KSW 36- kursy, dyskusje

Kita po 2.75 na unibet promocja roku
drastycznie tez roznia sie kursy na lipski - gaff
unibet 1.5-2.4
betsafe 1.25 - 3.55
mozna zrobic 100 na lipski 50 na gaff ,albo jestesmy na 0 albo 27zl na plus ja niemka wygra bez ryzyka
 
Last edited:
Witam ziomeczki, czy kurs ponad 4 na Balbite to nie jest delikatne nieporozuminie?

Kursy na Kite też przesadzone. No i Kura bankowo.
 
Te kursy na Gaff to nie jest przesada ? Patrzac z kim ona walczyła to tu powinna być faworytka.
 
Te kursy na Gaff to nie jest przesada ? Patrzac z kim ona walczyła to tu powinna być faworytka.
Też tak na poczatku pomyślałem. Ale wydaje mi się, że na Balbite też zbyt wysokie. I Lubońska i Rumunka z cukiniami tylko wygrywały.
 
Pierwsze primo: Lubońska może to i wygra ale kurs jest tak śmieciowy, że moim zdaniem jak grać to ryzykować rumunkę, albo odpuścić to w cholerę.
Drugie primo: Jeśli Koike nie obali, to Leszek ogarnie.
 
Pierwsze primo: Lubońska może to i wygra ale kurs jest tak śmieciowy, że moim zdaniem jak grać to ryzykować rumunkę, albo odpuścić to w cholerę.
Drugie primo: Jeśli Koike nie obali, to Leszek ogarnie.
Jeśli, poza tym imo w stójce też Lechu nie musi wygrać, on się chowa przy Korniku czy Anzorze
 
Jeśli, poza tym imo w stójce też Lechu nie musi wygrać, on się chowa przy Korniku czy Anzorze

Przy Winnerze też się chował.
Lechu rozegra to siłowo. Będzie spychał Kojka do siatki i tam kontrolował przez trzy rundy. :DC:
 
Zagrał bym Kite ale tak samo było w walce z Bedorfem, wszyscy pisali że kurs na Kite promocja roku a jednak wdupił... :/
 
Koike - Krakowski to dog lub pass. Gdyby gdzieś było Krakowski by Dec to można też grosz postawić.
Narkun i Gamrot śmieciowe kursy. Może jakiś Narkun przed czasem, chociaż pewnie ok. 1.4 byłby kurs, więc i tak słabo.
Kita dobry do gry, postawiłem na niego po kursie 2.40, szkoda że nie zdążyłem po 2.75 bo to była super okazja. Dla mnie jest nawet faworytem.
Jak na Cipka będzie jeszcze rósł kurs, to też można przemyśleć granie.
Tyle od Janusza MMA :bayan:
 
Myślę o zagraniu Kity.Włodarek nie tak dobry jak malowano, ale obaj mają czym uderzyć.Jeśli chodzi o Włodarka, to raczej on zaliczył progres jak już.Wydaje mi się, że Kita wygra stójkę, ale...
 
Po tym co Wlodarek pokazal w dwoch ostatnich walkach dziwi mnie fakt, ze jest faworotem. Jezeli nie ustrzeli Kity w pierwszej rundzie to nie widze szans na jego wygrana.
 
Last edited:
jak to jest z tym williamem, tam nigdy nie bylo ksw? bo euro fc jest a najwiekszej organizacji w europie ani widu ani slychu :lol:
ciezko z reguly o to, najwyzej w ostatniej chwili walke wieczoru wrzuca
 
Panowie co myślicie o Sokoudjou ? bo tak coś mnie kusi żeby singiel na na niego postawić.
 
jak to jest z tym williamem, tam nigdy nie bylo ksw? bo euro fc jest a najwiekszej organizacji w europie ani widu ani slychu :lol:

Generalne wrzucal kilka walk, ale jakoś w ostatniej chwili. Ja sam stawialem na Unibecie.
 
Kita + Palhares 3.78
Kowboj decyzja 7.50

Za bonus lojalnościowy na bet365:
Zaleski + Blaydes 3.40

Jakby ktoś chciał grać Palharesa, jest po 1.80 na betclicu.
 
Last edited:
Czy Materla jest lepszy niż Jake Shields? Nie sądzę. Dubel Pucziego
Kita + Palhares 3.76 na dzisiaj na uni.
 
Back
Top