Kryptowaluty

:antonio:
Screenshot_20240226-180216.png
 
To jak? Obstawiamy kiedy na każdym portalu informacyjnym zaczną pojawiać się informacje o kryptowalutach i historie o milionowych zarobkach?
 
Jak myślisz, teraz?
Wracam do tradingu, na początek za 200€
Dalej uważam, że przed halvingiem będzie jeszcze korekta ale jest to tylko moje odczucie, nie wiem na ile głęboka może być.
Co do tradingu to jestem najgorszą osobą do zadawania pytań ponieważ trader ze mnie żadne i jak tego próbowałem to tylko przejebałem kase :childcry:
 
Dalej uważam, że przed halvingiem będzie jeszcze korekta ale jest to tylko moje odczucie, nie wiem na ile głęboka może być.
Co do tradingu to jestem najgorszą osobą do zadawania pytań ponieważ trader ze mnie żadne i jak tego próbowałem to tylko przejebałem kase :childcry:
Ja myślę że 60k będzie progiem korekty - zbyt szybkie wzrosty = za duża chciwość ludzi
 
@Mnichu to myślisz, żeby teraz sobie wyczyścić pozycję? Poczyściłem jakieś mniejsze krypto, parę stówek wpadło, a na samym bitcoinie mam jakieś 1500+.

Mam jednak wrażenie, żeby poczekać jeszcze chwilę, bo chyba wjedzie na rekord i dopiero wtedy sprzedać.
 
Back
Top