KSW 66

Jeden typ z tej gali ode mnie :cool:

Sebastian Rajewski @1.42

Na co stać i co umie zawodnik Czerwonego Smoka każdy wie. Rywal Szwed nie walczący od 4,5 roku. W 2019 roku oficjalnie zakańcza karierę pisząc to na InsT. Do niedawna zajęty tylko budową własnego gymu. Teraz wraca mówiąc że go wyciągnęli, zapewne dobrą ofertą $. Wszystko inne nie ma znaczenia co kiedyś prezentował.
 
Kto wie dlaczego na innych bukach niż fortuna nie można pograć KSW? jakieś info o wyłącznej współpracy z fortuna czy na dniach dodadzą?
 
Kto wie dlaczego na innych bukach niż fortuna nie można pograć KSW? jakieś info o wyłącznej współpracy z fortuna czy na dniach dodadzą?
Usunęli z stsa. Najprawdopodobniej jak koledzy wcześniej wspominali ma to związek z umową z viaplay. Na Betclick było zazwyczaj tydzień przed wydarzeniem.
 
Romanowski 1.9
Romanowski prosił o zmianę limitu kat wagowej(na 79) on ogolnie nie jest dużym polsrednim wiec coś chyba poszło nie tak w przygotowaniach.
To tez będzie na korzyść dla Krystiana który nie będzie musiał tyle zbijać kg.
 
chciałem grać Romanowskiego ale po tej prośbie o zmianę limitu pomijam to, bo Krystian dużo zbija (w ostatniej walce nawet nie zrobił wagi) i to duży + na niego
 
Materla M., Kaszubowski K., Rajewski S. - wygrają @5 Fortuna - Materla oraz Rajewski powinni wygrać jeśli chodzi o Kaszubowskiego to ciężko stwierdzić, ale po informacji o catch weight widzę większe szanse.
 
Szadziński przed czasem -> 1.55
Ł. Rajewski-Desmae walka potrwa pełen dystans -> 1.67
Sebastian Rajewski wygra walkę -> 1.25
Materla- Radcliffe- walka nie dotrwa do decyzji- > 1.45
Narkun wygra przed czasem ->1.45

AKO 6.80
 
To moze Kaszubowski przed czasem
Screenshot_20220112-195941_Facebook.jpg
 
No to juz mamy odpowiedz dlaczego tak ostatnio szczekał do każdego w social mediach…poprostu lezal pod pierzyną i miał za duzo wolnego czasu :putinlaugh:
 
Od poczatku pisałem ze Kaszubowski to bierze,widze ze kursy juz wyrównane teraz…
 
Kursy od poczatku byly wyrownane - dosłownie 10gr roznicy. Co by nie powiedziex to Romanowski to charakterny skurczybyk ze kto wie czy jego cardio bedzie rowne spompowanemu Kaszubowskiemu...
 
Kursy od poczatku byly wyrownane - dosłownie 10gr roznicy. Co by nie powiedziex to Romanowski to charakterny skurczybyk ze kto wie czy jego cardio bedzie rowne spompowanemu Kaszubowskiemu...
Nie były wyrównane od poczatku,najpierw było 1.65 na Romanowskiego a na Krystiana ponad 2.40.

Kursów nie podaje sie w groszach czy złotówkach…
 
Nie były wyrównane od poczatku,najpierw było 1.65 na Romanowskiego a na Krystiana ponad 2.40.

Kursów nie podaje sie w groszach czy złotówkach…
To prawda bo nawet zastanawiałem się czy nie puścić Romanowskiego :)
Jak zobaczyłem ta zmianę limitu to ostatecznie poszedłem w stronę Krystiana.
Kaszubowski jest chyba największym zawodnikiem 77 w Polsce wiec te 2 kg będą na korzyść dla niego, jego kondycja tez powinna być trochę lepsza bez całego zbijania wagi do 77.
Romanowski według mnie powinien bić się w 70.
 
Back
Top