KSW 43

A Kornika za 1.8 nikt nie bierze? :boss:

Edit:

Główny kupon:
Andryszak w pierwszej rundzie + Sowiński = 3.33

Taśma:
Kazieczko + Selwa na punkty + Parke na punkty + Sowiński + Andryszak w pierwszej rundzie + Soldic przed czasem = 77.22

:boss:
 
Last edited:
A Kornika za 1.8 nikt nie bierze? :boss:

Ja też wziąłem. Mimo, że nigdy nie byłem jego fanem to uważam, że jest bardzo duży i silny jak na swoją kat. wag. Do tego posiada niezłe umiejętności. To wszystko może być wystarczające na młodego Saladyna, męczącego się z Rajewskim i mającego wcześniej w rekordzie samych przeciętniaków, by nie powiedzieć ogórków. 1,8 na Kornika to prezent IMO.

Dricus raczej nie. Był juz skreślany przed starciem z Borysem. EFC to żadna organizacja, pokonywal słabych przeciwników. Dostał średniego McLellana i w dziób. Soldic jeśli pokaże chociaż połowę tego co z Borysem to rozpierdoli.

McLellan nie jest zły. Może nie walczy efektownie, ale w KSW niejednym cwaniakiem by pozamiatał. I co najważniejsze walka była w kategorii wyżej, a Dricus miał wtedy 20 lat. Nie mówię, że Soldic nie powinien być faworytem. Co to, to nie. Jednak 3,15 na DDP to dobry value bet obok którego ciężko przejść obojętnie.

Żeby nie być gołosłownym to ode mnie poleciał Dricus solo za 100, a Kornik na dwóch kuponach kombinacyjnych.
 
na STS, że Andryszak wygra w 1rundzie 1.85, wpadł komuś w oko wiekszy kurs u innego buka?
 
na STS, że Andryszak wygra w 1rundzie 1.85, wpadł komuś w oko wiekszy kurs u innego buka?
Odradzam wszelkiego rodzaju kontakty z STSem, wlasnie sie z nimi pałuje z wypłatą - zostala wstrzymana do 7 dni przez dzial kontroli... niech mi to wyplaca i zamykam konto u szmaciakow
 
Ja na betsafe.com, postawiłem ryzyk-fizyk, lecz moim zdaniem możliwy, 20 funtów na skończenie walki Janikowskiego w minutę+zwycięstwo Du Plessisa. Potencjalna wygrana to niecałe 1000 funtów. ;)
 
Odradzam wszelkiego rodzaju kontakty z STSem, wlasnie sie z nimi pałuje z wypłatą - zostala wstrzymana do 7 dni przez dzial kontroli... niech mi to wyplaca i zamykam konto u szmaciakow
Wygrałeś trochę grosza i chcą dokumenty? :D
 
chuy z zakładaniem konta, mam pod domem sts ale ciekaw jestem czy gdzieś dają więcej niż 2.0
 
Wygrałeś trochę grosza i chcą dokumenty? :D
Wlasnie nic nie chca, nawet na maile nie odpowiadaja... na chacie napisali ze wyplata zablokowana przez dzial kontroli w zwiazku z praniem brudnych pieniedzy na 7 dni... wplata z konta bankowego na ktory miala byc wyplata, zadnego potwierdzenia nie chca, nic nie odpisuja - jakas patola, teraz nie mam hajsu ani na koncie STS, ani na koncie bankowym, a pierdola ze wyplaty w srednio 15 minut...
 
@Wolf
Też kiedyś miałem podobną sytuację, chciałem sobie na szybko wypłacić kaskę, wpłaciłem z moneybookers bodajże to co wygrałem na betclic, wpłaciłem do sts aby użyć szybkiej wypłaty ale nie zagrałem nic. Też uznali że to pranie brudnych pieniędzy i 7 dni miałem czekać. Anulowałem wypłatę zagrałem parę zakładów z kursami typu 1,05-1,20 na live. Obróciłem tą kasę i wypłaciło bez problemu. O ile masz taki problem to tyle mogę podpowiedzieć.
 
@Wolf
Też kiedyś miałem podobną sytuację, chciałem sobie na szybko wypłacić kaskę, wpłaciłem z moneybookers bodajże to co wygrałem na betclic, wpłaciłem do sts aby użyć szybkiej wypłaty ale nie zagrałem nic. Też uznali że to pranie brudnych pieniędzy i 7 dni miałem czekać. Anulowałem wypłatę zagrałem parę zakładów z kursami typu 1,05-1,20 na live. Obróciłem tą kasę i wypłaciło bez problemu. O ile masz taki problem to tyle mogę podpowiedzieć.
Wplacilem grubszy hajs chcac postawic konkretny zaklad, zadnego z nich mi nie przyjeli z coraz mniejszymi stawkami, zagralem kilka live'ow tak jak mowisz (czesc z tego obrocilem) i wyplata a tu takie info... Przejrzalem ich regulamin to nic nie bylo ze po wplacie trzeba obrocic calym/wogole depozytem... A najlepsze jest to ze scierwa odpisali na 2 maile, a pozniej cisza od trzech dni, a odpowiadaja do 48h...
 
Wplacilem grubszy hajs chcac postawic konkretny zaklad, zadnego z nich mi nie przyjeli z coraz mniejszymi stawkami, zagralem kilka live'ow tak jak mowisz (czesc z tego obrocilem) i wyplata a tu takie info... Przejrzalem ich regulamin to nic nie bylo ze po wplacie trzeba obrocic calym/wogole depozytem... A najlepsze jest to ze scierwa odpisali na 2 maile, a pozniej cisza od trzech dni, a odpowiadaja do 48h...
 
Wplacilem grubszy hajs chcac postawic konkretny zaklad, zadnego z nich mi nie przyjeli z coraz mniejszymi stawkami, zagralem kilka live'ow tak jak mowisz (czesc z tego obrocilem) i wyplata a tu takie info... Przejrzalem ich regulamin to nic nie bylo ze po wplacie trzeba obrocic calym/wogole depozytem... A najlepsze jest to ze scierwa odpisali na 2 maile, a pozniej cisza od trzech dni, a odpowiadaja do 48h...

Nie pamiętam już dobrze ale wydaje mi się że całą kwotę musiałem obrócić za jednym zakładem aby wypłacić...
 
Parnasse+Selwa+Longer 1 runda
Oby Parke nie zjebał bo zamyka mi dobry kupon z Danielem i Różalem :lol:
 
Bez tytułu.jpg
 
Chyba jednak nic nie stawiam, dołoże do Balantajsa i będę oglądał na spokojnie. Trzymam kciuki za saszke, bedzie cieżko ale może ugra jakieś poddanie. Życze samych wygranych :beer:
 
Back
Top