Kryminaliści Przestępcy Patologie Konfidenci Kibole

To zalezy od Was czy temat zostanie
Utworzyłem go jako analogiczny to tematu o "Terroryzmie- Uchodźcach"
W czasie pierwszych ataków terrorystycznych userzy pisali o tym w HP , Polityce albo w tematach o MMA. To ma być wentyl bezpieczeństwa by tak jak dziś w temacie o Adamie Zającu nie dyskutować o kibicach. Nie utworzyłem go by szerzyć te tematy tylko po to by dać miejsce do tych dyskusji w innym miejscu ( niewidocznym z głównej)
 
Róbcie screeny. W robocie jestem a czuję że poleci szybko.

Dlaczego ? Jak będziemy trzymać poziom i ustalone granice. Zobacz temat o Terrorystach istnieje już któryś rok.
P.S Screeny to już jeden robi na bieżąco.
Edit @VoRaNeK może przerzuć tu te wpisy o kibolach z tematy o Zającu i się zacznie ...
 
to smialo mozna tu wrzucic tak z 80 procent polskiego MMA. Najbardziej mnie, osobiscie smieszy to oburzenie tych wszystkich rycerzy praworzadnosci z forum ekscesami np Jonesa, nie bedacych swiadomymi komu kibicuja na tzw polskim podworku. Przy nich Bones to wzor cnot i wzorowy obywatel. Wiekszosc ludkow przychodzacych na treningi to wlasnie tak znienawidzeni tu "kibole", "sebixy", "blokersi", "kryminalisci", "patologia". Czy sie komus to podoba czy nie. Ja wiem, ze od zarania dziejow na tym forum propagowana jest przeciwstawna teza ale z prawda nie ma ona nic wspolnego. Niestety panowie, MMA przyciaga zupelnie inne niz 3/4 tego forum towarzystwo, ktore, odnosze wrazenie, ze tylko tu moze wyplakac te swoje, gorzkie zale, typu patusy, bloki, sebixy itp itd #truthseeker
 
Największa patologia to ci, ktorzy gardzą patologią, dla takich szczytem wariactwa jest ucieczka z zajęć, upodlenie się alkoholem i rysowanie kutasów na czole, jeśli chodzi o płeć piękną to selfie w upierdolonym kiblu z psiapsiółami i robienie loda przy zgaszonym świetle.
 
Największa patologia to ci, ktorzy gardzą patologią, dla takich szczytem wariactwa jest ucieczka z zajęć, upodlenie się alkoholem i rysowanie kutasów na czole, jeśli chodzi o płeć piękną to selfie w upierdolonym kiblu z psiapsiółami i robienie loda przy zgaszonym świetle.
Racja, patologia jest super. Nic lepiej nie buduje charakteru mlodego czlowieka jak widok najebanego ojca napierdalajacego mame bo ostatnie pieniadze z zasilku wydala na bulki. Cudownie przygotowuje do zycia w spoleczenstwie przygladanie sie jak wujek dyma najebana do nieprzytomnosci mamusie bo ojciec mu pozwolil za cwiarteczke lodowej.
W szkolach powinni organizowac zielone szkoly w rodzinach patologicznych zeby kazde dziecko mialo stycznosc z zarzyganymi rodzicami nie pamietajacymi zeby nakarmic wlasne potomstwo.
Super sprawa!
 
Dobry temat. Jest szansa że wyszukiwarka przekieruje tu paru wartościowych ludzi którzy ubogacą to forum a przy okazji poczytają o MMA. Bedzie więcej imb i wyzywania się oraz lajków . Temat idealny jako przeciwwaga do inwazji muslimów bo wszak Polacy nie kozy i swoich terrorystów mają. A że powstał niewatpliwie z inspiracji tematu o A.Z oczekuję tu listy walczących w MMA kiboli dilerów i idiotów używających słowa konfident jako epitetu żebym wiedział komu krwi nie oddawać.

Żartowałem (?)
 
Racja, patologia jest super. Nic lepiej nie buduje charakteru mlodego czlowieka jak widok najebanego ojca napierdalajacego mame bo ostatnie pieniadze z zasilku wydala na bulki. Cudownie przygotowuje do zycia w spoleczenstwie przygladanie sie jak wujek dyma najebana do nieprzytomnosci mamusie bo ojciec mu pozwolil za cwiarteczke lodowej.
W szkolach powinni organizowac zielone szkoly w rodzinach patologicznych zeby kazde dziecko mialo stycznosc z zarzyganymi rodzicami nie pamietajacymi zeby nakarmic wlasne potomstwo.
Super sprawa!

No jasne, że jest super. Niech żyje patologia!
 
włączyłem odcinek z Panem Masą, jak ten Żurom o IP na FB zaczął gadać że za 6 tyś każdy namierzy Masę to wyłączyłem...
W tym filmiku który wkleiłem nie chodzi o treść tylko KLIMAT. Zobacz tych ludzi jak mówią , jak się poruszają , mowa ciała ich tok myślenia. Czasami się zastanawiam czy są z tej samej planety.
np. 3:10 , 13:35
 
W tym filmiku który wkleiłem nie chodzi o treść tylko KLIMAT. Zobacz tych ludzi jak mówią , jak się poruszają , mowa ciała ich tok myślenia. Czasami się zastanawiam czy są z tej samej planety.
np. 3:10 , 13:35
od 20 lat mieszkam na starych Bałutach, nie widzę nic nienormalnego we wskazanych przez Ciebie przykładach ;)
 
@TYTUS A wychodzisz Ty z domu? Chyba nie skoro normalni ludzie z miasta Twoim zdaniem mogą być z innej planety. Pogadaj że starymi złodziejami pod sklepem ;)

I co z tamtejszym klimatem nie tak? Kraina bloków cienia
 
od 20 lat mieszkam na starych Bałutach, nie widzę nic nienormalnego we wskazanych przez Ciebie przykładach ;)

To zależy chyba w których okolicach. Im bliżej Limanowskiego tym ciekawiej. Ja przez rok mieszkałem na Murarskiej, a potem przez kolejny rok na Urzędniczej i patologii to tam za bardzo nie widziałem.

Dla mnie w Łodzi o wiele gorszy jest Teofilów i okolice Pogonowskiego, Lipowej, Strzelców Kanionskich etc.
 
od 20 lat mieszkam na starych Bałutach, nie widzę nic nienormalnego we wskazanych przez Ciebie przykładach ;)
Rozumiem.Ja nie znałem tematu.
W.POLSKIEGO,+NAWROT+I+INNE+055.JPG

GRAFIKA%20WYSTAWY_czesc%20II_b.jpg

e3c0d284000e1a6e45e346ae
 
Rozumiem.Ja nie znałem tematu.
W.POLSKIEGO,+NAWROT+I+INNE+055.JPG

GRAFIKA%20WYSTAWY_czesc%20II_b.jpg

e3c0d284000e1a6e45e346ae

Takie "graffiti" znajdziesz w każdej części Łodzi, jak i vlepy podobne do tej którą wrzuciłeś. Wiem co mówię, bo przeprowadzałem się póki co 13 razy w ciągu ostatnich 11 lat w tym mieście.

Z drugiej strony to nie świadczy o tym, że w danym miejscu jest jakoś szczególnie niebezpiecznie. Są po prostu strefy bardziej patolskie i tyle, ale tak napisałem wcześniej nie tylko i nie całe Stare Bałuty takie są.
 
@TYTUS A wychodzisz Ty z domu? Chyba nie skoro normalni ludzie z miasta Twoim zdaniem mogą być z innej planety. Pogadaj że starymi złodziejami pod sklepem ;)

I co z tamtejszym klimatem nie tak? Kraina bloków cienia
Ja mieszkam w takim mieście, że mogę co najwyżej babcie pod kościołem oglądać. A jak by był złodziej to te babcie by go torebkami i parasolami zatłukły.:mamed:
 
Nie jeden złodziej działa w takiej miejscowości jak Twoja! Większość z nich to amatorzy wina marki wino, ale złodziej to jednak złodziej, a tak całkiem poważnie to stare kryminały mają wiele ciekawych informacji do przekazania, życiowych, jak ktoś ma okazję to warto posłuchać, oczywiście trzeba też wiedzieć na opowieści którego z nich tracić czas a którego nie brać na poważnie, bo jak w każdym społeczeństwie trafiają się po prostu imbecyle co poprowadzą Cie swoją drogą a nie jakaś inna i tak zwane głąby którzy od początku kariery nigdy nie awansowali w hierarchii nie mający nic sensownego do przekazania.
 
To zależy chyba w których okolicach. Im bliżej Limanowskiego tym ciekawiej. Ja przez rok mieszkałem na Murarskiej, a potem przez kolejny rok na Urzędniczej i patologii to tam za bardzo nie widziałem.

Dla mnie w Łodzi o wiele gorszy jest Teofilów i okolice Pogonowskiego, Lipowej, Strzelców Kanionskich etc.
Teofilów nie moje klimaty. Pozostałe ulice co wymieniłeś oglądałem tam 3 mieszkania do kupienia: metraż, cena ok ale co 20 metrów brama z grupką ciemnych typów. Nie chciałbym aby córka po szkole wracała sama do domu.
 
Teofilów nie moje klimaty. Pozostałe ulice co wymieniłeś oglądałem tam 3 mieszkania do kupienia: metraż, cena ok ale co 20 metrów brama z grupką ciemnych typów. Nie chciałbym aby córka po szkole wracała sama do domu.
Ja zostawiam kluczyki w stacyjkach samochodów , po prostu jak parkuje pod domem to nigdy nawet na noc ich nie wyjmuje. Ostanio nawet pod marketami wrzucam kluczyki do środkowego schowka by ich w czasie zakupów nie zgubić.
 
Ja zostawiam kluczyki w stacyjkach samochodów , po prostu jak parkuje pod domem to nigdy nawet na noc ich nie wyjmuje. Ostanio nawet pod marketami wrzucam kluczyki do środkowego schowka by ich w czasie zakupów nie zgubić.

A później motyw z filmu "stary, gdzie moja bryka" . Nie wierzę w ten market i kluczyki w aucie jak i na noc pod domem :nono:
 
Back
Top