KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

1.35 Mamed 2.40 Materla

Materla decyzją, ale nie przez obalanie i gnp tylko ciągłą presję i klincz i przy siatce
 
Dla mnie Cipek, ma spore szanse, TDD Mamed ma słabe, bo bardzo często ląduje na plecach, mimo, że nie walczył z jakimiś super zapasiorami. A Materla, zapasy ma jak na polskie realia, na ponad przeciętnym poZiomie. Dodatkowo mozliwosć wpakowania się przez Materle w suba jest bardzo mała, bo parter bardzo dobrze jak wiadomo ogarnia. Jak nie będzie się bawił w stójke i wymiany, to ma duzą szansę to ogarnąć na swoją korzyść. Myślę, że to nie głupi pomysł na niego postawić.
 
Dla mnie Cipek, ma spore szanse, TDD Mamed ma słabe, bo bardzo często ląduje na plecach, mimo, że nie walczył z jakimiś super zapasiorami. A Materla, zapasy ma jak na polskie realia, na ponad przeciętnym poZiomie. Dodatkowo mozliwosć wpakowania się przez Materle w suba jest bardzo mała, bo parter bardzo dobrze jak wiadomo ogarnia. Jak nie będzie się bawił w stójke i wymiany, to ma duzą szansę to ogarnąć na swoją korzyść. Myślę, że to nie głupi pomysł na niego postawić.
parter Mameda>parter Cipka
szanse na poddanie sa dosc realne, raz juz go poddal
 
Khalidov czesto powtarza że specjalnie nie broni obaleń bo lubi walczyć z pleców. Trojkat czai sie wtedy jak nigdy.
 
gdzieś słyszałem od kogoś kto zna kogoś kto trenuje w olsztynie, że Mehmed po operacji pleców to już nie ten sam Mehmed sprzed kontuzji. Nie biorę na poważnie takich głosów, ale może być jakieś ziarno prawdy w tym
 
ja na Cipka postawie tylko jeśli dogadają sie co do testów antydopingowych...
bedorf z kita daje na kite(mam nadzieje ze będzie dużym underdogiem)
drwal z Azim stawiam na aziego (j.w)
 
Nie spodziewałem się tak wysokiego kursu na Kaliboba. Miałem nadzieję, że dostanę ~2.80 na Materlę.
 
1.60 na Mameda ? Powariowali ?
Myślałem, że z 1.20 góra będzie, ale pewnie przed samą galą do takiego poziomu spadnie.
 
Ja również przestrzegam przed euforią. To takie polskie Daniel Cormier - Anthony Johnson :). Jak dla mnie to Bedorf może spokojnie Kitę przy 'layować' i przy 'prayować' :).
 
Back
Top