KSW 67

Michaliszyn go weźmie z palcem w dupie, Rusek średniak wzięty z kanapy, dlatego nie zrobił wagi. Polak na pewno kondycja lepsza niż hiper prospekt Bartosiński, przewalczył już kilka pełnodystansowych pojedynków, sprzed 4 lat jest dostępny skrót z Romanowskim na portalu Polsat Sport, od tego czasu jest tylko progres w każdej płaszczyźnie.
 
Michaliszyn go weźmie z palcem w dupie, Rusek średniak wzięty z kanapy, dlatego nie zrobił wagi. Polak na pewno kondycja lepsza niż hiper prospekt Bartosiński, przewalczył już kilka pełnodystansowych pojedynków, sprzed 4 lat jest dostępny skrót z Romanowskim na portalu Polsat Sport, od tego czasu jest tylko progres w każdej płaszczyźnie.
Widziałem ten skrót z Romanowskim ale tam niewiele można wywnioskować. A co myślisz o Soldaevie z Hintzenem? Materiału też jak na lekarstwo.
 
Z tej gali mocnymi typami wydają się Soldaev @1.20 i Michaliszyn @1.20.

Zupełnie nie rozumiem kursu na Borkowskiego @2.87 więc też go zagrałem. Kaszuba według mnie nic specjalnego nie prezentuje, widzę tu dużą przepaść w parterze na Korzyść Borkowskiego.
 
Widziałem ten skrót z Romanowskim ale tam niewiele można wywnioskować. A co myślisz o Soldaevie z Hintzenem? Materiału też jak na lekarstwo.

Tak czy siak, Michaliszyn to co najmniej średniak w każdej płaszczyźnie, bez poważnych luk. Tutaj tylko przypadek moze przesądzić o wtopie Polaka.

Nie lubię oceniać zawodników z gowno gal, w jakich mozna było zobaczyc Hintzena. Trudno wyczuć wtedy rzetelnie odniesienie. Na bazie tych kelnerów wyglada na niezłego fizola i bardzo konsekwentnego w działaniu. Dla mnie kursy na Soldaeva są zaniżone, bo czuję dość równy pojedynek, ale grosza na Szkopa bym nie dał. Choć samego Soldaeva uznaję za dużo większy talent niz jego przereklamowanego kolegę Erzanukaeva i liczę, ze efektownie rozpocznie start.
 
Last edited:
house-explosion.gif
::snoopd::
 
Nie ma co się smiac Peijic po pełnym obozie przejechalby się jeszcze bardziej po tym całym Smielowskim..... Sam miałem Pejica i gość wygrywał lekko na pkt... Brakło kilkunastu sekund więc te śmiechu trochę niepotrzebne... I jeszcze ten tekst Polaka po walce... Wyczyszcze ta kategorie... Hehe..dobre sb
 
Drugie KSW w historii na minusie (lekkim, ale jednak) i drugi raz głównie za sprawą Andrzeja Grzebyka... Gdyby jeszcze Pejić ze Śmiełowskim przewalczyli pełny dystans, to u mnie byłaby tragedia.
 
Z tej gali mocnymi typami wydają się Soldaev @1.20 i Michaliszyn @1.20.

Zupełnie nie rozumiem kursu na Borkowskiego @2.87 więc też go zagrałem. Kaszuba według mnie nic specjalnego nie prezentuje, widzę tu dużą przepaść w parterze na Korzyść Borkowskiego.

100%

Najbardziej cieszy wyhaczenie Borkowskiego który poszedł w fajnym singlu i według przewidywań zdominował Kaszube w parterze.
 
Back
Top