Krzysztof Jotko vs Michał Materla

no dla mnie taki zawodnik jak Mamed na pierwszy rzut oka jest lepszy np. od Moussasiego



przecież on w UFC wygląda fatalnie, aż żal patrzeć



ale nie to UFC strach siebać, zabiłby Khalidova tymi ciosami prostymi haha
 
KorwinMikke ( aż mi szkoda, że tak szargasz Jego dobre imię), wyspany Mousasi jest groźniejszy niż Ci się wydaje... (walka z Munozem).
 
no dla mnie taki zawodnik jak Mamed na pierwszy rzut oka jest lepszy np. od Moussasiego
Może dlatego, że na pierwszy rzut oka widzisz Mameda walczącego z emerytami i kolesiami bez okresu przygotowawczego, a Mousassi walczy z czołówką zawodników wagi średniej na świecie?

Zresztą, już samo wyśmiewanie parteru Souzy kwalifikuje cię jako trolla.
 
Porównywanie Mousasiego z Mamedem jest jeszcze bardziej karkołomne (i głupie) niż Materli z Jotko.
Ale cóż, show must go on.
 
Korwin Pudzio utrzymał by się w UFC ?? Zapomniałeś że w UFC nie ma Najmana i ustawianych walk w których przeciwniwnicy mają wytyczone co robić i jak pasć...
 
Kiedys nie dalbym szans Jotce w walce z Michalem. Ale Krzysiek robi wyrazne postepy, a Materla jakby stanal w miejscu. Caly czas nie przekonuje mnie do siebie. Szanse rozlozylbym 50 na 50. Nie zdziwilbym sie gdyby Jotko wypunktowal w stojce Berserkera ani scenariusza w ktorym Materla przelezalby cala walke na mldoszym z Polakow. Nie sadze zeby Michal byl w stanie go skonczyc.
 
tak Munoz to normalnie maszyna do zabijania! o ile dobrze pamiętam on walczył o titleshota lub nawet ze Spiderem miał walczyć?



to tylko pokazuje jaka słaba była dywizja średnia, Mamed gdyby z 3 lata temu walczył w UFC to od razu mógły ze Spiderem walczyć bo nikogo groźniejszego tam nie było



Munoz to jednopłaszczyznowy zawodnik, który oprócz zapasów nie ma nic



jeszcze ostatnio pada po pierwszym strzale na deski od dosłownie każdego



no Moussasi faktycznie jest groźniejszy niż mi się wydaje



remis z Jardine i porażka z King Mo to jest wyczyn!



Mamed bez szans!
 
no faktycznie nie ma ustawianych walk, ale jest Omielanczuk już miałby rekord 1:0



Daniel ma takie pojęcie o zapasach, że Pudzian by w niego wleciał obalił i leżał przez 3 rundy
 
ludzie to rywale Jotko są po prostu tacy słabi, a wy w nim niedługo pogromce Weidmana będziecie widzieć



co takiego Jotko niby pokazuję, że tak niby się zachwycacie? fajnie wygrał, walka nudna jak flaki z olejem



gdyby to nie był Polak to od razu bym to wyłączył, tak samo z tym Bruno Santosem czy jak mu tam było
 
Pudzian póki co pokonał dwóch zawodników UFC, to pokazuję tylko jak słaba jest waga ciężka




Szkoda, że to nie byli poważni zawodnicy, tylko epizody które stoczyły w ufc łącznie 5 walk - Thompson - 2 szybkie porażki i zawodnik o niezwykle groźnym i wyszukanym pseudonimie Bix Sexy - równiez 2 wpierdole i wygrana z Huntem (chyba nikt nie wie jak to się stało)

Najman Saleta i Guzowska nie walczą na KSW




Przecież Najman i Saleta (światowa czołówka ciężkich, nie to co w UFC) walczyli w walce wieczoru. To pokazuje na co stawia KSW(pisze stawia, a nie stawiało bo Pudzian przeważnie walczy/będzie walczył w ME, kosztem takich zawodników jak Cipek, Bedorf czy Mamed)



Z tego co pamiętam Guzowską podpisała kontrakt z KSW.




KSW ma pełno dobych zawodników: Bedorf, Wlodarek, Mamed, Materla, Borys, Moks, Gamrot, Anzor, Arbi każdy z nich na lajcie by się utrzymał w UFC,a niektórzy mogliby dojść na sam szczyt


UFC z kolei ma bardzo mało, połowe z tego co KSW.




nawet Pudzian mógłby się utrzymać w UFC jak Omielanczuk czy Krylov tam walczą to czemu niby nie Pudzilla?


Może dlatego, że w starciu z byłym poważnym zawodnikiem UFC, który stoczył tam 12 walk (9-4) nie wiedział co się dzieje.


Reszty Twoich wypocin nie chce mi się komentować.



elo
 
Mamed nie jest taki super jak go malujesz. Z Mousasim zupelnie bym go nie widzial. Nie zapominaj ze on przegral ostatnio z Machida i Jacare czyli scisla czolowka. Zremisowal z Jardinem a Mamed z Sakuraiem ;)
 
Mamed nie wiem czy ma czarny pas i czy na jakiś zawodach BJJ walczył, wystarczy mi porównanie walk Mameda i Jacare



Mamed z każdej pozycji wyciąga jakieś poddanie, w ciągu 0.1sek



a Jacare przez 4min przechodzi pozycję i siłowo jakoś mu się udaje poddać



tak samo Mamed nie ma żadnego pasu, a Materle(czarny pas?) zniszczył w walce BJJ



do tego Khalidov wykorzystuję wszystkie możlwie techniki na nogi, ręce, duszenia itd wszystkie jakie są



Jacare może z 3 max armbar
 
no mi się przyjmniej ogląda Mameda w parterze niż Jacare co przez 15min Carmnota nie może poddać



nie wiem czy by z nim wygrał, ale na pewno miałby duże szanse
 
Mysle ze nie mialby zadnych szans. Ok koncze ten temat, prowokuj teraz innych :)
 
Może ktoś założy temat Pudzianowski vs Borys Mańkowski bez limitu wagowego...... to byłby dopiero ZLOT TROLLI jak sabat czarownic....
 
McGregora! on męczył się z nim dwie rundy, a Anzor go dwa razy w pierwszej rundzie rozłożył



Anzor Win!
 
Wypierdolcie tego trolla lub wypierdolcie tego idiote zaczarowanego przez KSW.
 
Born miał rację w jednym, wątek szybko stał się magnesem na trolli, którzy piszą, że Troeng mega ogór...
 
Może dlatego, że na pierwszy rzut oka widzisz Mameda walczącego z emerytami i kolesiami bez okresu przygotowawczego, a Mousassi walczy z czołówką zawodników wagi średniej na świecie?



Zresztą, już samo wyśmiewanie parteru Souzy kwalifikuje cię jako trolla.


:-)



Korwin, uległeś czarowi KSW... tylko tak sobie tłumaczę Twoje wpisy...
 
Top5, a wszyscy poniżej to ogóry :-D Taki już ten świat MMA jest ;-)



"Nie rozumiem, czemu Cię dziwi podejmowanie tego tematu." - bo to zestawienie nie ma racji bytu i są to jedynie dywagacje/domniemania, które nie będą zzweryfikowane w ciągu minimum najbliższych kilku lat, ani na KSW, ani w UFC. Myślałem, że gdybanie na forum w kwestii nierealnych starć nie ma racji bytu, ale widzę temat się dość przyjął i kumaci użytkownicy jednak po części podjęli tą dyskusję...
 
Narazie 60-40 dla Materli, ale jeszcze 2 lata (gora) i sie to zmieni poniewaz u Krzycha widac postepy z walki na walke ciagly progres, a u Materli z tym srednio. Jedyna wyrazna przewaga michala jest w parterze, ale tu pojawia sie problem, bo michal ostatnio poddal 3 lata temu, obawiam sie, ze to jeden z zawodnikow, ktorzy maja dobre bjj, ale nie potrafi tego przeniesc na walke w mma.
 
Back
Top