Kryptowaluty

Kurde, mam trochę tego, weszło mi parę stów i się zastanawiam czy zbierać czy czekać.

:fjedzia:
pepe król
:antonio:
ja opchnąłem
takie alty mają tendencję wdech-wydech do zera ;) jak się keszują więc trzeba uważać by się nie obudzić z ręką w nocniku
 
Według jakich? Daj jakieś źródło
Obstawiam, że PMI. Nie mam źródła bo nie zgłębiałem się w temat, a zobaczyłem właściwie nagłówek. Nie sugeruje się takimi danymi, bo one są dla mnie tak miarodajne jak np. PKB.
Ogólnie Polska podobno dostała sie do top 20 gospodarek G20 wyprzedzając Szwajcarie. Pewnie też to wskazują jakies wskaźniki, tylko czy serio Kowalski czuje że jego kraj jest w Topce :)
 
just belive
Screenshot_20240302-181253~2.png
 
Crypto zaczyna pojawiać się w mediach popularnych - dziś nawet w faktach RMF była o obecnym kursie oraz zanotowanym od początku roku wzroście.
 
ja pierdole, co się w ten tydzień odjebało z tym krypto.
Wygrałem kase u ruskiego buka i jedyną wypłatę którą akceptowali to było dogecoin i tak przypadkowo zrobiłem profit x2 XD
jako, że ja totalnie się na tym nie znam lepiej to cashnąć czy liczyć na jazdę to the moon?
 
ja pierdole, co się w ten tydzień odjebało z tym krypto.
Wygrałem kase u ruskiego buka i jedyną wypłatę którą akceptowali to było dogecoin i tak przypadkowo zrobiłem profit x2 XD
jako, że ja totalnie się na tym nie znam lepiej to cashnąć czy liczyć na jazdę to the moon?
teraz już jak balon napięte, zaraz może jebnąć ale tego nie przewidzisz, najlepiej sprzedaj połowę, połowę zostaw
 
teraz już jak balon napięte, zaraz może jebnąć ale tego nie przewidzisz, najlepiej sprzedaj połowę, połowę zostaw
Jak balon to będzie w okolicach 2 pln, albo i wyżej.

Co odjebał green satoshi... +400% :robertmakeup:
 
Panowie, czy ktoś z was wypłacał już krypto w zł, albo € na konto bankowe z Binance? Jest z tym problem?
 
Crypto zaczyna pojawiać się w mediach popularnych - dziś nawet w faktach RMF była o obecnym kursie oraz zanotowanym od początku roku wzroście.
To niedługo znowu zacznie się dołek, bo jak zaczynają interesować się media i jest to głośny temat to zazwyczaj chwilę później spada :usunto:
 
To niedługo znowu zacznie się dołek, bo jak zaczynają interesować się media i jest to głośny temat to zazwyczaj chwilę później spada :usunto:
No właśnie, albo zacznie spadać, albo pójdzie na rekord. Kto to przewidzi. W nocy BTC otarł się o ath. Zastanawiam się czy zmieniać na stable, czy jeszcze jest potencjał do wzrostów.
 
Z pięciu tysi zwyżki zrobił się smutny tysiączek :robertmakeup:

Na plus - wykonałem ruchy czyszczące, sporo resztek krypto wyzerowałem i hajs przerzuciłem w DOT, bo jakoś mi ten mnożnik 11.75% przy opcji stackowania pasuje bardziej, niż pchać hajs w pozostałe krypto (jest opcja stackowania na koncie Revo, od 30 DOT jest 10%, od 100 DOT jest 11.75% w skali roku, a sama funkcja stackowania to coś jak lokata, tylko dla krypto).

Ciekawe kiedy się podniesie. Tydzień, czy krócej? Dłużej? :wtf2:
 
Ja wypłacałem i nie miałem z tym żadnego problemu (wypłacałem w zł)
Pytanie jeszcze jaka suma. To, że giełda wypłaci nie znaczy że pani Anetka z działu bankowej policji skarbowej się nie przyczepi o przelew 50k pln.
Normalną weryfikację KYC jak na każdej giełdzie (nie tylko krypto)
Tutaj warto napisać, że nasza rodzima giełda zondacrypto vel. bitbay żąda w imię sprawiedliwości numeru buta i wielu innych danych.
Robiłeś tam jakąś dodatkową weryfikację tożsamości? Gdzieś czytałem, że wypłacić wcale nie tak łatwo.
Nie wiem jak binance. szczerze nie robiłem jeszcze KYC i bedę kombinował z bitomatami/kantorami o ile będzie to mozliwe. Może jeszcze udałoby się kupić golda w WOW za USDT i potem odsprzedać. Gdyby skarbówka się do mnie zesrała o pochodzenie kasy, to powiem że wale z axa a kolega jest druidem i wali z różdżki.
 
To co Ty zrobiłeś?!? XD u mnie w portfolio max spadki to 20%
Zaczęły lecieć w ślad za bitcoinem, a że zwyżka była nawet 50%, to i spadki większe. Ja miałem większość w kilku krypto, a jedną czwartą w dużej ilości krypto z niższą ceną.

Na szczęście moje wczorajsze ruchy spowodowały że sporo hajsu trafiło i tak w powiększonych ilościach do dot i BTC. Dziś wyczyściłem jeszcze te mniejsze i udało się dobić w dot do mojego pierwszego kamienia milowego, o którym założyłem że osiągnę go gdzieś być może pod koniec roku - bo chcę mieć chociaż jeden wehikuł finansowy - choćby tak prosty i na widoku jak dot.

Obecnie będzie dawał stówkę lub dwie na miesiąc, w przyszłości więcej, bo zamierzam go zostawić w tym stanie (compound interest) by sobie mielił.

Wałka raczej nie powinno być, może jakieś ataki typu pump n dump czy inne sztuczki, ale to dość zaawansowany token.

Edit - już BTC wraca na plus.
 
Teraz doczytalem ze zwyżki sie zrobił tysiac, a nie z całości portfolio. :)
Łooooo panie, to bym miał dziś temat do wkurwa :wtf2:

W sumie myślę w jaki sposób ograniczyć sobie dostęp do konta, żeby trochę odpocząć i zająć się życiem, bo w ostatnich dniach trochę często sprawdzam co i jak. Z drugiej strony to pozwoliło trochę pomnożyć hajs, więc muszę rozważyć za i przeciw :jarolaugh:
 
  • Bones
Reactions: AKK
Back
Top