Roshi Roshi Today at 3:14 PM #4,471 ninja said: i pewnie jeszcze myślisz młody, że nindża na szczytach kupuje co nie? Click to expand... To już twoja sprawa na co przepierdalasz pieniazki...
ninja said: i pewnie jeszcze myślisz młody, że nindża na szczytach kupuje co nie? Click to expand... To już twoja sprawa na co przepierdalasz pieniazki...
GoldenTooth BAMMA Heavyweight 34 minutes ago #4,472 Szymon said: Binance nie uzyska licencji MICA na czas, nie wiadomo czy w ogóle ją uzyska. To znaczy od 1 lipca nie może śwoadczyć usług w EU. Click to expand... Niby nie może, ale generalnie jeśli masz tam konto, to będziesz mógł sobie nadal handlować. Problem w tym, że mogą np. zablokować Ci dostęp do futures, czy nawet wymusić zamknięcie pozycji, jeśli będziesz miał ją otwartą po 1 lipca. Czy tak się stanie? Pewnie nie, ale lepiej dmuchać na zimne.
Szymon said: Binance nie uzyska licencji MICA na czas, nie wiadomo czy w ogóle ją uzyska. To znaczy od 1 lipca nie może śwoadczyć usług w EU. Click to expand... Niby nie może, ale generalnie jeśli masz tam konto, to będziesz mógł sobie nadal handlować. Problem w tym, że mogą np. zablokować Ci dostęp do futures, czy nawet wymusić zamknięcie pozycji, jeśli będziesz miał ją otwartą po 1 lipca. Czy tak się stanie? Pewnie nie, ale lepiej dmuchać na zimne.