Kryptowaluty


200.gif
 
uważacje na siebie
 
@Roshi kiedy to shiba w końcu wystrzeli?
nie mam pojecia, nie sledze tego shitcoina, nie mam go w porfolio
ALE
moglem go miec bo sie przygladalem mu w poprzedniej hossie i zaluje tego do dzisiaj bo z tym kapitalem co wtedy kupowalem krypto to juz nic nie musialbym robic... tylko
kto rozsadny pakuje sie w takie cos duzym kapitalem, a juz na pewno jak zapakuje, nie sprzedaje majac chociazby x5? no wlasnie...

duzo tego masz? :crazy:
 
nie mam pojecia, nie sledze tego shitcoina, nie mam go w porfolio
ALE
moglem go miec bo sie przygladalem mu w poprzedniej hossie i zaluje tego do dzisiaj bo z tym kapitalem co wtedy kupowalem krypto to juz nic nie musialbym robic... tylko
kto rozsadny pakuje sie w takie cos duzym kapitalem, a juz na pewno jak zapakuje, nie sprzedaje majac chociazby x5? no wlasnie...

duzo tego masz? :crazy:
Drobne, 20mln :wink:
 
No ba, miałem basen i palmy w hotelu. Mimo że nie pijam wina, to tam codziennie wjeżdżał merlot (ichni lokalny typ wina). Już za 2 franki można było nabyć flaszkę. Jadałem włoskie dania. Wiedziałem żeby nie zamawiać prszutoamelono. Jeden kolo zamówił i okazało się że to 5 plasterków szynki na 5 plasterkach melona za taką samą kasę jak czubaty talerz makaronu z sosem i serem. No i nie jak normalnie nie biegam, to tam prawie codziennie wieczorem biegałem by zwiedzać okolicę. Bardzo ładny cmentarz mieli.
 
Back
Top