Smetkała) od @astrida

:conorsalute:
 
Czy ma ktoś wiedzę ile minut będa trwały rundy w walce Różala? Tapo podaję że 5 minut, ale nie mogę nigdzie znaleźć na ofilcialnej stronie KSW.
 
Gracie MaxiZysk? Lipa, że na samo KSW dali, tak by dołożył coś z UFC, a tu ciężko 4 dobre 1.40+ dobrać.

Ogólnie to myślę tak spróbować. Co sądzicie?

forbet2143123.jpg
 
Last edited:
To jak z tym dobijaniem w walce Różal Zimmerman, bo ten fakt jednak sporo zmienia jeśli chodzi o bet "zakończy się przed czasem".
 
Back
Top