Krzysztof Jotko vs Michał Materla

Jotko



Kluczową kwestią bylaby obrona przed obaleniami, jeśli Krzysiek zaprezentowałby taką forme jak z Torem to w stójce byłby w stanie wypunktkować Materle. Czasem fajnie jest zamknąć oczy i zrobić sobie wizualizacje takiego lub innego starcia, szanse na tę bratobójczą walke są jednak nikłe
 
@enteryoname . Fakt inna liga. To KSW. Trafiają tam ludzie po UFC, musza tylko spełnic określone warunki, jak wiek i liczba przegranych walk.
 
Materla bez większych problemó natłuk by Jotce. Krzysiek kapitalnie zaprezentował sie w walce z Troengiem ale szwed nawet w 1/3 nie dorównuje poziomowi Michała, który przede wszystkim tez potrafi uderzyć, a nie jak troeng inkasowac wszystko bez odpowiedzi/
 
Krzychu Jotko. Jego TDD wyglądało bardzo solidnie w ostatniej walce, a stójka Jotki to trochę inny poziom niż u Materli.



szanse oceniam na jakieś 65 - 35 dla Krzycha
 
Jotko przez decyzję po mało przyjemniej dla oka walce, no chyba że Materla zdecydowałby się na jakiś mały brawl.
 
w sumie przeciwnicy Jotko to prawie same ogóry, a jak już dostawał kogoś lepszego do ledwo co wygrywał



Tor ogór poziom PLMMA



Magnus przegrana, też nigdy o nim wcześniej nie słyszałem



Santos równie dobrze mógł przegrać, tragiczna walka



Velikovic powinien być remis, dobra walka o dziwo



Hadzovic też Jotko tego nie wygrał i wyglądał fatalnie
 
Jotko. zdecydowanie. Gra w najlepszej lidze świata do której materla nigdy nie trafi


walki na undercard ze szrotem to dokładnie to samo co granie w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Nic ekscytującego.
 
w sumie przeciwnicy Jotko to prawie same ogóry, a jak już dostawał kogoś lepszego do ledwo co wygrywał







Dobrze,że Michał swoich ostatnich kilku przeciwników w zdecydowany sposób zdemolował...
 
Chciałbym poruszyć jedną kwestię:
w sumie przeciwnicy Jotko to prawie same ogóry ...
Magnus przegrana, też nigdy o nim wcześniej nie słyszałem
Pozwalasz sobie na zaprzeczanie samemu sobie. Raczej większość ludzi w rozmowie w cztery oczy nie podjęło by dalszej dyskusji po tym zdaniu. Choć internet ma swoje prawa.
Niezbyt to dobrze świadczy o stosunku osoby piszącej do treści jaką pisze, skoro nie szanuje jej na tyle, żeby wysilić się i zdefiniować ją logicznie.
 
@Born2kill



Nie rozumiem, czemu Cię dziwi podejmowanie tego tematu. To była kwestia czasu.


Jotko się rozwija i jest młodszy. Rozwija się, w stójce poczynił świetny postęp, ma lepszą kondycję niż Michał (biorę pod uwagę walki wcześniejsze). Serce do walki po stronie Michała, grappling również. Dla mnie na dzień dzisiejszy 50/50, ale mam wrażenie, że Materla nie poczyni takiego progresu, jaki może zrobić Krzysiek i wtedy ten stosunek wzrośnie na korzyść KJ
 
70-30 Jotko

w sumie przeciwnicy Jotko to prawie same ogóry, a jak już dostawał kogoś lepszego do ledwo co wygrywał


lol. Ogóry z ufc (chodz nie uważam, że to były ogóry, ale niech ci bedzie) to chyba wyżasz półka niż ogóry z ksw
 
no nie wiem z czego ten wyższy poziom ma wynikać



przecież żeby iść do UFC możesz walczyć na remizie, nabić rekord 10-0 nikt nawet twoich walk nie sprawdza
 
szok. Na prawdę uważasz, że ksw posiada lepszych zawodników niż ufc?



Korwin - to co powiesz na zawodników typu Pudzian, Najman, Saleta czy Guzowska.
 
65-35 Materla wg mnie.
PS. Nazwa wątku lekko mówiąc chujowa, bo może nabrać co niektórych.
 
Obecnie 55-45 mooooze 60-40 dla Materli.Jotko ma wiekszy potencjal przez co za dwa lata moze byc 55-45 badz 60-40 dla Jotki.
 
"Korwin - to co powiesz na zawodników typu Pudzian, Najman, Saleta czy Guzowska."



Pudzian póki co pokonał dwóch zawodników UFC, to pokazuję tylko jak słaba jest waga ciężka



Najman Saleta i Guzowska nie walczą na KSW



KSW ma pełno dobych zawodników: Bedorf, Wlodarek, Mamed, Materla, Borys, Moks, Gamrot, Anzor, Arbi każdy z nich na lajcie by się utrzymał w UFC,a niektórzy mogliby dojść na sam szczyt



nawet Pudzian mógłby się utrzymać w UFC jak Omielanczuk czy Krylov tam walczą to czemu niby nie Pudzilla?
 
KSW ma pełno dobych zawodników: Bedorf, Wlodarek, Mamed, Materla, Borys, Moks, Gamrot, Anzor, Arbi każdy z nich na lajcie by się utrzymał w UFC,a niektórzy mogliby dojść na sam szczyt






684642.gif
 
no faktycznie Mamed zostałby zmielony przez Boetscha



Gamrot i Anzor za 2-3 lata bez szans na cokolwiek w UFC, dwa ogóry z Polszy
 
@up



No już widzę jak Mamed poddaje Aligatora, ogarnia Gegarda i Weidmana oraz funduje KO Machidzie... sry, nie ta liga...



Gamer i Anzor są młodzi, więc szansa jest, że jakiś top osiągną.
 
no Gegard faktycznie strach się bać tych ciosów prostych, w sumie tylko tego bo nic innego w UFC nie pokazał



te mityczne zapasy Gegarda, King Mo się o tym przekonał



3 rundy bił Latifiego, jeszcze jedną chyba przegrał haha



a Błachowicz go jednym ciosem skończył



Mamed bez szans!



Souza ahh ten efektowny i efektywny parter w walce Carmontem! co to było!



Mamed ten ogór tylko 17stu ogórów poddał w pierwszej rundzie, a Souza tak pieknie przez 3 rundy był za plecam francuza



do tego jakiego efektowne akcje! przyjemnie się to ogląda, w przeciwnieństwie do Czeczena, który tylko stosuję wszystkie możlwie techniki



Mamed bez szans!
 
@Korwin Prawdziwego Korwina nie uwazam za czuba ale Ty (bez urazy) masz na to realne szanse
 
Tylko ja uważam, że Korwin może nam wyrosnąć na personę pokroju Mahona? :-)
Faktem jest, że w KSW jest kilku zawodników, którzy się w UFC by utrzymali - ale do topu im daleko.
 
Mam wrażenie, że Cipek złapał "wirusa Mameda" - nie idzie do UFC ( teraz ) to odrazu jego umiejętności spadły o połowę . Jeszcze trochę to będzie ogórem nazywany.



Osobiście dałbym Michałowi 80% szans i to bardziej przez to, że Krzysiek trafi/trafił do Ankosu i spodziewam się dużego progresu.
 
Back
Top