KSW 62 - KOŁECKI VS OKAP 16.07.2021

Sarara @1.3 na podatek, ktos cos? gdzieś w necie jest jego pogawędka z Martinem gdzie prosi by dali mu buma na dzień dobry. Prośba zostala spelniona, do tego Mansur i Miller z Armii, ten drugi niestety spadł poniżej 1.3, na czwartego Kolecki-Akop 1R i do kasy w przyszłą niedzielę :)
E: widzę ze trzeba grac te mismatche jak tylko wystawią, lapac pewniaczki po min 1.3 na bez podatku Eskijev czytam był 1.3 koles z ACA vs latynoska 3 liga..
Obejrz sobie jego filmik z przygotowań, sprawia wrażenie zmęczonego psychicznie i fizycznie
 
KUPON " EKSPERTA " REDA JAKBY KTOŚ CHCIAŁ POGRAĆ NAWET DLA BEKI
red.jpg
 
Jak to mawiał Heraklit, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Powodzenia, oby se chłop znowu czegoś nie rozjebał przy pierwszym kopnięciu, ja to mam wstręt do takich przypałowców :lol:
Na szczęście/lub nie inne zdarzenie uwaliło kupony z Grzebykiem, a biorąc pod uwagę obecny kurs to odpuszczam te zestawienie. No i jest też ryzyko tego poddania.
Pograłem tego Omalleya przez KO po 1.35 i weszło ale ciężko. Nie dość, że gość poszedł po poddanie w 1r to walkę skończył 20 sek. przed końcem walki sędzia (popełniając przy tym błąd).

Nie ma co łączyć overów rundowych z faworytem po takich kursach.
 
Jak to mawiał Heraklit, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Powodzenia, oby se chłop znowu czegoś nie rozjebał przy pierwszym kopnięciu, ja to mam wstręt do takich przypałowców :lol:
A ja myślałem, że Heraklit mówił, że nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki bo ta ciągle płynie i przy kolejnym wejściu jest już inną rzeką.

@osk nam pomoże! Wzywam Cię!
 
ktoś już obczajał walkę santosa z polityło? Brazol z jednym karakanem teoretycznie lepszym niż polityło wygrał pierwsze 2 rundy więc powinno być tu tak samo.
 
A ja myślałem, że Heraklit mówił, że nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki bo ta ciągle płynie i przy kolejnym wejściu jest już inną rzeką.

@osk nam pomoże! Wzywam Cię!
I oto nadszedł dzień, w którym mogę zastosować moją bezużyteczną wiedzę... :conorsalute: (toast wodą mineralną).
Heraklit to jeszcze trochę czasy wierszyków i zagadek, ale oczywiście masz rację — ludzie powtarzają, że nie wchodzi się dwa razy... Jednak już nie zastanawiają się dlaczego — a jemu chodziło o zmienność jako zasadę świata, a nie, że to będzie niemoralne lub zabrania tego konwencja praw człowieka i trzecie prawo dynamiki Newtona. Ta rzeka jest symbolem rzeczywistości, która nieustannie się zmienia, wszystko w niej płynie (panta rhei), więc możemy powiedzieć, że i nawet stać w tej samej rzece nie możemy — bo ona z każdą chwilą ulega zmianie. Trwanie rzeczy wg Heraklita jest złudzeniem, mówił on też np., że do tej same rzeki wstępujemy i nie wstępujemy, albo, że jesteśmy i nie jesteśmy zarazem.
:einsteinsmoke:
 
Grzebyk + Kołecki + Ordonez nie wygra przed czasem + Makchahev + Stephens nie wygra przez poddanie + Legia z Bodo/Glmit under 5.5 @2.08

Pewniaki na podwojenie budżetu.
:tiphatb:
 
Jak to zazwyczaj w KSW faworyci najprawdopodobniej wygrają. ja gram tak :
1.Koleckiego zagrałem jak było po 1.8 że załatwi sprawę w 1r , teraz kurs 1.4 to już tak średnio , Szymon na pewno nie będzie leciał na wariata i spodziewam się skończenia raczej w drugiej połowie pierwszej rundy.
2.Grzebyk - Zaromskis : myślę że warto zagrać że walka dotrwa do 2 rundy, 1.85 dobry kurs na to
3.Politylo- dos Santos : decyzja najprawdopodobniej dla Polaka , ale najbezpieczniej będzie zagrać po prostu over 2.5 albo samą decyzję po 1.85
4. Sowiński - Rajewski : pewnego poziomu Rajewscy nie przeskoczą , Sowiński przed czasem 2.50
5. Krakowiak - Borkowski , za dużo pytań za mały kurs , mimo to Krakowiak przed czasem wygląda spoko
 
Ja nic nie wiem o żadnych grupach specjalnych. To wszystko moje typy po profosjonalnej analizie, łatwo wchodzi. Nie sądzę żeby gdzieś tutaj była niespodzianka. Idę grubo!
Panie Wiesiu proszę jedynie uważać na Islama bo jest na liścia ze swoją szczeka
 
Grał tutaj ktoś Kołeckiego/Eskieva na starcie? Jakie były kursy? Gdzie na ten moment można znaleźć najwyższe?

Zastanawiam się nad dorzuceniem, bo nie ma na tej karcie chyba nic bardziej pewnego:
1626376972164.png


w teorii wygląda to jak lokata ale z drugiej strony są to jednak 3 zdarzenia. Cały czas mam w głowię tego Parnassa po kursie 1.07. :lol:
 
1.Sowiński + PolitylovsBrazol over 2r - 2.03
2.Michalski Ko - 2.25
3.Grzebyk nie wygra w 1r + kolecki vs Szostak no Dec - 1.98
 
"Na zaledwie jeden dzień przed galą KSW 62, Vladimir Tok (MMA 0-1-0) doznał kontuzji i nie pojawi się na sobotnim wydarzeniu. Nowym przeciwnikiem Tomasza Sarary (MMA 0-0-0) będzie Filip Bradaric (MMA 5-3-0)."

 
Wiesław leci w kulki
"Na zaledwie jeden dzień przed galą KSW 62, Vladimir Tok (MMA 0-1-0) doznał kontuzji i nie pojawi się na sobotnim wydarzeniu. Nowym przeciwnikiem Tomasza Sarary (MMA 0-0-0) będzie Filip Bradaric (MMA 5-3-0)."

Wygląda na zamierzony zabieg włodarzy :DC:
 
  • Like
Reactions: osk
"Na zaledwie jeden dzień przed galą KSW 62, Vladimir Tok (MMA 0-1-0) doznał kontuzji i nie pojawi się na sobotnim wydarzeniu. Nowym przeciwnikiem Tomasza Sarary (MMA 0-0-0) będzie Filip Bradaric (MMA 5-3-0)."

O Matko jaki ogór , na dodatek małe IQ , z tego co widać lubi się bić w stójce , tyle tylko że jego stójka jest na bardzo niskim poziomie , Sarara go znokautuje w 1r
 
Obczailem tego Bradarica i wcale bym go nie skazywał na pozarcie.
Gość jest duży i ma większe doświadczenie od Toka z którym miał się bić Tomek.
Tak jak tez wcześniej pisałem, oglądałem filmiki Tomka na YouTube i sprawia wrażenie zmęczonego psychicznie i fizycznie.


Kurs 3.96 mnie ostatecznie skusil

E637B161-F055-405C-860B-C50041F78AD9.jpeg
 
Back
Top