KSW 70 (28.05.2022)

Sprawa jest prosta. Jeżeli Samociuk przetrwa początek to będzie powtórka z rozrywki. Ugonoh za czasów boksu miał dokładnie ten sam problem. Jak wszystko szło po jego myśli to wyglądał świetnie. Jak tylko widział, że nie może wykończyć rywala i ten zaczyna mu się odgryzać to momentalnie pękał psychicznie. O kondycji to już nie będę mówił, bo każdy o tym wie.

Mnie te gadki , że Izu się zmienił przez ten rok kompletnie nie przekonują. Po każdej porażce gada to samo, a prawda jest taka, że charakteru się nie da wytrenować. W razie zagrożenia zawsze w głowie będzie działo się to samo.
Samociuk nawet nie czekał tylko wjechał i rozjechał. Szkoda, że stawka rekreacyjna, bo pewnie już więcej szans zarobku na Ugonohu z psychiką dziecka nie będzie. Jeszcze miałem bekę jak przy wyjściu się bujał ze sztucznym uśmiechem. Próbował oszukać własną psychę :mamed:

Screenshot_20220528-215454_forBET.jpg
 
Samociuk nawet nie czekał tylko wjechał i rozjechał. Szkoda, że stawka rekreacyjna, bo pewnie już więcej szans zarobku na Ugonohu z psychiką dziecka nie będzie. Jeszcze miałem bekę jak przy wyjściu się bujał ze sztucznym uśmiechem. Próbował oszukać własną psychę :mamed:
Dziwnie sie zachowywal przy przyjmowaniu ciosow, az sobie powtorke zobacze ale strasznie dziwnie to wygladalo, jakby bal sie przyjąć cios
 
Samociuk nawet nie czekał tylko wjechał i rozjechał. Szkoda, że stawka rekreacyjna, bo pewnie już więcej szans zarobku na Ugonohu z psychiką dziecka nie będzie. Jeszcze miałem bekę jak przy wyjściu się bujał ze sztucznym uśmiechem. Próbował oszukać własną psychę :mamed:

View attachment 38999
Z ciekawości, kupon obstawiony w czasie walki czy przed? Nasi bukmacherzy "zakłady live" w MMA powinni nazwać "2 sekundy live i blokada"
 
zero zdziwienia jesli ktos ogladal walki izu w boksie z breazealem i rozanskim
Gość jest już do ostrzału chyba że zrobią freak fighta że Szpilka ale co ma piernik do wiatraka czyli walka w której został obalony do walk z breazelem czy rozanskim
 
Z ciekawości, kupon obstawiony w czasie walki czy przed? Nasi bukmacherzy "zakłady live" w MMA powinni nazwać "2 sekundy live i blokada"
Chwile przed wyjściem, ale dla nich to już było live jak widać :lol:
 
Gość jest już do ostrzału chyba że zrobią freak fighta że Szpilka ale co ma piernik do wiatraka czyli walka w której został obalony do walk z breazelem czy rozanskim
jak obejrzysz te dwie walki to zobaczysz ze ma slaby mental brak serca do walki i szybko sie poddaje
zero zdziwienia ze taki gosc przegrywa jak cos idzie nie po jego mysli i zamiast sie kleic do samociuka i czekac na koniec rundy to kladzie sie na brzuch i czeka az sedzia przerwie
co do dalszych walk to spokojnie moze dalej walczyc gal w roku jest duzo po prostu rywalem bedzie kompletny bum bez zapasow na odbudowe
 
Nie czuje tej gali panowie, jedyne co mam na kuponach lecz bardziej słabiej niż mocniej to Erslan który góruje w mojej opinii nad Kijańczukiem przede wszystkim pod względem kondycyjnym i mobilnością w stójce ale na którego już kurs ostro spadł z @1.70 do @1.30 więc sami sobie odpowiedzcie czy warto, ewentualnie można dać że walka zakończy się przez ko/tko @1.30 lub Erslan przez ko/tko @1.55.

Zagrałem też że walka Bekus vs Zocco nie zakończy się przez ko/tko @1.53 i Elliott z CW 138 @1.40 który walczy z kickboxerem.

Ostrzegam to nie są typy które polecam, nie mam weny w tym tygodniu.

5/5

Erslan Ko runda 1
Bekus vs Zocco decyzja
Elliott poddanie runda 1

Bez weny też jakoś idzie :beer:
 
Zabójca nic nie tyka z tej gali.
Jestem ciekaw jaki macie scenariusz na walkę Pudziana.
Może go przeleżeć a przewaga kg szybciej pozbawi Materii kondycji, np po pierwszej rundzie. Po drugie Pudzian mocno kopie a wiadomo że nogi Materii już od kilku lat nie grają jak należy i nie raz miał je kontuzjowane.

Nikt np. takich kwestii nie bierze pod uwagę :smile:

:cool::applause:
 
Back
Top