KSW 36- kursy, dyskusje

user_usunięty

UFC
Middleweight
Na razie na ziemniaku kursy
upload_2016-9-27_21-53-38.png

Pniak 1,7?Myślałem, że max 1,35.Nie wiem co z tą walką. Narkun i Gamrot jak się spodziewałem.Ciężcy podobnie jak myślałem, kogo tu typujecie?
Koike lokata.Kurs na Szulakowskiego by się przydał
 
Krakowski chyba warty zagrania, Erbst jak nie obali to gówno zrobi i będzie wyglądał ubogo jak z Kornikiem.
 
Tak ubogi, a jednak znokdaunował Anzora, z resztą czy Krakowski uniknąłby parteru?Wątpię.

Cóż Winner go nie dał rady przeleżeć, to wątpię czy Koike to zrobi. Zresztą Brazylijczyk chyba się lepiej czuje z pleców niż z góry. Wiem, że to brzmi paradoksalnie, ale większość jego poddań to trójkąty, a to mówi samo za siebie.
 
Kompletnie nie rozumiem Włodarkowego hajpu. On nie ma na Kitę argumentów.
Gamer do jakiegoś dubla fajny kurs.
Imo też Kita ogarnie, ale wiadomo waga ciężka, Włodarek może mieć lepsze obalenia albo ustrzelić.Chociaż Kita powinien to ugrać w stójce
 
bet-at-home...
Główny zakład



Bartłomiej Kurczewski (POL) - Grzegorz Szulakowski (POL)2.02 - 1.70
Leszek Krakowski (POL) - Kleber Koike Erbst (JPN)3.20 - 1.30
Michał Kita (POL) - Michał Włodarek (POL)2.10 - 1.65
Ariane Lipski (BRA) - Sheilla Gaff (GER)1.25 - 3.55
Mateusz Gamrot (POL) - Renato Gomes Gabriel (BRA)1.06 - 7.10
Tomasz Narkun (POL) - Rameau Thierry Sokoudjou (CMR)1.17 - 4.35
Michał Materla (POL) - Rousimar Palhares (BRA)1.70 - 2.02
 
Naprawdę dla kogoś Kleber po 1.4 jest grywalny? Ja rozumiem, że jest faworytem, ale jakieś 60 do 40, a nie aż takim. Krakowski jest dużo silniejszy od niego i dobrze pracuje w klinczu. O ile nie będzie obalał, Koike nie powinien zrobić mu większej krzywdy. Oczywiście w stójce Erbst też może go trafić, jednak przy tych chaotycznych wymianach faworyzowałbym silniejszego Leszka.
 
Back
Top