Niby nie może, ale generalnie jeśli masz tam konto, to będziesz mógł sobie nadal handlować.
Problem w tym, że mogą np. zablokować Ci dostęp do futures, czy nawet wymusić zamknięcie pozycji, jeśli będziesz miał ją otwartą po 1 lipca.
Czy tak się stanie? Pewnie nie, ale lepiej dmuchać na zimne.