KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Jaka patologia na tym betsafe.

Po godzinie już nie ma nic do grania tak poleciały wszystkie kursy

Falcao z 1.88 do 1.30

Chciałem grać Anzora/ Chlewickiego / Falcą, ale w takim wypadku poczekam co unibet wystawi ...
 
1160 do przodu jestem wiec decyzja nie była trudna
Ryzyk fizyk

ewrwer.jpg
 
Ja czuje ze Fury sprawi niespodziankę i trzymam mocno kciuki, tylko mi nie pisz ze padł po ciosie od waciatego Cunnighama :(

Nie wiem czy pamietasz taką walke Fury'ego, która odbywał się w 2013 roku gdzie w jednej z rund ... ? :lol:
Sprawi niespodziankę jak dociągnie do konca 12 rundy. Kusiło mnie aby postawic na under 9,5 za 2,11 ! Niestety speniałem...

Fury jest idiotą a idiota nie moze zostac Mistrzem Świata pokonując przy tym najlepszego pięściarza wagi ciezkiej ostatniego dziesięciolecia
 
Nie wiem czy pamietasz taką walke Fury'ego, która odbywał się w 2013 roku gdzie w jednej z rund ... ? :lol:
Sprawi niespodziankę jak dociągnie do konca 12 rundy. Kusiło mnie aby postawic na under 9,5 za 2,11 ! Niestety speniałem...

Fury jest idiotą a idiota nie moze zostac Mistrzem Świata pokonując przy tym najlepszego pięściarza wagi ciezkiej ostatniego dziesięciolecia

Pamiętam, sam się walna w łeb jak chciał jebnąć podbródkowego.

Fury to taki Conor MMA, Stawiam na ciężka walkę dla Kliczki ale o tym przekonamy się już niebawem.
 
Falcao szczeki tytanowej nie ma, Aziz ma szanse go ustrzelic
Anzor niby pewniak, ale przypominam, że z Kloike i Sowińskim też był pewniakiem :lol:
 
narazie zagralem koike+anzor za 400i to chyba na tyle moze jeszcze jakas tasme za 100
padaga te kursy na poczatku 1.8 na anzora i 1.6 na falcao to bylo piekne
 
Kornik nie da sie poddać i wygra przez decyzje
Anzor w swoim stylu, poniesie go fantazja i Vaso wygra przez DQ
Kita ustrzeli Bedofra i skonczy go po ciosach w parterze
Dongowi nie uda sie powrót po kontuzji i sprawi niemiłą niespodziankę przed własną publicznością przegrywając z zastępczym mało znanym zawodnikiem z USA
Fury zamieni słowa w czyn i zszokuje cały świat pokonując dominatora HW ostatnich lat przed czasem

:beer:
Ja już zapomniałem o moich 150zł :wink:
 
Ogólnie słabe kursy są na tej gali, zastanawiam się czy nie zagrać za 100zł Materla+Falcao+Kornik, ale słabe to będzie
 
Tacy pewni Anzora? Koike (!!!!!!) w stojce pokazal ze Anzor ma problem z przyjmowaniem ciosow, a Vaso ma czym przylozyc przy czym sam słabej szczeki nie ma, wystarczy przypomniec sobie jak obrywal od Kornika w 1 rundzie.
 
Kornik nie da sie poddać i wygra przez decyzje
Anzor w swoim stylu, poniesie go fantazja i Vaso wygra przez DQ
Kita ustrzeli Bedofra i skonczy go po ciosach w parterze
Dongowi nie uda sie powrót po kontuzji i sprawi niemiłą niespodziankę przed własną publicznością przegrywając z zastępczym mało znanym zawodnikiem z USA
Fury zamieni słowa w czyn i zszokuje cały świat pokonując dominatora HW ostatnich lat przed czasem

:beer:
Ja już zapomniałem o moich 150zł :wink:

Którzy to wie, wszystko się może zdarzyć.

Moim zdaniem Bedorf przeleży Kite.
Sowiński przegra bo jest kiepski.
Anzor wygra bo jest Czeczenem.
Fury wygra i jak powiedziałeś "zszokuje świat"

a ty przegrasz swoje 150 zł bo się nas nie słuchasz. :fingers:
 
Tacy pewni Anzora? Koike (!!!!!!) w stojce pokazal ze Anzor ma problem z przyjmowaniem ciosow, a Vaso ma czym przylozyc przy czym sam słabej szczeki nie ma, wystarczy przypomniec sobie jak obrywal od Kornika w 1 rundzie.

Anzor bez problemu jest w stanie przeleżeć Bakocewica. Pytanie, czy nie odpierdoli znowu czegoś ;) Po 1.45 nie stawiam.
 
Anzor bez problemu jest w stanie przeleżeć Bakocewica. Pytanie, czy nie odpierdoli znowu czegoś ;) Po 1.45 nie stawiam.
Korinka i Koike tez mial zniszczyc, tego Portugalczyka tez, a ledwo co wygral
oczywiscie mocno go faworyzuje, ale nie mam zamiaru na niego grac
 
Korinka i Koike tez mial zniszczyc, tego Portugalczyka tez, a ledwo co wygral
oczywiscie mocno go faworyzuje, ale nie mam zamiaru na niego grac

No i z Kornikiem dwukrotnie prowadził, dopóki nie "odpierdolił czegoś" oraz "po 1.45 nie stawiam", więc w czym problem?
A co do Artura - bardzo bym chciał, żeby wygrał i może dlatego wcale się nie zdziwię, jeśli da radę.
 
Którzy to wie, wszystko się może zdarzyć.

Moim zdaniem Bedorf przeleży Kite.
Sowiński przegra bo jest kiepski.
Anzor wygra bo jest Czeczenem.
Fury wygra i jak powiedziałeś "zszokuje świat"

a ty przegrasz swoje 150 zł bo się nas nie słuchasz. :fingers:

I tak pewnie przegram, za dużo mi siada ostatnio :lol:
Tylko, że z tych pięciu zakładów to Fury'ego ulokowałbym na ostatniej pozycji jesli chodzi o to kto może zawalić kupon.
btw. Jesli Fury wygra stawiam piwo jesli kiedys sie spotkamy. A wiedz, że jestem pamietliwy i nie wywiniesz sie :tongue:
 
Do momentu poddania radził sobie całkiem nieźle, a Vaso bił jak chciał i prawie go skończył, dopóki nie poślizgnął się w 2 rundzie i nie zebrał kilku gongów w parterze.
 
I tak pewnie przegram, za dużo mi siada ostatnio :lol:
Tylko, że z tych pięciu zakładów to Fury'ego ulokowałbym na ostatniej pozycji jesli chodzi o to kto może zawalić kupon.
btw. Jesli Fury wygra stawiam piwo jesli kiedys sie spotkamy. A wiedz, że jestem pamietliwy i nie wywiniesz sie :tongue:
:D chyba bezalkoholowe nie pije od 3 lat prawie :D
 
Back
Top