KSW 20 - Kto wystapi?

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemka. Mam sprawę do Was. Mógłby mi ktoś z Was napisać, kto na 100% wystapi na KSW 20? Chodzi o to, który z zawodników gdzieś w wywiadach mówił, że na bank wystąpi we wrześniu na 20stce. Na pewno będzie Janek, Iro i kto jeszcze? Jest ktoś jeszcze pewniakiem? Bo robię trailer, i już doszedłem do momentu, w którym muszę wiedzieć, kto wystąpi na jubileuszowej gali. A na informacje od KSW się mogę naczekać jeszcze. :-)
 

Szady

MMARocks
Cohones
Hamas pisał, że Bederof będzie walczyć z Overeem'em. Oczywiście Pudzian też jest pewniakiem.
 

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
Nie jestem pewien, ale chyba Warburton coś tam przebąkiwał, że będzie. Irokez i Janek chyba też. Nawet pisali, że znają przeciwników.
 

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Na kolejnym KSW to mnie tylko interesować będą rywale dla Pudziana i Materli.jeszcze Borys Mańkowski to koleś dla, którego warto obejrzeć.
 

dbgoku14

Legacy FC
Middleweight
Osobiście bym wolał żeby "Płocki Barbarzyńca" nie walczył. Są inni zawodnicy, których się lepiej ogląda
 

Szady

MMARocks
Cohones
Materli może nie być na 20stce. Zależy czy walka, która ma się odbyć w Stanach dojdzie do skutku.
 

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Materla za granicą to dobry pomysł i mam nadzieję, że dostanie tam dobrą walke.Kolejny freak dla Pudziana już będzie nie do strawienia.
 

Szady

MMARocks
Cohones
@upJa bym się nie zdziwił jakby był freak. Sam fakt, że K&L rozmawiali z Burneiką świadczy o tym, że nie mają zamiaru odchodzić od freak-fightów.
 

dbgoku14

Legacy FC
Middleweight
Pewnie Pudzian znowu dostanie kogoś typu Sapp, a K&L będą ludziom wmawiać że to niewiadomo jak dobry zawodnik.Zarzucają panu Cholewie że podkrada zawodników, a sami robią to samo :-)
 

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Tylko czy freak z udziałem Pudziana ma jeszcze sens?Wiecznie nie będą nabierali kowaliskich bo ostatnia walka pokazała, że ludzi interesuje poziom sportowy. Kolejna walka Burneiki to też chybiony pomysł.
 

Kris

Legacy FC
Flyweight
Moks z Crafordem tak mówił polski zawodnik w wywiadzie na konwencie. Walka kobiet napewno Paulina Bońkowska. Nie wiem jak z Pudzianem bo coś mówił że od lipca wraca do stanów tym razem na dłużej.
 

Sajd

Ground Game
Z tego co mi wiadomo Craford, chyba juz nie aktualny.
przed ksw 19 mówiło się że moks ma walczyć z naruszczka/borys
 

Szady

MMARocks
Cohones
@cielakW wywiadzie mówili (Martin bodajże), że walka kobiet będzie dopiero na 21 gali.
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
@Pervertoj czepiasz się szczegółów, na szybko pisałem.mi tylko zależy na 4 najlepszych/najpopularniejszych zawodnikach którzy ZAWALCZĄ :) we wrześniu. czyli będzie Janek, Iro, Bedorf i Pudzian.
 

kyfu1

Brutaal
Middleweight
@mfreakz, oczywiście nie ma jeszcze niczego potwierdzonego oficjalnie, ale zawodnicy, których przedstawiłem w swojej zapowiedzi są najbardziej prawdopodobni, pozdrawiam i czekam na kolejne materialy :)
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
@upspoko spoko :) już sporo zrobiłem, jak coś się zmieni zawsze można podmienić zawodnika :Prównież pozdrawiam :) i czekam na Twoje filmy :) robisz jakąś dłuższą niż 38 sekundową zapowiedź? :) oczywiście mowa o KSW 20. :)
 

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Ja to mam już prawie gotowe zapowiedzi dwóch walk :D Co prawda narazie w ciemno, najwyżej będę podmieniał, więc wrzucę dopiero kiedy będzie to potwierdzone oficjalnie :)
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Ale robisz tak jak ja robiłem, że wszystkie walki? Taki film kilkanaście minut? :) Czy pojedyncze trailery najważniejszych walk? Bo ja od teraz będę robił pojedyncze, ale jak najlepiej potrafie, bo robienie trailera całej gali jest bardzo czasochłonne i przez to wszystko traci na jakości.. Tą zapowiedź, którą teraz robię odpicuję na maksa :D hehe będzie dobrze! :P
 

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Moks vs Ruben lub NaruszczkaIrokez vs Curt WarburtonKornik vs TBAJanek vs TBAWalki KobietPudzian vs TBA
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Kurwa dlaczego oni nie mogą podać oficjalnie chociaż 4 zawodników. Bym mógł sobie spokojnie skończyć i wrzucić na YT. Pewnie sobie poczekam jeszcze z miesiąc.
 
Top