KSW 62 - KOŁECKI VS OKAP 16.07.2021

Z jednej strony sportowo raczej poniżej pewnej półki, z drugiej jakieś tam walki w mma są mimo, że ze słabymi rywalami. Jeśli chociaż troche pomyśli to będzie chciał sprowadzić walkę do parteru, a tam raczej powinien mieć sporą przewagę doświadczenia @4.3 sts po takim kursie za drobne można spróbować.
 
Obczailem tego Bradarica i wcale bym go nie skazywał na pozarcie.
Gość jest duży i ma większe doświadczenie od Toka z którym miał się bić Tomek.
Tak jak tez wcześniej pisałem, oglądałem filmiki Tomka na YouTube i sprawia wrażenie zmęczonego psychicznie i fizycznie.


Kurs 3.96 mnie ostatecznie skusil

View attachment 23707
To może się okazać bardzo dobrym wyborem, Sarara wygląda jak wrak. Bardzo możliwa powtórka z sytuacji z Ugonohem.
 

#1 | SINGIEL
⭐

David Martinik vs. Lemmy Krušič
Krušič wygra @ 2.28


Ciekawa walka na otwarcie karty. Widzę tutaj dość wyrównane starcie, aczkolwiek doświadczenie Słoweńca powinno wziąć górę i to on jest w moich oczach minimalnym faworytem.


#2 | SINGIEL
⭐
⭐

Paweł Polityło vs. Bruno Santos
Walka zakończy się decyzją @ 1.85


Wydaje się, że Polityło jest minimalnym faworytem tej walki, jednak Santos pozytywnie zaskoczył w walce z Raciciem i na pewno nie należy go skreślać. Styl Polaka nie jest efektowny, przez co jego walki prawie zawsze kończą się decyzjami. Myślę, że tym razem powinno być podobnie.


#3 | SINGIEL
⭐

Artur Sowiński vs. Sebastian Rajewski
Rajewski wygra @ 2.88


Spróbuje pograć w tym przypadku w stronę underdoga. Sowiński ostatnimi czasy coraz częściej jest widziany w różnego rodzaju „dziennikarstwie MMA”, do tego dochodzi ślub i nadchodzące dziecko. Nie wiem, czy jest w nim jeszcze ta stuprocentowa mobilizacja do przygotowań. Z drugiej strony Rajewski, który buduje swoją pozycję KSW. Jest głodny sukcesu, a zwycięstwo z „Kornikiem” mocno podreperowałoby jego rankingi w KSW.


#4 | SINGIEL
⭐
⭐

Tomasz Sarara vs. Filip Bradaric
Poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.75


Waga ciężka i ten poziom zawodników prawie zawsze zwiastuje szybkimi walkami. W tym pojedynku powinno się dziać od początku, a walka może wyglądać niczym uliczna bójka. Bradaric wchodzi w zastępstwo, znany jest głównie z tego, że jego walki kończą się zazwyczaj w 1. rundach. Sarara to nowa postać kreowana przez KSW. Były zawodnik K1 zadebiutuje w formule MMA. Biorąc pod uwagę okoliczności, ciężko wyobrazić mi sobie inny scenariusz niż zakończenie tej walki najdalej na początku 2. rundy.


#5 | SINGIEL
⭐

Andrzej Grzebyk vs. Marius Žaromskis
Poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.85


Litwin był kiedyś całkiem solidnym zawodnikiem. Obecnie ma 40 lat i jest u schyłku swojej kariery. W ich pierwszy starciu Grzebyk doznał kontuzji i dzięki temu Zaromskis wygrał tamtą walkę. Rewanż był nieunikniony. To co powinno wydarzyć się w tamtym starciu prawdopodobnie wydarzy się teraz. Widzę tutaj szybkie zwycięstwo Polaka.


#6 | AKO @ 1.76
⭐
⭐
⭐

Szymon Kołecki vs. Akop Szostak
Poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.35


Nie wiem, czy był większy „missmatch” w historii KSW. Zwycięzca tej walki może być tylko jeden. Kołecki to sportowiec z krwi i kości, także nie sądzę, aby zlekceważył rywala i doprowadził do jakieś dłuższej walki. Raczej będzie to szybka robota.

Marcin Krakowiak vs. Borys Borkowski
Krakowiak wygra @ 1.30


Borkowski wskakuje na zastępstwo. Kolejną sprawą jest fakt, że będzie to jego debiut nie tylko w KSW, ale ogólnie w większej organizacji. Byłaby to na pewno sensacja, jeśli Krakowiak nie wygrałby tej walki. Kurs nie zachwyca, ale jest jeszcze akceptowalny do zagrania.
 
Miałem tego nie ruszać ale jako że mało obecnie obstawiam to jednak rzuciłem okiem na to i dla zabawy:

Screenshot_20210717-105112_Sports.jpg
 
z tym że sarara w większości walk wyglądał jak wrak, jeśli chodzi o sylwetkę
Z tą różnicą że chorwat ma jakby nie patrzeć już 8 stoczonych pojedynków w formule mma więc to bardziej jego świat niż Sarary dlatego polak nie będzie się czuł jak ryba w wodzie tak jak w kickboxingu. Brdaric może zaskoczyć, jak najbardziej kurs warty gry przy takich okolicznościach.
 
Z tą różnicą że chorwat ma jakby nie patrzeć już 8 stoczonych pojedynków w formule mma więc to bardziej jego świat niż Sarary dlatego polak nie będzie się czuł jak ryba w wodzie tak jak w kickboxingu. Brdaric może zaskoczyć, jak najbardziej kurs warty gry przy takich okolicznościach.
a czy ja gdzies napisałem że sarara to wygra albo ze Chorwat dostanie na dziurę? moze zaskoczyć jak najbardziej jest wielki, ciężki i na pewno tak jak napisałeś bardziej doświadczony. w stójce watpie zeby to ugrał bo oglądając jego walke stojkowo to poziom radka slodkiewicza, chyba że Lucky
 
Z tą różnicą że chorwat ma jakby nie patrzeć już 8 stoczonych pojedynków w formule mma więc to bardziej jego świat niż Sarary dlatego polak nie będzie się czuł jak ryba w wodzie tak jak w kickboxingu. Brdaric może zaskoczyć, jak najbardziej kurs warty gry przy takich okolicznościach.
Dziwi mnie ze jest wyższy kurs niż na tego Toka xD
A chłop większy i bardziej doświadczony
 
Panowie , jedyną szansą tego ogórka jest obalenie Sarary , pytanie czy ten Chorwat będzie próbował obalić od samego początku czy też nie , jeśli tak to jest duża szansa na pokonanie Sarary , jeśli nie.. to daje mu max minutę z tą jego chujową stójką. Każdy ogarnięty typ miałby strategię aby obalić Tomka już na samym początku , ale obawiam się że ten gość nie jest ogarnięty i będzie się bił w stójce , mogę się oczywiście mylić , a kurs tak jak mówicie jest kuszący jak najbardziej. Ja ze swojej strony gram tylko że nie będzie decyzji
 
Panowie , jedyną szansą tego ogórka jest obalenie Sarary , pytanie czy ten Chorwat będzie próbował obalić od samego początku czy też nie , jeśli tak to jest duża szansa na pokonanie Sarary , jeśli nie.. to daje mu max minutę z tą jego chujową stójką. Każdy ogarnięty typ miałby strategię aby obalić Tomka już na samym początku , ale obawiam się że ten gość nie jest ogarnięty i będzie się bił w stójce , mogę się oczywiście mylić , a kurs tak jak mówicie jest kuszący jak najbardziej. Ja ze swojej strony gram tylko że nie będzie decyzji
Tak szczerze mówiąc to nie skreślałbym go nawet w stójce, śledzę filmiki Tomka na YouTube i zwróciłem uwagę ze stracił dużo refleksu. Obejrz sobie jego sparingi, jest bardzo trafialny. Nie zdziwię się jak ten placek go trafi jakimś cepem i znokautuje
 
a czy ja gdzies napisałem że sarara to wygra albo ze Chorwat dostanie na dziurę? moze zaskoczyć jak najbardziej jest wielki, ciężki i na pewno tak jak napisałeś bardziej doświadczony. w stójce watpie zeby to ugrał bo oglądając jego walke stojkowo to poziom radka slodkiewicza, chyba że Lucky
Źle odczytałem twoje intencje, myślałem że to była sugestia że Sarara zawsze chujowo wygląda a i tak wygrywa.
Dziwi mnie ze jest wyższy kurs niż na tego Toka xD
A chłop większy i bardziej doświadczony
Mnie też, podejrzewam że to za sprawą "short notice". Uważam że to będzie dla niego trudniejsza walka niż pierwotne zestawienie.
 
Panowie , jedyną szansą tego ogórka jest obalenie Sarary , pytanie czy ten Chorwat będzie próbował obalić od samego początku czy też nie , jeśli tak to jest duża szansa na pokonanie Sarary ,
OJ OBY WYJASNIŁ ULANEGO JUTUBERA
 
Panowie , jedyną szansą tego ogórka jest obalenie Sarary , pytanie czy ten Chorwat będzie próbował obalić od samego początku czy też nie , jeśli tak to jest duża szansa na pokonanie Sarary , jeśli nie.. to daje mu max minutę z tą jego chujową stójką. Każdy ogarnięty typ miałby strategię aby obalić Tomka już na samym początku , ale obawiam się że ten gość nie jest ogarnięty i będzie się bił w stójce , mogę się oczywiście mylić , a kurs tak jak mówicie jest kuszący jak najbardziej. Ja ze swojej strony gram tylko że nie będzie decyzji
@4.55 wydaje się atrakcyjne biorąc pod uwagę warunki fizyczne i mimo wszystko większe doświadczenie w mma i pewnie w grapplingu. Wydaje mi się, że nie trzeba być ogarniętym by dostrzec, że jedyna możliwość wygranej to jednak sprowadzenie przeciwnika w parter bo mało prawdopodobne by Tomasz Sarara coś tam zdziałał. Już sama różnica kg robi swoje w parterze.
 
Krakowiak przed czasem, Eskijew win, Sarara i Grzebyk poniżej 1.5 rundy, Kołecki poniżej 2.5 rundy

WIN: Bartosiński, Krusic, Santos, Kornik
 
Mi z ksw dobre kupony zamyka Sowiński, eskijev, Krakowiak oraz grzebyk i Szymon przed czasem wiec powinno być bez bolu więc trochę dla zabawy gram tak
1.Krusic 1.95
2.Krakowiak przed czasem 1.65
3.Brazylijczyk z Politylo 2.15
4. Grzebyk ko 1.35
5.Szymon pon 7,5minuty 1.38
6.Bartosinski Michalski pow 1 rundy
7.walka Politylo z Santosem na pkt
Wszystko zagrane w kilku kombinacjach
Powodzenia
 
Sarara zostanie rozliczony jako tko czy poddanie?
Bo drżę o wynik oficjalny walki
Dziwna sytuacja na mmarocks w wynikach jest poddanie natomiast w wynkach na oficjalnej stronie polsat sport jest TKO:confused: Z niewiadomych powodów w klatce też nie podano metody skończenia.

edit: w fortunie rozliczone jako TKO
 
Last edited:
Tylko polityło położył mi kupon armia + ksw, a kupon za samo ksw położył przeciwnik sarary, a tak to bym się obłowił :/
 
Obczailem tego Bradarica i wcale bym go nie skazywał na pozarcie.
Gość jest duży i ma większe doświadczenie od Toka z którym miał się bić Tomek.
Tak jak tez wcześniej pisałem, oglądałem filmiki Tomka na YouTube i sprawia wrażenie zmęczonego psychicznie i fizycznie.


Kurs 3.96 mnie ostatecznie skusil

View attachment 23707
Fajny kuponik
 
Back
Top