KSW 43

@michi972 oglądasz gdzieś na mieście dzisiejsze gale? coś możesz polecić?
Ja raczej na chacie, ewentualnie na kawałek gali wpadnę na miasto.To Ty w moim mieście tera?Polecam browar warmia, generalnie najczęściej w aqq oglądam ksw.Beretta pub nowy jest, podobno dobry ale nie byłem.A co do ufc to jak leci o tej porze co zazwyczaj to nie obejrzysz na mieście, może w "szafa gra", ale to jest klub gdzie puszczają tylko ufc z tv nad barem i parę krzeseł na krzyż
 
W Olsztynie od urodzenia :)
Browar transmituje piłke nożną podobno.
Sprawdzę aqq jeszcze
Z ufc to zawsze problem, jak o naszej porze to w jakimś pubie ci odpalą kanał, a tak.Generalnie zazwyczaj na mieście to polega na tym, że wpierdalasz się tam gdzie jest miejsce
 
Z ufc to zawsze problem, jak o naszej porze to w jakimś pubie ci odpalą kanał, a tak.Generalnie zazwyczaj na mieście to polega na tym, że wpierdalasz się tam gdzie jest miejsce
niestety. moze ktoś wpadnie na pomysł ze zlotym biznesem.
sprawdzę w aqq bo tam od 18 robią. Zobaczę KEJ es i do chaty zawinę. Jak coś to wpadaj, będzie okazja aby się poznać w realu.
 
niestety. moze ktoś wpadnie na pomysł ze zlotym biznesem.
sprawdzę w aqq bo tam od 18 robią. Zobaczę KEJ es i do chaty zawinę. Jak coś to wpadaj, będzie okazja aby się poznać w realu.
Zobaczę, ja tera nie piję niestety i trochę nie wyjściowy
 
Last edited:
Zobaczę, ja tera nie piję niestety i trochę nie wyjściowy
ok, spoko. bedzie jeszcze okazja.

uważasz, że Parnasse ogarnie Kornika? Ten filmik z tłumaczeniem czemu nie zrobił walki wydaje się podejrzany. Teraz jest zregenerowany i gotywy do walki.
 
Wierzę w murzyna

DawN42BWAAEZBq3
 
ok, spoko. bedzie jeszcze okazja.

uważasz, że Parnasse ogarnie Kornika? Ten filmik z tłumaczeniem czemu nie zrobił walki wydaje się podejrzany. Teraz jest zregenerowany i gotywy do walki.
Imo tak, stójkowo może, Kornik po tym katowaniu wagą to znak zapytania
 
Sowiński mnie nie przekonał na ważeniu jakoś... Parnasse dec ogarnie :wink: A i dodam jeszcze, że EFC(patrząc przez pryzmat globalny mma) jest w chuj słabe i Potts, Mclellan są tego przykładem:boss:. Dricus z tym ostatnim przegrał :lol:
 
selwa spierdolił ale norman zamknął kupon z dsfem i chwała mu za to
 
Adaś ujebał rękę, "Diplus" upierdolił łeb. Teraz siadam na chillu do UFC i czekam qrwa na rozbicie banku. Diplus jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :frankapprove: Piękny gameplan i jego realizacja. Gdyby nie to, że był chłopak zamroczony w rundzie 1 to byłby występ idealny.
 
Back
Top