KSW 43

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
mike.jpg
 
Na pewno pójdzie
David Zawada
Roberto Soldic
Michał Andryszak
myślę nad Salahdine Parnasse.. ale nie był jakiś przekonywujący ostatnio
Yannick Bahati
 
Myśli ktoś o graniu Kamila Selwy? Racic nabombiony ale nie moge przeżyć, że prawie przejebał z debiutantem mając takie doświadczenie. Kamil z Anzorem dał dobrą walke. Kurs zawyżony.
Kusi mnie też Kaliciński ale czuje po kościach, że Kazieczko postawi na zapasy w tej walce i zgrinduje. Druga porażka przed czasem mogłaby przekreślić podpisanie od razu nowego kontraktu z KSW bo ta walka jest ostatnia na obecnym.
 
Ja atakuje tak:
Kazieczko 1.55
Kaliciński moim zdaniem ma tą stójkę mocno przereklamowaną. Szału tam nie ma. Ręce nisko, pojedyncze ciosy, głowa sztywno, uniki nie funkcjonują, na agresję odpowiada wstecznym. Może rokować na przyszłość, ale na dzień dzisiejszy uważam, że sporo szczęścia/słabość przeciwników sprawiła, że ma taki rekord skończeń przed czasem. Swoją ostatnią walkę z Brzezowskim to sądzę, że by przegrał gdyby nie dostał nielegalnym ciosem w parterze. Przewiduje, że Kazieczko spokojnie da radę punktować w stójce i przekonać sędziów obaleniami i kontrolą. Jest po prostu lepszym zawodnikiem.
N Parke 1,25
Co tu dużo mówić. Jest lepszy w każdej płaszczyźnie, młodszy, bardziej doświadczony. Chlewicki najlepsze lata ma już za sobą. Łatwa decyzja dla irlandczyka.
Andryszak 1.3
De fries ogarnia tylko parter, a i tam nie jest żadnym wirtuozem. Ma problemy z obaleniami. Z takim Vyazigin większą część walki spędził przy siatce zamulając. Jego stójka jest słaba. Dziurawa garda, zero dynamiki i słaby cios. W całej swojej karierze znokautował tylko Denham'a 7-10 w mma, który był od niego niższy o głowę. Jeśli Andryszak nie da się obalić, a wierzę, że tak będzie zdobędzie łatwo kolejny skalp.
Janikowski 1.3
Dla mnie największy pewniak gali. Zapominacie już chyba ,że to jest ksw matchmaking. Kawul nie pozwoliłby, aby jego największa wschodząca gwiazda ( walka wieczoru po 2 walkach ) przegrała już swoje trzecie starcie. Mocno utrudniając tym promocje swojej osoby. Bahati jest idealny do ogrania. Czarny z dobrym rekordem. Ale do rzeczy. Nigdy nie wygrał walki z nikim dobrym. Du plessis zrobił go w 1r na miękko. Ma piękny styl dla damianka. Powolna, toporna praca nóg. Woli pojedyncze ciosy od kombinacji. Nie rzuca się w szalone wymiany. nie dysponuje jakąś specjalna siła ciosu. Jego zapasy i parter:D Dla zapaśnika na tym poziomie co Damian to pestka będzie. Walka obierze następujący obrót. Damian wjeżdża jak dzik w czarnego, trafia ciosami na które black mamba nie odpowie, klincz, obalenie, kontrola z góry i ciosy. Schemat powtarzany aż do skończenia walki. Widownia szaleje. Juras komplementuje. I tak to będzie. Make my words.
PS. Jedyna szansa dla mamby to sytuacja gdzie Damian się za ostro podpali i skończy mu się prąd przed końcem pojedynku.
Parnasse 2,03
Po walce z Rajewskim mogę powiedzieć jedno. Francuz ma stójkę na poziomie, na który Sowiński nie będzie umiał odpowiedzieć. To jest high level kick boxing. Artur jest za wolny, za słaby technicznie w stójce i ma za słabe uderzenie, aby skończyć czarnego lucky punchem. Parnasse będzie w niego wjeżdzał na dynamice jak kiedyś Anzor. Sowiński nie będzie nawet widział co go pierd***. Jedyna szansa dla Artura to wykorzystanie przewagi siłowej, zamulenie walki przy siatce, obalenia i kontrola z góry z ciosami. Jeśli to mu się uda może wygra, ale ja faworyzuje francuza po kursie 2,03 z przyjemnością wchodzę.
 
Kazieczko, Racic, Zawada, Parke(obym się mylił), Parnasse/Sowiński(40-60), Soldić, Andryszak(bez większego przekonania), chyba Janikowski, nie wiem, ciężko się typuje jego walki, bo ciągle zaskakuje. :fly::fly:
 
Dziwię się że jest takim underdogiem, Damian póki co nie pokazał nic specjalnego i wcale go o to nie winię bo dopiero zaczyna.. ale ten kurs jest z dupy, dlatego warto spróbować

Pokazał jakim jest atletą. Refleks, szybkość, celność, plus olimpijskie zapasy. Stójkę wsiąknął jak gąbka. Plus należy pamiętać że jest promowany przez włodarzy, więc dobrali mu zawodnika, którego spokojnie jest w stanie ogarnąć.
 
Du Plessis panowie Du Plessis! Nie widzicie tego pięknego kursu na przyszłego mistrza kategorii pół-średniej? :travolta:

Ja tam coś dostrzegam z daleka. Nie wiem czy to nie fatamorgana, ale jestem tak spragniony sosu, że wchodzę jak dzik w szyszki.

Idąc po kolei tak bym to widział na szybciocha: Selwa, Parke, Zawada, Kornik, Longer, Kraken, DDP

Na bank to pomieszam z walkami w organizacji, która jest w dupie. Sorry Kawul, ale macie za krótką kartę :matt:
 
Kazieczko + Parke decyzją sędziów + Andryszak w pierwszej rundzie + Soldic przed czasem @ 10.72

W sumie już się przyzwyczaiłem, że KSW nie warto stawiać, dlatego na takim kuponie chyba zakończę :boss:
 
Dricus i Yannick panowie?

Dricus raczej nie. Był juz skreślany przed starciem z Borysem. EFC to żadna organizacja, pokonywal słabych przeciwników. Dostał średniego McLellana i w dziób. Soldic jeśli pokaże chociaż połowę tego co z Borysem to rozpierdoli.

Bahati to no bet. Sam jest słabym zawodnikiem, a Damian... Zapasy super, stojke szybko wsiaka, ale nadal jest niesprawdzony. Dostał leszcza i emeryta, potrzeba więcej walk, żeby ogarnąć jego potencjał i umiejętności
 
Back
Top