KSW 66

@Evo często mówi że gala jest niegrywalna co nie znaczy że nie widzi faworytów tylko on typowo pod value patrzy i dla niego granie @1.50 na Materle jest walka niegrywalna ale po @1.70 już tak bo przeliczając sobie procentowo widzi sens grania. Myślę, że jest tak jak napisałem, prawda?
 
  • Like
Reactions: Evo

Podoba mnie się to!


btw.
mam już to co miałem mieć dla Ciebie, tera pakowanie i wysyłka :wink:

Bo musiałem zagrać za równą stówkę, żebym miał jej zwrot w przypadku przegranej.

Uważam, że wygra Narkun, ale kurs na ruska chyba przesadzony, więc jakieś value jest. Prawdopodobnie jest nabity uranem aż miło. Widzę jego szanse głównie w chaotycznej stójce Tomka - jeśli mnie pamięć nie myli to Mamed go sadzał na tyłek w obu walkach, więc przy odrobinie szczęścia i temu może się udać - może to pozory, ale rusek wydaje się pewny siebie.



Jakbym nie miał zwrotu w przypadku przegranej to bym nawet stówki na to nie dał ;) Imo lepiej kupić za równowartość 5 dobrych piw. Ale jak jest zwrot, to można puścić żeby się lepiej oglądało.

Bez pośpiechu Andrzeju, ja i tak dopiero za pół roku będę miał opcję konsumpcji (bo wcześniej nie planuję [wstępnie] lecieć do Polski :lol:).
Miałem to postawić, dzięki za zniechęcenie mnie... myślałem, że jesteśmy kolegami :jimcarrey:
 
Screenshot_20220116-004844__01.jpg
 
Back
Top