KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Rozumiem, że go faworyzujesz, ale uważam, że w żadnym wypadku nie jest to żaden "pewniak".

Oczywiście z tym domem i autem to przesadziłem, ale mam bardziej na myśli to, że kurs 1.55 to dobra propozycja.
Osobiście spodziewałem się 1.2-1.3 na mameda.
 
Na tego Mameda, który się mordował z Grovem i Cooperem oraz pauzował rok czasu?
Nie powiedziałbym, że się mordował z Grovem, a z Cooperem no nie był w 100% sprawny (chodź i tak chyba powinien skończyć).Jeżeli Mamed się męczył z Kendallem, to co można o Materii powiedzieć.Poza tym walki z Jayem(który ma ujemny rekord już).
Tej walki raczej nie obstawiam.Widzę obu zawodników w tym starciu i chciałbym,aby materla to wygrał.

ta juz widze te kursy na Anzora i Koike
max 1,2

Koike też myślę że 1,2-1,4.
Anzor jednak wyżej
 
Nie powiedziałbym, że się mordował z Grovem, a z Cooperem no nie był w 100% sprawny (chodź i tak chyba powinien skończyć).Jeżeli Mamed się męczył z Kendallem, to co można o Materii powiedzieć
Z tą różnicą ,że Kendall do Cipka przyjechał zajebiście przygotowany bo forme miał i widać było taktyke na Michała również.Walcząc z Mamedem ,Kendall liczył na szczęście bo Silva zadzwonił,że w razie wygranej wraca do UFC. Koleś był wyjebany lotem i generalnie waleczka na szybko po hajsik w najgorszym przypadku.
 
Z tą różnicą ,że Kendall do Cipka przyjechał zajebiście przygotowany bo forme miał i widać było taktyke na Michała również.Walcząc z Mamedem ,Kendall liczył na szczęście bo Silva zadzwonił,że w razie wygranej wraca do UFC. Koleś był wyjebany lotem i generalnie waleczka na szybko po hajsik w najgorszym przypadku.
Kiras tylko nie mow ze wchodzisz gubo w materle
 
Kiras tylko nie mow ze wchodzisz gubo w materle
Nie wiem jeszcze co pogram na KSW ale jak stawiać to tylko na Cipka. Mamed musiałby spiąć dupe a nie wiem czy jeszcze może być w takiej dyspozycji jak widzieliśmy kilka razy.Wyjazdy Cipka robią robote i gość sie rozwija.Z Drwalem nie miał słabej szczęki jak z Silvą i widać u niego taką dojrzałość i myślenie w klatce.Oczywiście Mamed to kocur ale sądze ,że nie zaprezentuje sie tak jak wszyscy myślą.Pozostaje jedno pytanie - czy do tej walki ma coś UFC i jak to z kontraktami KSW bo Michał zarabia już dobrze ale nie wiem na ile poważnie traktować jeszcze jego myślenie o UFC i jaki rezultat walki go zbliży nie będąc zablokowanym jakimś punktem kontraktu.

Czekam na pozostałe kursy ale liczę,że Aziz będzie mega underdogiem.
 
Materla vs Mamed to kompletny no bet dla mnie. Jak jeszcze z walki Aldo - Conor czy Rockhold - Weidman mam swoich faworytów już to tutaj ni chuja. Normalnie powiedziałbym, że Mamed, ale poprzez te przygotowania Materla może zaskoczyć wszystkich.
 
Jeżeli liczycie, że Mamed podejdzie trochę na wyjebundzie i już mu się nie chce, to przestańcie na to liczyć. Mam dobre info, że w całym Berkucie jest straszna mobilizacja na tę walkę i Mamed ma ciągle indywidualne treningi, sparingpartnerów tylko mu dobierają, reszte robi oddzielnie.
 
Jeżeli liczycie, że Mamed podejdzie trochę na wyjebundzie i już mu się nie chce, to przestańcie na to liczyć. Mam dobre info, że w całym Berkucie jest straszna mobilizacja na tę walkę i Mamed ma ciągle indywidualne treningi, sparingpartnerów tylko mu dobierają, reszte robi oddzielnie.
Jest to jeden z możliwych scenariuszy.Nikt nie mówi ziomek ,że Mamed opierdala sie na treningach.Powroty po przerwach bywają różne.Dziwne troche ,że odrzucił oferte walki na dystansie pięciu rund skoro tak zapierdala.W sumie w chuju to mam.
 
Ja Mamed-Cipek zostawię bez obstawiania. Sercem jestem za Materlą, rozum daje mi argumenty na dwie strony. Te argumenty, o których zresztą pisaliście na poprzednich stronach. Ale grać Mameda za 1.55, to bym nigdy nie grał. Nie ten kurs, nie to ryzyko. #WarCipek
 
Jest to jeden z możliwych scenariuszy.Nikt nie mówi ziomek ,że Mamed opierdala sie na treningach.Powroty po przerwach bywają różne.Dziwne troche ,że odrzucił oferte walki na dystansie pięciu rund skoro tak zapierdala.W sumie w chuju to mam.

Chciałem się z Wami po prostu podzielić tą informacją, bo może być przydatna przy potencjalnej grze. Sam chciałem grać Cipka jeżeli byłby powyżej 2.2, ale teraz się mocno nad tym zastanawiam.
 
Jeżeli liczycie, że Mamed podejdzie trochę na wyjebundzie i już mu się nie chce, to przestańcie na to liczyć. Mam dobre info, że w całym Berkucie jest straszna mobilizacja na tę walkę i Mamed ma ciągle indywidualne treningi, sparingpartnerów tylko mu dobierają, reszte robi oddzielnie.

info pewne, pewne ?
Bo mam takie wrażenie, że mamed jakoś wyjebka.

STS Aziz 1.8 - Falcao 1.8
wtf ?
Falcao lokata.
Pójdzie w nogi i podda.
 
chuj z kursami na sts i tak nikt tam nie gra, one nie maja nic wspolnego z tymi u normalnych bukow
 
Powiem wam tak, my tu rozkminiamy w jakiej formie mamed i że jakoś jakby sobie odpuścił itp. a znając życie gość wejdzie do klatki i podda Materle w 1 rundzie, nie zdziwię się.
 
Siemanko.
Ja w taśmie będę stawiał:
Materlę- Mamed zawsze czuł się na tyle pewnie z pleców, że mógł sobie pozwolić na obrotówki, czy jakieś inne akcje. Jego obrona obaleń jest słaba. Teraz pomyślmy co jest mocną stroną Cipka. Obalenie i mocna praca z góry. Myślę, że Mamed nie podda z pleców, ani nie znokautuje.
Bedorf- chociaż to waga ciężka i wszystko się może zdarzyć wydaje mi się, że Bedorf zależy Kitę
Falką- wydaje mi się, ze turek oprócz pierdolnięcia nie ma nic do zaoferowania, nie ta liga. Brazylijczyk mocno zmotywowany ostatnio.
Szymuszowski- oglądałem wszystkie walki jego i część walk Zawady. To będzie ciężka walka, ale jeżeli Szymek będzie wywierał presję jak z Jewtuszką to powinien to wygrać. Ogólnie tak 60-40 na Szymka moim zdaniem.
Reszta walk zbyt nieprzewidywalna moim zdaniem. Sowiński raz śpi na walce, a raz nokautuje w 1 rundzie. Anzor może odpierdolić nie wiadomo co. Reszty zawodników nie bardzo kojarzę. Poczekam na kursy na betsafe i pomyślę ;)
 
to sprawdź niskie kursy na efortunie. Ci to wogóle w chuja walą.
po co, ja tam czekam na betlica
swoja droga to smieszne sponsor KSW na 6 dni przed gala nie wystawil jeszcze kursow :lol:
Powiem wam tak, my tu rozkminiamy w jakiej formie mamed i że jakoś jakby sobie odpuścił itp. a znając życie gość wejdzie do klatki i podda Materle w 1 rundzie, nie zdziwię się.
juz raz go poddal
 
STS Aziz 1.8 - Falcao 1.8
Ciekawy kurs . Nie sądzę aby Falcao bawił się w stójkę z Azizem . W tej walce może wydarzyć sie wszystko . Po takim kursie raczej odpuszczam .

Ciekawe jaki będzie kurs na Piotrka Wawrzyniaka .
 
dobra, a kto wierzy w teorię spiskową, że Mamed da wygrać swojemu UKOCHANEMU PRZYJACIELOWI, by ten poszedł do UFC, bo powszechnie wiadomo, że wygrana jest przepustką na dobry kontrakt w największej organizacji MMA.

Może być wygrana Materli na punkty po nuuudnej walce.
 
dobra, a kto wierzy w teorię spiskową, że Mamed da wygrać swojemu UKOCHANEMU PRZYJACIELOWI, by ten poszedł do UFC, bo powszechnie wiadomo, że wygrana jest przepustką na dobry kontrakt w największej organizacji MMA.

Może być wygrana Materli na punkty po nuuudnej walce.
ja wierze w remis, zeby wszyscy z KSW mogli zarobic jeszcze wiecej
 
Back
Top