KSW 33 - zagrożenie terrorystyczne

pjaxz

Oplot Challenge
Welterweight
Witam.

Nie oczekuję, że ktoś decyzyjny się ustosunkuje do tego postu, warto jednak by się z nim zapoznał. W związku ze zbliżającą się galą nasuwa się szereg pytań

1. Czy zostaną podjęte jakieś nadzwyczajne środki bezpieczeństwa? Oby wzorem walki Szpilka - Adamek każdy wchodzący na Arenę był sprawdzany wykrywczami metali, a dodatkowo możnaby postarać się sprawdzić wchodzących ludzi pod względem posiadania środków wybuchowych.

Oby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniego KSW w Krakowie, gdzie kontrole na wejściu były znikome.

Myślę, że każdy jest w stanie zaakceptować bardziej drobiazgowe i uciążliwe kontrole, niech tylko pójdzie komunikat o wcześniejszym przybyciu, by wiedzieć co nas czeka na miejscu (sam mieszkam od hali 15 minut spacerkiem, ale duża część ludzi może być zirytowana, więc warto byłoby ich uprzedzić).

2. Czy ekipa Karaoglu, który obraca się w środowisku radykalnych islamistów (ba, sam pan Karaoglu jest ochroniarzem radykalnego imama) będzie nadzwyczajnie prześwietlona? Obawiam się, że nie, a przecież całej obsłudze jest znacznie łatwiej przemycić potencjalnie niebezpiecznie narzędzia.

3. To samo tyczy się czeczeńskiej ekipy Mameda (bez hejtu, po prostu każdy wie jakie panują tam zwyczaje).

Mam nadzieję, że absolutnie nic groźnego nie będzie miało miejsca, ale jednak warto podnieść ten temat, bo czasy są dość niespokojne.

Pozdrawiam.
 
Nie o to chodzi czy ryzykować, bo chyba każdy czeka od jakiegoś czasu na tą galę. Po prostu chciałem zwrócić uwagę na potencjalne zagrożenie (o którym pewnie organizator dobrze wie, ale np o otoczeniu Karaoglu już niekoniecznie).
 
Witam.

Nie oczekuję, że ktoś decyzyjny się ustosunkuje do tego postu, warto jednak by się z nim zapoznał. W związku ze zbliżającą się galą nasuwa się szereg pytań

1. Czy zostaną podjęte jakieś nadzwyczajne środki bezpieczeństwa? Oby wzorem walki Szpilka - Adamek każdy wchodzący na Arenę był sprawdzany wykrywczami metali, a dodatkowo możnaby postarać się sprawdzić wchodzących ludzi pod względem posiadania środków wybuchowych.

Oby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniego KSW w Krakowie, gdzie kontrole na wejściu były znikome.

Myślę, że każdy jest w stanie zaakceptować bardziej drobiazgowe i uciążliwe kontrole, niech tylko pójdzie komunikat o wcześniejszym przybyciu, by wiedzieć co nas czeka na miejscu (sam mieszkam od hali 15 minut spacerkiem, ale duża część ludzi może być zirytowana, więc warto byłoby ich uprzedzić).

2. Czy ekipa Karaoglu, który obraca się w środowisku radykalnych islamistów (ba, sam pan Karaoglu jest ochroniarzem radykalnego imama) będzie nadzwyczajnie prześwietlona? Obawiam się, że nie, a przecież całej obsłudze jest znacznie łatwiej przemycić potencjalnie niebezpiecznie narzędzia.

3. To samo tyczy się czeczeńskiej ekipy Mameda (bez hejtu, po prostu każdy wie jakie panują tam zwyczaje).

Mam nadzieję, że absolutnie nic groźnego nie będzie miało miejsca, ale jednak warto podnieść ten temat, bo czasy są dość niespokojne.

Pozdrawiam.
Idziesz na galę? Januszów nie szkoda;)
 
Nie o to chodzi czy ryzykować, bo chyba każdy czeka od jakiegoś czasu na tą galę. Po prostu chciałem zwrócić uwagę na potencjalne zagrożenie (o którym pewnie organizator dobrze wie, ale np o otoczeniu Karaoglu już niekoniecznie).
Ale to zły adres. Rozumiem obawy, ale pytaj KSW lub odpowiednie służby państwowe.
 
Witam.

Nie oczekuję, że ktoś decyzyjny się ustosunkuje do tego postu, warto jednak by się z nim zapoznał. W związku ze zbliżającą się galą nasuwa się szereg pytań

1. Czy zostaną podjęte jakieś nadzwyczajne środki bezpieczeństwa? Oby wzorem walki Szpilka - Adamek każdy wchodzący na Arenę był sprawdzany wykrywczami metali, a dodatkowo możnaby postarać się sprawdzić wchodzących ludzi pod względem posiadania środków wybuchowych.

Oby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniego KSW w Krakowie, gdzie kontrole na wejściu były znikome.

Myślę, że każdy jest w stanie zaakceptować bardziej drobiazgowe i uciążliwe kontrole, niech tylko pójdzie komunikat o wcześniejszym przybyciu, by wiedzieć co nas czeka na miejscu (sam mieszkam od hali 15 minut spacerkiem, ale duża część ludzi może być zirytowana, więc warto byłoby ich uprzedzić).

2. Czy ekipa Karaoglu, który obraca się w środowisku radykalnych islamistów (ba, sam pan Karaoglu jest ochroniarzem radykalnego imama) będzie nadzwyczajnie prześwietlona? Obawiam się, że nie, a przecież całej obsłudze jest znacznie łatwiej przemycić potencjalnie niebezpiecznie narzędzia.

3. To samo tyczy się czeczeńskiej ekipy Mameda (bez hejtu, po prostu każdy wie jakie panują tam zwyczaje).

Mam nadzieję, że absolutnie nic groźnego nie będzie miało miejsca, ale jednak warto podnieść ten temat, bo czasy są dość niespokojne.

Pozdrawiam.
Uważałbym też na ekipę od Falcao. Wiadomo, czarnoskórzy to i rower mogą zapierdolić...
 
Wypatrywać w narożniku Aziza



Taki trochę zmęczony życiem C.Wojciechowski
cezary-wojciechowski-640x260_c.jpg
 
Last edited:
Wejście Aziza będzie takie jak ostatnio?



Jak tak, to fajnie. Trzeba być przecież tolerancyjnym i poprawnym politycznie. Jakby nie można było jemu i jego obozowi delikatnie zasugerować, gdzie 'pracują' i że takie klimaty nie są mile widziane. Już widzę jak np. Polak, chrześcijanin by walczył na gali MMA w kraju islamskim i by wychodził do 'katolickiej' muzy. :fly:
 
Patrzac na to,ze nasze sluzby w temacie terroryzmu sa bardzo daleko za Francuzami to nie ma sie z czego smiac . Mogliby bardzo latwo osiagnac "swietny wynik " w ilosci zabitych .Wystarczy ,ze znajda chetnego bialasa-samobojce o co nietrudno (patrzcie na materialy ISIS ,pelno na nich bialych swirow ).
 
No własnie Panowie, ja właśnie poświęciłem trochę minut z mojego życia na posłuchanie tego co ma do powiedzenia ten Polak...



I cóż mogę rzec. Rozjebała mnie ta cała jego filozofia. Nieźle beret zryty. Szczególnie zapamiętałem tę mądrość - 'każdy rodzi się muzułmaninem, ale wiele odchodzi od Allaha' . :sad:
 
@allladino, zakładanie takiego wątku na cohones jest śmieszne, bo i czemu my zaradzimy? Dodając do tego treść, jak i fakt, że ten sam user w formie sensacji donosił o powiązaniu Aziza z jakimś rudym muzułmańskim ekstremistą, ciężko mi wierzyć, iż autorem rzeczywiście kieruje troska o bezpieczeństwo. Trudno mi ten wątek traktować poważnie, ale wiadomo, że każda impreza masowa jest okazją dla terrorystów. Niezależnie od tego, czy biorą w niej udział muzułmanie.
 
Back
Top