KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Szady

MMARocks
Cohones
Jakich kursów się spodziewacie i na kogo planujecie postawić dolary?

Ja wstępnie typuję 1.50 na Mameda i 2.60 na Materlę. I, przyznam szczerze, nie przekreślam szans Cipka.
 
Nooo, jest to realne, a będzie jeszcze bardziej jak uda im się doprowadzić do pięciu rund. Tytanowe cardio Materli odegra dużą rolę. Defensywne zapasy Mameda nigdy szału nie robiły i jak Cipek będzie dawał rade obalać i nie właduje się w jakiegoś suba (a Mamed potrafi zaczarować), to przebywanie w pozycji z góry i dokładanie ciosów powinno przekładać się na większą ilość punktów na kartach sędziowskich przy nazwisku Materli. A jestem dość pewny, że będzie underdogiem.
 
Michał nie może sobie pozwolić na utrzymywanie walki w stojące, bo przegra z kretesem. Z Drwalem sporo zebrał i tylko zapasy oraz kondycja sprawiły, że wyszedł ze starcia zwycięsko. Teraz ma jeszcze barierę pod postacią magicznego grapplingu. Jeśli będzie potrafił dobrze kontrolować walkę z góry po uprzednim obaleniu może wymeczy wygrana.
 
Też myślę że bardzo prawdopodobny plan to obalanie i kontrola ale jeżeli będzie 5 rundo to może być ciężko wykonywać taką pracę bezbłędnie, a wiemy że Mamed z pleców to nie placek. Stójka wiadomo na czyją korzyść. Trudna walka do wytypowania ale jak miałbym wybrać kto skończy przed czasem to wybieram brodacza. Prawdopodobnie tak też postawię. Albo Mamed albo Mamed przed czasem to byłby mój bet. Dużo zależy od dystansu na jakim odbędzie się walka.
 
Ktoś mi przypomni kiedy Mamed był poważnie trafiony? Pytam bo ciekawi mnie jaką ma szczękę, wiadomo, że Michał pierdolnięciem nie dysponuje ale kto wie. Czuję niespodziankę.
 
W stójce Mamed go zabije,zapaśniczo zobaczymy czy Materli pójdzie jak z Drwalem .Mameda w parterze będzie ciężko skontrolować.
1.4 Na Mameda max 1,5 ,ale i tak zejdzie w dół.
Mamed ofensywne zapasy ma przyzwoite ,a defensywne to nie wiadomo ,bo wątpię że on w swoich walkach zawsze próbował bronić obaleń
 
Nooo, jest to realne, a będzie jeszcze bardziej jak uda im się doprowadzić do pięciu rund. Tytanowe cardio Materli odegra dużą rolę. Defensywne zapasy Mameda nigdy szału nie robiły i jak Cipek będzie dawał rade obalać i nie właduje się w jakiegoś suba (a Mamed potrafi zaczarować), to przebywanie w pozycji z góry i dokładanie ciosów powinno przekładać się na większą ilość punktów na kartach sędziowskich przy nazwisku Materli. A jestem dość pewny, że będzie underdogiem.
Dokładnie, przed chwilą napisałem coś podobnego w temacie o walce :) Jak dla mnie jednak 70/30 dla Mameda, no chyba, że będzie w słabszej formie, to 60/40.
 
1.38 Mamed
2.82 Michał
:D żeby nie kopiować
No i kciuki za Cipao, ale ta walka to już nie ta walka co kiedyś i w przeciwieństwie do Mariusza to nie komplement
 
Lawler - Rory, Werdum - Cain, Shogun - Jones, Evans - Machida (...)
;)

Lawler nawet z Conditem wystartował jako dog na unibecie (2.00 - 1.75).
Nie przesadzaj, np. Werdum z Cainem tez będzie ud.

Również nie przekreślam Michała. IMO Cipao to ugra i zaskoczy 90% kswcebulojanuszy.

Oj dobra dobra, moglibyście czasem dać się pocieszyć, że coś się powiedziało a nie od razu sprowadzać na ziemię:P
 
Sub Mameda w każdej walce prawdopodobny, ale z Cipkiem w parterze nie będzie łatwo jak z innymi.
Dla mnie Michu przez dec.
#teamcipao
 
Z drwalem kurs na mameda był 1.4 jesli dobrze pamietam, z materla bedzie pewnie bardzo podobny albo niższy.

#teamKhalidov
 
Back
Top