Kryptowaluty

no to se porównaj, SHIB 1600% to gówno 2500% już po ptokach niedługo jak bym miał to bym keszował bez mrugnięcia okiem
SHIB

Shiba Inu
SHIB​



€0.00002263
1839339.92% (All)
do teraz, nie do gorki...

PEPE

Pepe
PEPE​



€0.00001396
26545.45% (All)
 
chyba coś źle pomierzyłem o fuck
do górki Byku to jest jeszcze ponad x2...

ja sie przymierzam w dwie kryptowaluty jak bede mial troche wolnego kapitalu.
oraz jarzombkowe.
 
do górki Byku to jest jeszcze ponad x2...

ja sie przymierzam w dwie kryptowaluty jak bede mial troche wolnego kapitalu.
oraz jarzombkowe.
ja już za dużo kapitału utopiłem w krypto by coś dorzucać do pieca, ale op mam brałem teraz na korekcie
 
ja już za dużo kapitału utopiłem w krypto by coś dorzucać do pieca, ale op mam brałem teraz na korekcie
ten kurwa łeb od luny zawsze mial nosa do tych projektow pro wzrostowych tak zwanych gemow.. i patrzac na wzrosty kiedy zaczeto korzystac z L2 to porownujac do Arbitrum, Optimism go zdeklasowal.. faktycznie wszyscy zaczeli korzystac z niego.
 
  • Bones
Reactions: AKK
ten kurwa łeb od luny zawsze mial nosa do tych projektow pro wzrostowych tak zwanych gemow.. i patrzac na wzrosty kiedy zaczeto korzystac z L2 to porownujac do Arbitrum, Optimism go zdeklasowal.. faktycznie wszyscy zaczeli korzystac z niego.
bo siedzi ta kurwa i nic innego nie robi, jak byś tak jak on wszedł dawno temu w krypto przed choćby hossą z 2021 i sprzedał wtedy to też byś tak żył, przecież te smyki zaczynały od drobnych, nie wierzę, że wykładali 200k na start. Później to już perpetum mobile. (jeżeli umiesz sprzedać) zasada prosta a tak trudno ją utrzymać, kup tanie sprzedaj drogo.
 
bo siedzi ta kurwa i nic innego nie robi, jak byś tak jak on wszedł dawno temu w krypto przed choćby hossą z 2021 i sprzedał wtedy to też byś tak żył, przecież te smyki zaczynały od drobnych, nie wierzę, że wykładali 200k na start. Później to już perpetum mobile. (jeżeli umiesz sprzedać) zasada prosta a tak trudno ją utrzymać, kup tanie sprzedaj drogo.
jasne ze tak.
no ale mimo wszystko, przepierdala na to pewnie mase czasu.
 
No i ja się nie obrażam, wbrew temu co myślisz, nienawidzę swojej pracy,
chętnie robiłbym coś innego ale nie umiem na tyle dobrze by móc rzucić w diabły.
be brave!
ja kocham swoja robote, ale chcialbym zarabiac wiecej.. znacznie wiecej i chyba trzeba bedzie pojsc w programowanie i przykuc sie do lozka.. rozjebac sobie kregoslup do reszty..
:childcry:

jebac do zycie..
 
be brave!
ja kocham swoja robote, ale chcialbym zarabiac wiecej.. znacznie wiecej i chyba trzeba bedzie pojsc w programowanie i przykuc sie do lozka.. rozjebac sobie kregoslup do reszty..
:childcry:

jebac do zycie..
Pamiętaj, że ja to robię od 2006 roku, prawie 20 lat. Popracujesz tyle w jednym zawodzie to sobie przypomnisz moje słowa.
:jimcarrey:
 
Back
Top