KSW 65

Sormova wygląda na silną fizycznie, Bekuś jak narazie nic nie zaprezentowała. Poziom rywalek również na korzyść Magdaleny. Patrząc na matematykę MMA Sormova przegrana dec. z Woźniak, Bekus przegrana przed czasem. Wnioski Sormova > Bekus.
 
1639738396120.png
 
Dlaczego?
Trzecia bodaj zmiana rywala, tu już jest wyciąganie królików z cylindra. Ciekawe jakie kursy.

Mnie kusi Kita plus Mamed wygrane w 1 rundzie kurs 24, pierwsza walka nie wymaga specjalnej analizy, Michał po prostu musi zrobić swoje i to ugra.

No a Mamed - Soldicc to moim zdaniem jest sporo niewiadomych po drugiej stronie, a w głowie mam konkretne dwie, po pierwsze - pomimo świetnych wystepow mam dużo wątpliwości co do jakości rywali Roberto, na tle Mameda tak koloro już nie będzie i mimo wszystko będzie sporo respektu, dwa - gość jest już sporo czasu w KSW a nic nie wiemy o jego parterze.
 
Trzecia bodaj zmiana rywala, tu już jest wyciąganie królików z cylindra. Ciekawe jakie kursy.

Mnie kusi Kita plus Mamed wygrane w 1 rundzie kurs 24, pierwsza walka nie wymaga specjalnej analizy, Michał po prostu musi zrobić swoje i to ugra.

No a Mamed - Soldicc to moim zdaniem jest sporo niewiadomych po drugiej stronie, a w głowie mam konkretne dwie, po pierwsze - pomimo świetnych wystepow mam dużo wątpliwości co do jakości rywali Roberto, na tle Mameda tak koloro już nie będzie i mimo wszystko będzie sporo respektu, dwa - gość jest już sporo czasu w KSW a nic nie wiemy o jego parterze.

Sorry, ale to sa bzdury co piszesz. Masz watpliwosci co do jakosci rywali Soldica? Pierwszy z brzegu Du Plessis, który obecnie bije się w UFC obala tą teorię. Jeśli Soldic walczył z bumami, to kogo klasowego pokonal Mamed, ktory w dodatku jest teraz dawno po swoim prime time, a z kondycji to nie slynal nigdy.
 
Sorry, ale to sa bzdury co piszesz. Masz watpliwosci co do jakosci rywali Soldica? Pierwszy z brzegu Du Plessis, który obecnie bije się w UFC obala tą teorię. Jeśli Soldic walczył z bumami, to kogo klasowego pokonal Mamed, ktory w dodatku jest teraz dawno po swoim prime time, a z kondycji to nie slynal nigdy.
To podaj następnych tych klasowych rywali poza du plessis, skoro podchwyciłes temat. Bo ja tam widzę sporo ogorkow.

Wcale nie pisze ze Mamed pokonał topke, typ jest bardziej przeciwko Soldiciowi plus Mamed sporo walk wygrywal w 1 rundzie, a biorąc pod uwagę wiek, kontuzje i niepewne cardio - nie zdziwię sie, że spróbuje to szybko rozstrzygnąć, a zrobić to na pewno może.
 
To podaj następnych tych klasowych rywali poza du plessis, skoro podchwyciłes temat. Bo ja tam widzę sporo ogorkow.

Wcale nie pisze ze Mamed pokonał topke, typ jest bardziej przeciwko Soldiciowi plus Mamed sporo walk wygrywal w 1 rundzie, a biorąc pod uwagę wiek, kontuzje i niepewne cardio - nie zdziwię sie, że spróbuje to szybko rozstrzygnąć, a zrobić to na pewno może.
Nie chce mi sie rozpisywac. Zobacz sobie jak Soldic odprawił w 2017 Borysa Mańkowskiego, ktory byl wtedy w topowej formie i chwile wczesniej dal mega wyrownany pojedynek wlasnie z Mamedem. Wiadomo, ze Mamed to kot, ale wieku tutaj nie oszuka, a samymi przyruchami i kiwkami pojedynku nie wygra. Jasne, że moze zagrozic jakims poddaniem, ale z kazda minuta jego sila bedzie mocno spadala, zwlaszcza jesli bedzie prowadzil pojedynek na wstecznym z napierajacym Soldicem. Oczywiscie Mameda tez trudno jest czysto trafic, dlatego mimo wszystko ja bym obstawial tutaj wygrana Soldica przez decyzje. Jak by nie patrzec dla obu bedzie to sytuacja win-win po dobrej walce., po ktorej Mamed wezmie mikrofon i powie, ze nigdy nie wybieral sobie latwych przeciwnikow i zawsze chcial zawalczyc z takim mistrzem jak Soldic. Ja tak to widze, a jak bedzie zobaczymy :)
 
Gorzej jak scenariusz będzie podobny jak ten z walki z Karaoglu. Czyli taktyka na Ryana Halla a taka jest jak najbardziej możliwa z mocno bijącym Soldicem. Osobiście uważam, że Mamed ma już najlepszy czas za sobą, ale wiadomo to MMA i wszystko się może zdarzyć. Biorąc jednak wiek, aktywność, ostatnich przeciwników nie sposób obstawić inaczej niż Soldic.
 
To podaj następnych tych klasowych rywali poza du plessis, skoro podchwyciłes temat. Bo ja tam widzę sporo ogorkow.

Wcale nie pisze ze Mamed pokonał topke, typ jest bardziej przeciwko Soldiciowi plus Mamed sporo walk wygrywal w 1 rundzie, a biorąc pod uwagę wiek, kontuzje i niepewne cardio - nie zdziwię sie, że spróbuje to szybko rozstrzygnąć, a zrobić to na pewno może.
Sorry, ale to sa bzdury co piszesz. Masz watpliwosci co do jakosci rywali Soldica? Pierwszy z brzegu Du Plessis, który obecnie bije się w UFC obala tą teorię. Jeśli Soldic walczył z bumami, to kogo klasowego pokonal Mamed, ktory w dodatku jest teraz dawno po swoim prime time, a z kondycji to nie slynal nigdy.
Panowie skupiajmy się na tym co dani zawodnicy wnoszą do klatki a nie jakich zawodników pokonywali wtedy wasze portfele lepiej na tym wyjdą.
@kraks dał fajny argument o kondycji Mameda który dużo może wyjaśnić. Biorąc to pod uwagę należy przyjąć że jeśli Czeczen nie skończy Soldicia w pierwszych 2 rundach prawdopodobnie walka się dla niego kończy.
 
Faktem jest, że Soldić wygrywał z naprawdę solidnymi zawodnikami - Mańkowski, Kincl, Du Plessis (pamiętajmy, że w tym ostatnim przypadku jest 1:1), ale mam wrażenie, że jednak znaczna część jego wizerunku jako króla nokautu jest budowana na najbardziej efektownych zwycięstwach, a te Soldić odniósł nad takimi zawodnikami jak Vinicius Bohrer, Krystian Kaszubowski (czyli raczej daleko od ścisłej czołówki) czy Michał Materla (jemu wiek dał się we znaki zdecydowanie bardziej niż Mamedowi). Nie świadczy to oczywiście o słabości Roberto, ale Chalidow będzie (a przynajmniej powinien być) jego najtrudniejszym rywalem. Przestrzegam przed poleganiem na Soldiciu.
 
Torres zawsze tak wygląda kilka godzin po ważeniu? Dzisiaj miałem wrażenie, że on ledwo ogarnia gdzie jest i bardzo, bardzo go wyjechało cięcie wagi.
 
Torres zawsze tak wygląda kilka godzin po ważeniu? Dzisiaj miałem wrażenie, że on ledwo ogarnia gdzie jest i bardzo, bardzo go wyjechało cięcie wagi.
Z robieniem wagi nigdy nie miał lekko - przynajmniej od kiedy walczy w KSW.
 
Back
Top