KSW 20: Symfonia Walki- Sukces czy Porażka?

A ja wolałbym więcej zagranicznych zawodników, takich jak James Thompson. Więcej walk? Chyba oszalałeś, teraz gala trwała 4 godziny i było to zdecydowanie za długo. Main card UFC trwa 2,5h i jest w sam raz.



Może dlatego, że na UFC nie ma żadnych "części artystycznych" i jest też duży undercard, którego brak na KSW?
 
- O jakiej kontuzji mówił Janek? Rzekomo nabawił jej się na trzy tygodnie przed walką, a na treningu medialnym czarował latającymi balachami? Usprawiedliwienie? Przykro to pisać, ale Cieszyński Książe nie ma czego szukać za oceanem. Kondycja nienajlepsza, stójka nie wyglądała dobrze na tle Houstona






Usprawiedliwienie? Pewnie nogę poobklejał dla zabawy, Juras przed walką też naściemniał,a Janek będzie się operował dla picu,aby mieć się czym usprawiedliwić. Po kim jak po kim, ale po Tobie się tego Comber nie spodziewałem.
 
Wiesz, nie obchodzi mnie zbytnio czego się spodziewałeś a czego nie. Nie twierdzę, że Janek symulował kontuzję, po prostu denerwuje mnie wieczne usprawiedliwianie. Po pierwszej walce z Soko Błachowicz twierdził, że przegrał, bo nie był sobą. Po drugiej walce z Soko Janek usprawiedliwiał się, że źle przeprowadził rozgrzewkę dlatego ledwo oddychał w drugiej rundzie. A warto zaznaczyć, że w drugiej walce z Błachowiczem Kameruńczyk występował z kontuzją kolana, a wszyscy wynosili Polaka na piedestał. Z całą sympatią dla Janka, ale długa droga przed nim. Uważam, że powinien bardziej zainwestować przede wszystkim w przygotowanie fizyczne, bo wybacz, ale 40 latek wcale nie odstawał od Janka siłą, kondycją pomimo znacznie gorszych warunków fizycznych.
 
Szału nie było. Fajnie oglądało się Borysa z Moksem, Pudziana (cieszę się, że utarł nosa Escobarowi) i Anzora. Liczyłem, że Wiśnia sprawi niespodziankę, ale niestety... słabo wypadło. Duże słowa szacunku dla Różala i Janka za walki z rywalami i z samymi sobą. Bedorf i Waluś nadal mnie nie przekonują.



Otwarcie słabe... Po zapowiedziach liczyłem na więcej. Ring Girls (hardcorowe chics - tak to się pisze?) bezbarwne w TV i mówiąc szczerze brzydkie :-) Z racji tego, że przerzucałem z Polsatu na Canal+ to przyznaję, że pierwszy duet lepszy i ciekawszy (Durda usypia na podobnym poziomie co panowie Tomaszewscy na tenisie ziemnym)...



Po wywiadach z Lewandowskim (są bonusy dla zawodników z PPV!!!!) sądzę, że idzie w dobrą stronę. 6 gal rocznie (2 w PPV) nie robią dużego problemu. Ta tendencja wskazuje, że może piórkowi wejdą kiedyś i będzie sensownie...
 
nie wiadomo czy janek ma zerwane wiezadlo czy naderwane, bedzie przeswietlal po niedzieli
 
Zacznę od strony produkcji - więcej gadania było niż to wszystko wygladało. Co nie zmienia faktu,że i tak wygląda to zajebiście.



Co do walk - walka Anzora oraz Borysa to dla mnie piekno tego sportu,podręcznikowe walki które powinno sie puszczać dzieciakom w szkole. Nie ważne kto wygrał,kto przegrał - cała czwórka to zwycięzcy.



A co do reszty? Już nie było tak kolorowo. O ile Różala i Janka ze względu na kontuzje nie chce oceniać w negatywnym świetle(choć źle mi sie oglądało te walki i szczerze mówiąc,nie wiem,czy to naprawde jest wina jedynie wirusów i kontuzji,czy po prostu taka jest dyspozycja tych zawodników) to pojedynek Karola pozostawia wiele do życzenia. Liczyłem na Wiśnie,ale niestety,widzieliśmy jak to wyglądało. Walkę Pudziana pamiętam jak przez mgłę, więc sie nie wypowiem,choc ciesze sie,ze wygral.



Jakbym miał krótko podsumowac - słaba karta, słabe walki,sprawdziły mi się wszystkie typy.



Anzor,Reedy,Moks,Borys - dzięki za to co zrobiliście, bo uratowaliście tą galę. Te dwa pojedynki były dla mnie tym,czego oczekuje od MMA.



Aha,jeszcze jedne - może lepiej Bagi niech sobie da spokój z sędziowaniem.
 
Może to będzie dziwne co napiszę, ale cieszę się z tego że nie było ring girls łapiących za rękę zawodników przy wejściu do ringu.



Pomyślcie sobię jak wyglądało by wejście Lesnara do klatki trzymającego się za rękę z Arianną :D
 
wiadomo ile sprzedali ppv , Kawul powiedział ze przebili kilkakrotnie Starcie Gigantów
 
skoro starcie gigantów sie sprzedało w 29.000 a kawul powiedział ze przebili kilkakrotnie to wiecej niz zakładali
 
Domel 1



:-)za tego newsa o kontuzji Błachowicza. Janek w wywiadzie powiedział, że ma tą kontuzje od 3 tygodni. Szkoda, że Escobar to od razu zdementował, bo jakby trochę powęszył to by mógł potwierdzić
 
Jakoś w tamtym temacie Escobar napisał co innego. Jako dziennikarz musiał dementować takiego newsa? Tego to już nie rozumiem, bo o Pudzianie to nie dementował, że nie trenuje w ATT.

Byłem dziś u Janka, robił wagę i trenował z Joczem. Z więzadłami wszystko w porządku, walka nie jest zagrożona.
 
@ Al Bundy



Bo wtedy musiałem to info zdementować, co nie znaczy, że o tym nie wiedziałem.



EDIT: Janek dopuścił mnie blisko siebie i pozwolił dokumentować swoje przygotowania, więc pozyskiwane przy okazji newsy nie mogły być wykorzystane przeciwko Jankowi.
 
Jedyną osobą która mogła coś zyskać na tej informacji był Houston Alexander więc w jakim celu Esco miałby to potwierdzać ? Gdyby Janek nie miał zamiaru wystąpić na KSW 20 to jest zupełnie inna sytuacja i pewnie by o tym poinformował.



Przypomne co Paweł powiedział na ten temat:



Byłem dziś u Janka, robił wagę i trenował z Joczem. Z więzadłami wszystko w porządku, walka nie jest zagrożona.



Serio nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma
 
Weź się Escobar przestań tłumaczyc dzieciakom. Widzę że bardzo to przeżywasz ale na serio nie jesteś nikomu nic winien. Jakbys sie słuchał oszołomów, którzy nawet nie rozumieją o co im samym chodzi to straciłbyś zaufanie zawodników i innych źródeł informacji. Problem jest w tym, ze tutaj jesteś dostępny i otwarty na krytykę a mógłbyś podawać informacje, nie wchodzić na żadne forum i miec to z bani. Robisz dobrą robotę.
 
Weź się Escobar przestań tłumaczyc dzieciakom. Widzę że bardzo to przeżywasz ale na serio nie jesteś nikomu nic winien. Jakbys sie słuchał oszołomów, którzy nawet nie rozumieją o co im samym chodzi to straciłbyś zaufanie zawodników i innych źródeł informacji. Problem jest w tym, ze tutaj jesteś dostępny i otwarty na krytykę a mógłbyś podawać informacje, nie wchodzić na żadne forum i miec to z bani. Robisz dobrą robotę.

+1
 
Może nie jestem specem od dziennikarstwa ale jak dla mnie to w tym wątku założonym przez Domel 1 lepieje jakby sie Escobar nie wypowidział a sparwa sama by umarła. Od początku Domel był uznany za trola a informacja podana przez niego za niewiarygodną. Jak już napisałem lepije nie powiedzieć nic niż skłamać. O ile w temacie Mameda i wybranego kontraktu całym sercem jestem za Escobarem tak tutaj uważam ze sie nie popisał rzetelnością. Nie ma co z igły robić widły, Pan dziennikarz jeszcze młody to i z czasem się wyrobi ;)
 
Weź się Escobar przestań tłumaczyc dzieciakom. Widzę że bardzo to przeżywasz ale na serio nie jesteś nikomu nic winien. Jakbys sie słuchał oszołomów, którzy nawet nie rozumieją o co im samym chodzi to straciłbyś zaufanie zawodników i innych źródeł informacji. Problem jest w tym, ze tutaj jesteś dostępny i otwarty na krytykę a mógłbyś podawać informacje, nie wchodzić na żadne forum i miec to z bani. Robisz dobrą robotę.


+2
 
+3



Stężenie absurdu czasami przekracza tutaj wszystkie normy
 
shut_up.jpg




+4
 
Back
Top