Kryptowaluty

Największy naganiacz na pl rynku kryptowalut co dorobił się na szkoleniach a nie krypto ale słuchaj do woli :fjedzia:
Szkoleń nie kupiłem nigdy, ale wydaje mi się, że raczej to co mówi, to ma rację. Podobnie Ostapowicz. Robię sobie takie "wirtualne inwestycje" czyli za fikcyjne pieniądze kupuję krypto o jakich mówią i jestem na plusie (na "kartce" oczywiście). Rozsądnym się jeszcze wydaje Jarzombek i jeszcze ktoś, ale nie pamiętam już kto.

P.s. Marcina Iwucia słucham dość długo i to jedna z najrozsadnieszych osób na polskim YT. Zobaczyłbym go nawet na FAME :lol:
 
Konieczny opowiada raczej o dość oczywistych rzeczach. O których wie każdy, kto siedzi już trochę w krypto. Nic nadzwyczajnego nie mówi, przekazuje informację znalezione w sieci oraz analizuje dane on chain w oparciu o Glassnode.
Ostapowicz promował swego czasu scamy i poramidy finansowe. Oczywiście robił to świadomie i otrzymywał na to kasę.
 
Konieczny opowiada raczej o dość oczywistych rzeczach. O których wie każdy, kto siedzi już trochę w krypto. Nic nadzwyczajnego nie mówi, przekazuje informację znalezione w sieci oraz analizuje dane on chain w oparciu o Glassnode.
Ostapowicz promował swego czasu scamy i poramidy finansowe. Oczywiście robił to świadomie i otrzymywał na to kasę.
O rany! Muszę zmienić YT. Ja jestem zielony i łykam wszystko jak pelikan cegłę. Traktuję te kanały jako podstawowe źródło informacji, dzięki którym nie muszę wchodzić na TT, Reditta itp. Dzięki temu mam więcej czasu na Cohones.

Zainteresowałem się tematem krypto od . niedawna, więc cokolwiek się dowiem, to dla mnie dużo.
 
Konieczny opowiada raczej o dość oczywistych rzeczach. O których wie każdy, kto siedzi już trochę w krypto. Nic nadzwyczajnego nie mówi, przekazuje informację znalezione w sieci oraz analizuje dane on chain w oparciu o Glassnode.
Ostapowicz promował swego czasu scamy i poramidy finansowe. Oczywiście robił to świadomie i otrzymywał na to kasę.
Ostapowicza to ludzie ganiali po ulicach jego miasta, nie pamietam juz skad on tam jest za naganianie na jakas tam piramide finansowa :lol:
 
Konieczny opowiada raczej o dość oczywistych rzeczach. O których wie każdy, kto siedzi już trochę w krypto. Nic nadzwyczajnego nie mówi, przekazuje informację znalezione w sieci oraz analizuje dane on chain w oparciu o Glassnode.
Ostapowicz promował swego czasu scamy i poramidy finansowe. Oczywiście robił to świadomie i otrzymywał na to kasę.
Wydaje mi się , że analizy rynku krypto przez Koniecznego są dosyć dobre . Ogólnie jego spojrzenie na inne rynki , geopolitykę jak i ekonomię są ciekawe i jego tzw. przepowiednie się często sprawdzają . Jego „porady” biznesowe są bardzo ostrożne.
Ogłasza też wcześniej swoje wejścia jak i wyjścia z rynku , kiedy wielu innych pompowało rynek jak i poszczególne projekty do końca a po nagłych spadkach cieszą się/opowiadają,ze wyszli w połowie czy większości z inwestycji przed spadkami.
 
Wydaje mi się , że analizy rynku krypto przez Koniecznego są dosyć dobre . Ogólnie jego spojrzenie na inne rynki , geopolitykę jak i ekonomię są ciekawe i jego tzw. przepowiednie się często sprawdzają . Jego „porady” biznesowe są bardzo ostrożne.
Ogłasza też wcześniej swoje wejścia jak i wyjścia z rynku , kiedy wielu innych pompowało rynek jak i poszczególne projekty do końca a po nagłych spadkach cieszą się/opowiadają,ze wyszli w połowie czy większości z inwestycji przed spadkami.
Jak dla mnie ten typ ma zerową wiarygodność. Ja znam jego hochsztaplerską działalność jeszcze z lat 2016-17 i już wtedy był nazywany „królem shitcoinów” i pierwszym naganiacze polski. To w głównej mierze on nakręcił w Polsce ludzi na liska, iota oraz kilka innych gówien.
 
Jak dla mnie ten typ ma zerową wiarygodność. Ja znam jego hochsztaplerską działalność jeszcze z lat 2016-17 i już wtedy był nazywany „królem shitcoinów” i pierwszym naganiacze polski. To w głównej mierze on nakręcił w Polsce ludzi na liska, iota oraz kilka innych gówien.
Być może w jakiejś części masz rację. Nie znam człowieka do stopnia, aby ręczyć za niego, po prostu wydaje mi sie wiarygodny.Osobiście jego analizy projektów, o których między innymi wspomniałeś według mnie (laika ) były dosyć dobre i z tego co pamietam nie wszystkie były przez niego polecane. Nie jestem w stanie powiedzieć czy były to rzetelne oceny, czy zwykłe „pump and dump “ , etc.
 
Być może w jakiejś części masz rację. Nie znam człowieka do stopnia, aby ręczyć za niego, po prostu wydaje mi sie wiarygodny.Osobiście jego analizy projektów, o których między innymi wspomniałeś według mnie (laika ) były dosyć dobre i z tego co pamietam nie wszystkie były przez niego polecane. Nie jestem w stanie powiedzieć czy były to rzetelne oceny, czy zwykłe „pump and dump “ , etc.
Konieczny prowadzi swoje zamknięte forum dla ludzi którzy kupili jego szkolenia.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że najpierw daje im info o jakim projekcie będzie robił research. Oni pakują torby, Konieczny pewnie sam pakuje się w to po pachy, a później wrzuca film na YT. Po którym kupuje ulica, ludzie którzy nie mają pojęcia co kupują, nie robią nawet podstawowego researchu.
Oczywiście tym samym podbijają cenę. Ludzie z jego forum, którzy kupili wcześniej wyprzedają się zarabiając przy tym całkiem sporo i dumpuja cenę. Cała reszta która weszła po filmie i nie sprzedała w odpowiednim czasie zostaje z drogim tokenem.

Niby bezpośrednio nie nagania, mówi że to nie jest porada inwestycyjna i takie tam, ale pewnie i tak zdaję sobie sprawę z tego jaka będzie reakcja ludzi po takim filmie.
 
Podaj mail, wysle Ci zaproszenie :wink:
Mozna przelewem - dluzej idzie ale mniejsze fee zaplacisz a tak na prawde zerowe.
Revolut jest spoko do wyplacania hajsu z gieldy.
Na profilu twoim wrzuciłem.
Yo jest 10$ w xlm, które reklamują na stronie za "rozpoczecie kursu"?
 
Na profilu twoim wrzuciłem.
Yo jest 10$ w xlm, które reklamują na stronie za "rozpoczecie kursu"?
Poszlo.
Nie, to 10 xlm to wystarczy poskipowac filmiki i strzelac odpowiedzi - opyla sie w chuj darmowy hajs ;) ja juz 70 dolcow z tego wyciaglem :lol:
Tamto to bedzie w BTC ale musisz odpowiednie warunki zrobic, obrot za iles tam dolcow
 
Konieczny prowadzi swoje zamknięte forum dla ludzi którzy kupili jego szkolenia.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że najpierw daje im info o jakim projekcie będzie robił research. Oni pakują torby, Konieczny pewnie sam pakuje się w to po pachy, a później wrzuca film na YT. Po którym kupuje ulica, ludzie którzy nie mają pojęcia co kupują, nie robią nawet podstawowego researchu.
Oczywiście tym samym podbijają cenę. Ludzie z jego forum, którzy kupili wcześniej wyprzedają się zarabiając przy tym całkiem sporo i dumpuja cenę. Cała reszta która weszła po filmie i nie sprzedała w odpowiednim czasie zostaje z drogim tokenem.

Niby bezpośrednio nie nagania, mówi że to nie jest porada inwestycyjna i takie tam, ale pewnie i tak zdaję sobie sprawę z tego jaka będzie reakcja ludzi po takim filmie.
To samo co Ostapowicz zrobil z PROS czy YLD swego czasu, spil smietanke... wczesniej mowil ze bedzie trzymal bardzo dlugoterminowo i nie sprzedawal a w ktoryms filmiku wygadal sie ze sprzedal na gorce i czeka zeby wejsc ponownie :cryme:
 
Właśnie sprawdziłem, trzeba wydać więcej niż 100 USD. Dobrze bo kwota nie jest jakas wysoka, szybko pójdzie jeśli zakupi się poszczególne waluty.
 
ZEZ423BQj7acxCcZHTfH3ORpLDiLlo9h.jpeg
 
Dokupujecie czy sracie w gacie? :beczka:
W sobotę rejestruję się na te linki podesłane przez Was i powoli szykuję się wejść w krypto. Ale mi, laikowi wydaje się, że jeszcze spadnie. Patrzę na projekty ETH, BTC i na yo się szykuję oraz MATIC i jeszcze dowiedzieć się o LUNIE i SOLANA. Ciekawy jest Binance Coin.
 
Gość został oszukany i okradziony. Ma jaja żeby się tym podzielić.
Czy same Miśki i ogólnie NFT to oszustwo, to wyjdzie za jakiś czas.
Czytałeś całość? Gruba akcja.
Polska jest bidna i tutaj jest mało takich ataków. Ale kiedy mieszkałem na zachodzie to jebance co jakiś czas potrafili dzwonić czy coś wysyłać. Gorszy dzień, człowiek zmęczony i może się dać zrobić w huja.
Pamietam akcje, jak akurat byłem w Polsce a tu dostaje info z banku ze ktoś zrobił zakupy na 700 funtów w Londynie w sklepie jeździeckim. Raz w życiu na koniu byłem, przez 5 min:kis:.
Na szczęście bank nie robił problemów i zwrócił siano, ale uprzedzili mnie że za 3 razem już może być problem z zwrotem.
 
  • Wow
Reactions: jut
Dziesięć lat temu pracowałem w Szwajcarii. Dostaliśmy wypłatę. Jeden kolo podjechał do bankomatu w Lucernie i wypłacił kilkaset franków żeby mieć na jakieś swoje wydatki, resztę miała zgarnąć żona w Polsce. Gość wrócił do hotelu i zaraz miał telefon od żony, że konto puste. Oczywiście zgłoszenie na policję w Szwajcarii i powrót do kraju żeby sytuację z bankiem wyjaśniać. Podobno siano wypłacił ktoś w USA. Nawet koleś nam na google maps pokazywał z którego bankomatu. Bank uznał reklamację, ale trochę podróżowania i załatwiania to gościa kosztowało. Tak więc nawet w tej policyjnej Szwajcarii kradną.
(jakby skradzionego żymiańskiego złota po dziś nie trzymali u siebie :lol: )
 
Poszlo.
Nie, to 10 xlm to wystarczy poskipowac filmiki i strzelac odpowiedzi - opyla sie w chuj darmowy hajs ;) ja juz 70 dolcow z tego wyciaglem :lol:
Tamto to bedzie w BTC ale musisz odpowiednie warunki zrobic, obrot za iles tam dolcow
Udało Ci się dostać te xlm 10$ (video 5 czesci) ? U mnie pisz, że moje konto nie może odbierać krypto mimo, że wcześniejsze 2 inne waluty się udało (quizy). Jest jakiś limit?
 
Ile razy już słyszałem w tym cyklu, że nie ma po co realizować zysków bo i tak już nie będzie takich wielkich spadków jak w przeszłości.

Jebani eksperci.

:beczka:
 
Czy same Miśki i ogólnie NFT to oszustwo, to wyjdzie za jakiś czas.
Ale przecież on nie został oszukany przez Miśki tylko przez internetowych oszustów. To nie twórcy Miśków go ojebali na hajs. Tego chujostwa jest bardzo dużo. Mi szwagier pierwsze co powiedział żebym żadnych linków nie otwierał i wszystko czytał i sprawdzał kilkukrotnie.
 
Ale przecież on nie został oszukany przez Miśki tylko przez internetowych oszustów. To nie twórcy Miśków go ojebali na hajs. Tego chujostwa jest bardzo dużo. Mi szwagier pierwsze co powiedział żebym żadnych linków nie otwierał i wszystko czytał i sprawdzał kilkukrotnie.
Polecam anti-phishing code, weryfikuje wszystkie e-maile np. od giełdy.
 
W sobotę rejestruję się na te linki podesłane przez Was i powoli szykuję się wejść w krypto. Ale mi, laikowi wydaje się, że jeszcze spadnie. Patrzę na projekty ETH, BTC i na yo się szykuję oraz MATIC i jeszcze dowiedzieć się o LUNIE i SOLANA. Ciekawy jest Binance Coin.
Jeszcze pewnie delikatnie i cala naprzod! :redford:
 
Wszyscy w Prospera!
pepe-pepocheer.gif
Dosyć spore spadki, w związku z czym ludzie próbują by nie przeoczyć jak wcześniej. Wiadomo, że takich wzrostów na 90 już nie będzie, ale pewnie lepsze to niż strata przez inflację. Trzeba przemyśleć ile wrzucic, żeby nie płacić kilka razy opłaty 25 zł za przelew. Myślałem, że szybciej uda się zweryfikować konto, e jednak trochę to trwa, zwłaszcza przelew weryfikacyjny.
 
Back
Top