KSW 20 - Kto wystapi?

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemka. Mam sprawę do Was. Mógłby mi ktoś z Was napisać, kto na 100% wystapi na KSW 20? Chodzi o to, który z zawodników gdzieś w wywiadach mówił, że na bank wystąpi we wrześniu na 20stce. Na pewno będzie Janek, Iro i kto jeszcze? Jest ktoś jeszcze pewniakiem? Bo robię trailer, i już doszedłem do momentu, w którym muszę wiedzieć, kto wystąpi na jubileuszowej gali. A na informacje od KSW się mogę naczekać jeszcze. :-)
 
Hamas pisał, że Bederof będzie walczyć z Overeem'em. Oczywiście Pudzian też jest pewniakiem.
 
Nie jestem pewien, ale chyba Warburton coś tam przebąkiwał, że będzie. Irokez i Janek chyba też. Nawet pisali, że znają przeciwników.
 
Na kolejnym KSW to mnie tylko interesować będą rywale dla Pudziana i Materli.



jeszcze Borys Mańkowski to koleś dla, którego warto obejrzeć.
 
Osobiście bym wolał żeby "Płocki Barbarzyńca" nie walczył. Są inni zawodnicy, których się lepiej ogląda
 
Materli może nie być na 20stce. Zależy czy walka, która ma się odbyć w Stanach dojdzie do skutku.
 
Materla za granicą to dobry pomysł i mam nadzieję, że dostanie tam dobrą walke.



Kolejny freak dla Pudziana już będzie nie do strawienia.
 
@up



Ja bym się nie zdziwił jakby był freak. Sam fakt, że K&L rozmawiali z Burneiką świadczy o tym, że nie mają zamiaru odchodzić od freak-fightów.
 
Pewnie Pudzian znowu dostanie kogoś typu Sapp, a K&L będą ludziom wmawiać że to niewiadomo jak dobry zawodnik.



Zarzucają panu Cholewie że podkrada zawodników, a sami robią to samo :-)
 
Tylko czy freak z udziałem Pudziana ma jeszcze sens?



Wiecznie nie będą nabierali kowaliskich bo ostatnia walka pokazała, że ludzi interesuje poziom sportowy. Kolejna walka Burneiki to też chybiony pomysł.
 
Moks z Crafordem tak mówił polski zawodnik w wywiadzie na konwencie. Walka kobiet napewno Paulina Bońkowska. Nie wiem jak z Pudzianem bo coś mówił że od lipca wraca do stanów tym razem na dłużej.
 
Z tego co mi wiadomo Craford, chyba juz nie aktualny.
przed ksw 19 mówiło się że moks ma walczyć z naruszczka/borys
 
@cielak



W wywiadzie mówili (Martin bodajże), że walka kobiet będzie dopiero na 21 gali.
 
@Pervert



oj czepiasz się szczegółów, na szybko pisałem.



mi tylko zależy na 4 najlepszych/najpopularniejszych zawodnikach którzy ZAWALCZĄ :) we wrześniu. czyli będzie Janek, Iro, Bedorf i Pudzian.
 
@mfreakz, oczywiście nie ma jeszcze niczego potwierdzonego oficjalnie, ale zawodnicy, których przedstawiłem w swojej zapowiedzi są najbardziej prawdopodobni, pozdrawiam i czekam na kolejne materialy :)
 
@up



spoko spoko :) już sporo zrobiłem, jak coś się zmieni zawsze można podmienić zawodnika :P



również pozdrawiam :) i czekam na Twoje filmy :) robisz jakąś dłuższą niż 38 sekundową zapowiedź? :) oczywiście mowa o KSW 20. :)
 
Ja to mam już prawie gotowe zapowiedzi dwóch walk :D Co prawda narazie w ciemno, najwyżej będę podmieniał, więc wrzucę dopiero kiedy będzie to potwierdzone oficjalnie :)
 
Ale robisz tak jak ja robiłem, że wszystkie walki? Taki film kilkanaście minut? :) Czy pojedyncze trailery najważniejszych walk? Bo ja od teraz będę robił pojedyncze, ale jak najlepiej potrafie, bo robienie trailera całej gali jest bardzo czasochłonne i przez to wszystko traci na jakości.. Tą zapowiedź, którą teraz robię odpicuję na maksa :D hehe będzie dobrze! :P
 
Moks vs Ruben lub Naruszczka



Irokez vs Curt Warburton



Kornik vs TBA



Janek vs TBA



Walki Kobiet



Pudzian vs TBA
 
Kurwa dlaczego oni nie mogą podać oficjalnie chociaż 4 zawodników. Bym mógł sobie spokojnie skończyć i wrzucić na YT. Pewnie sobie poczekam jeszcze z miesiąc.
 
Back
Top