KSW 33 - zagrożenie terrorystyczne

Już widzę jak np. Polak, chrześcijanin by walczył na gali MMA w kraju islamskim i by wychodził do 'katolickiej' muzy

Ale do czego niby do ,,Barki'' czy ,,Kiedy ranne wstajo zorze'' ?.
Nasi do Berkutów jeżdżą i jest bez spiny.

Jedyny kto się może wysadzić na tej gali to jest Józwiak z FEN-u.
Z zazdrości i zgryzoty.
 
Błąd- @Vic3k sie zapowiedział
O chuj, a miało być spokojnie :(

Ja zaliczam obie imprezy bo na halę też idę:) ale chyba jednak nie wygladam jak typowy terrorysta bo w weekend śmiagłem po galerii Krakowskiej z walizka do pokera i nikt sie chyba nie bał :bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb:

o z taką:
ekskluzywny-zestaw-do-pokera-w-czarnej-walizce.jpg
 
Drwal mógł wyjść przy "Bogurodzicy", no ale już nie wyjdzie...
W niedzielę w trakcie treningu odbyłem kilkunastominutową rozmowę z Tomkiem tuż przed jego wyjazdem na operację do Warszawy i powiem Ci, że jeszcze bardziej żałuję, że do walki nie doszło, bo byłby totalny ogień :( Drwal urazu nabawił się podczas rozgrzewkowego niewielkiego podskoku, nawarstwiły się wszystkie naciągnięcia z całej kariery i to była dosłownie kropelka która przeważyła szale (Tomek podejrzewa że nawet to jeszcze zaszłość z Palharesa).
@allladino ciężko mi wierzyć, iż autorem rzeczywiście kieruje troska o bezpieczeństwo. Trudno mi ten wątek traktować poważnie, ale wiadomo, że każda impreza masowa jest okazją dla terrorystów. Niezależnie od tego, czy biorą w niej udział muzułmanie.
Słuchaj - będę na gali, może i zakładanie takiego wątku jest naiwne, ale uznałem że warto to zrobić, jeśli choćby ktoś z organizatorów może to przeczytać i podejmie jakieś dodatkowe środki bezpieczeństwa. Może i mój błąd z tym wątkiem.
 
czy reakcja publiczości na kawałek przy którym wejdzie Azziz nie spowoduje różnych perturbacji ?
 
no nie da się ukryć, że jest szansa na zamach... mała, ale zawsze. Podejrzewam jednak, że Mamed i cała jego "bractwo" zostaną ostrzeżeni. Niech już lepiej Czeczen zgarnie ten pasek.
 
Obecnie szanse zamachu w Polsce są na razie znikome, nie prowadzimy działań w Syrii, siatki ISIS u nas na razie chyba jeszcze nie ma, tak jak ma to miejsce w Belgii, Francji. Jednakże z rzetelnego źródła było info o tym że ok 20 polaków walczy dla ISIS na bliskim wschodzie...
Jak zaczął się ten cały bajzel z wpuszczaniem imigrantów pisałem na fb, że będą wybuchy w Europie i się sprawdziło.
W przyszłym roku w Krakowie będą światowe dni młodzieży, wpizdu katoli się zjedzie do naszego kraju, to dopiero będzie atrakcyjny cel dla terrorystów. Miejmy tylko nadzieje, że nasze służby już prowadzą inwigilację i prognozują wydarzenia...
 
z rzetelnego źródła było info o tym że ok 20 polaków walczy dla ISIS na bliskim wschodzie...
Ja słyszałem o większej liczbie.
Natomiast powiedzmy sobie szczerze, że to jest w całości problem sterylny. Chodzi bowiem w 99% o Czeczenów którzy zostali w Polsce osiedleni jako uchodźcy, oraz ew. w 1% takich dzbanów co siedzą całe życie zagranicą w zarabizowanym państwie i tam przeszli na islam (jak ten cieć z Norwegii o którym teraz głośno w mediach, bo został przekazany Polsce)
 
No własnie Panowie, ja właśnie poświęciłem trochę minut z mojego życia na posłuchanie tego co ma do powiedzenia ten Polak...



I cóż mogę rzec. Rozjebała mnie ta cała jego filozofia. Nieźle beret zryty. Szczególnie zapamiętałem tę mądrość - 'każdy rodzi się muzułmaninem, ale wiele odchodzi od Allaha' . :sad:

Niezły pojeb.
 
Prędzej jakiemuś Polakowi odwali, niż jakiś islamista dokona ataku na gali KSW.
 
Jesli w ogole ktos odpali jakas bombe w Krakowie, bedzie to Lukasz Bienkowski, wiec nikt poza Piotrkiem Wawrzyniakiem nie powinien czuc sie zagrozny.
 
Specjalne srodki ostroznosci...pewnie - pozwolmy od razu sluzbom wchodzic do swoich domow bez nakazu, bez skrepowania przeszukiwac na ulicy, podsluchiwac legalnie wszystkie rozmowy, czytac smsy, a najlepiej zamontujmy kamery w swoich domach - wszystko w imie "bezpieczenstwa".

Zawsze sie znajdzie jakis psychopata, ktory bedzie chcial zrobic innym ludziom krzywde - w imie "czegos". Znajdzie na to sposob chocby byl monitorowany 24h. W wiezieniach sa same srodki bezpieczenstwa...i co? Nic, zjawiska patologiczne jeszcze czestsze.

Wolnosci obywatelskie raz zabrane nigdy nie zostane zwrocone.
 
Gumiś zdaje się na wolności lata = pozdro dla kumatych =dorosłych dłużej niż 10 lat;)
Przyznam, że musiałem poprosić o pomoc wujka Google'a, ale potwierdzam. Zagrożenie jest realne ;)
 
Spokojnie, muslimów nie będzie za dużo. Podobno dla bezpieczeństwa w korytarzu przejściowym ma biegać stado świń. Takich mocno obślumpanych.
#chrumchrum
 
pewnie - pozwolmy od razu sluzbom wchodzic do swoich domow bez nakazu
Ale przecież mają do tego pełne prawo. Wystarczy, że pokażą Ci swoją odznakę i musisz ich wpuścić. Miałem taką sytuacje, panowie przyszli przeszukać mi mieszkanie, po ubiorze w życiu bym się nie domyślił, że policja. Jeden pokazał mi odznakę na maksymalnie 0,5 sekundy (równie dobrze to mogło być coś innego) i musiałem ich wpuścić. Pytałem o nakaz czy coś, to mi powiedział, że to nie ameryka. Wygooglowałem temat i rzeczywiście mają prawo przeszukać mieszkanie bez jakiegoś nakazu, wystarczy, że Ci pomacha swoją odznaką. Dodam, że nawet nie było podejrzenia o jakąś poważną zbrodnie.
 
@OD a np mozna zrobic zdjecie takiej odznaki? Bo i tak mozesz nagrywac przeszukanie, jak zakladam?
 
@OD a np mozna zrobic zdjecie takiej odznaki? Bo i tak mozesz nagrywac przeszukanie, jak zakladam?
Nie znam się na tym, opisałem tylko sytuacje która miała miejsce. Przypuszczam, że jakbym go poprosił to by się zgodził. Ja z kolei wpadłem na taki pomysł, żeby poprosić o ich dane i bym zadzwonił na policje, żeby ich jakoś zweryfikować. W każdym razie jak podali powody dla których chcą przeszukać mieszkanie, to już wiedziałem, że to na pewno nie żaden przekręt i w dodatku wiedziałem, że raczej nic mi nie grozi, więc sobie odpuściłem.
 
Chciałbym pochwalić organizatorów i służby za wczorajszą galę. Pod względem bezpieczeństwa prawie bez zarzutu. Kontrola osobista na wysokim poziomie (+ kamery nagrywające ją), dodatkowe sprawdzanie bagażników aut wjeżdżających na parking. Duża poprawa w stosunku do poprzednich gal na tej hali.
 
@OD a np mozna zrobic zdjecie takiej odznaki? Bo i tak mozesz nagrywac przeszukanie, jak zakladam?
Możesz poprosić o kopie protokołu z przeszukania i nawet dostaniesz pocztą. Tam bedziesz miał wszystkie numerki nazwiska itp
 
Back
Top