Kryptowaluty

Czy ktoś z szacownego grona inwestował w krypto przez konto maklerskie? (np ETNy na niemieckiej giełdzie XETRA).
Z tego co się orientowałem to BOSSA nie ma w ofercie takiego produktu. mBank coś ma, ale po ostatnich harcach z prowizjami mam ich w dupie.
I tak zastanawiam się gdzie można to kupić. Coś takiego jeszcze znalazłem jak Wealthseed. Korzystał ktoś?
wiecej stracisz bo maja duzy spread i za trzymanie krypto chyba biora %
 
Szczerze to wole zapłacić te 1-1,5% prowizji rocznie za jakiegoś ETN na bitcoina, mieć względny spokój i nie martwić się, że mi jakaś giełda krypto nie wyparuje z całą kasą. Ja to raczej traktuje jako alternatywną inwestycje rzędu kilku % środków. Wpłacić raz i trzymać. A nuż zarobię. A jeżeli pierdolnie to te kilka % przeżyje. Ten wealthseed wydaje się ok. Są pod nadzorem KNF. Jedynie koszty przewalutowania wysokie. Ale te 1,2% przy pojedynczej transakcji nie mają znaczenia.
FTX też wydawał się okej, nadzorował go amerykański rząd, a jednak okradli ludzi na grube miliony $.
Polecałbym kupienie BTC i przelanie go z giełdy na portfel. Dla większego bezpieczeństwa może być fizyczny, Ledger lub Trezor.
 
FTX też wydawał się okej, nadzorował go amerykański rząd, a jednak okradli ludzi na grube miliony $.
Polecałbym kupienie BTC i przelanie go z giełdy na portfel. Dla większego bezpieczeństwa może być fizyczny, Ledger lub Trezor.
Chinole zajechaly zmerykanski FTX po mistrzowsku :antonio:

 
Na Yield App do konca lutego masz staking na 20%
Mocny projekt ktory na razie raczkuje, ale ma konkretny team za soba i coraz wiecej partnerstw.
czyli co wrzucam tam swoje krypto, wypłacam 28 grudnia i mam 20% rocznie?
 
Chinole zajechaly zmerykanski FTX po mistrzowsku :antonio:


Przestraszone oczy, wąskie usta, łamiący się głos, wciąż mu ta lunka bokiem wychodzi.
Internetowi mądrale co normalnie w żabce by na inwentaryzacji siedział tu gra spryciarza.
Jak pisałem kiedyś, jak by mi ktoś o krypto powiedział w 2017 chociaż roku, też miał bym kanał na yt i pierdolił farmazony
:korwinlaugh:
 
Przestraszone oczy, wąskie usta, łamiący się głos, wciąż mu ta lunka bokiem wychodzi.
Internetowi mądrale co normalnie w żabce by na inwentaryzacji siedział tu gra spryciarza.
Jak pisałem kiedyś, jak by mi ktoś o krypto powiedział w 2017 chociaż roku, też miał bym kanał na yt i pierdolił farmazony
:korwinlaugh:
Heheh ale ma nosa do niektorych projektow, na lunie mozna bylo zrobic krocie z jego cynku.
Tak samo pamietam jak DAO Maker staking promowal, tez bym zrobil krocie wtedy a sie nie zdecydowalem.
 
Heheh ale ma nosa do niektorych projektow, na lunie mozna bylo zrobic krocie z jego cynku.
Tak samo pamietam jak DAO Maker staking promowal, tez bym zrobil krocie wtedy a sie nie zdecydowalem.
Ma nosa, bo zarobił na tym tyle, że już nie musi za bardzo pracować stąd nagle pojawiła się pasja i zaczyna z nudów szperać, tak samo byś robił, gdybyś na tym tyle zarobił.
 
1676126027245.png
 
Back
Top