Kryminaliści Przestępcy Patologie Konfidenci Kibole

Są jeszcze inne paragrafy ale nie chce mi się szukać. Zresztą i tak by zaraz ktoś wyjebał. @defthomas co myślisz o wrzucaniu zeznań Jotki do tego tematu?
 
Art. 241. § 1. Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Chyba się łapie. Trzeba by zapytać @Comber
Ale chyba juz dawno po procesie?
 
@TYTUS w jakim kierunku ten temat ma iść? Bo tak nie do końca zrozumiałem co w nocy pisałeś, mamy szukać konfidentow wśród piłkarzy i innych sportowców czy tu wcale o to nie chodzi :siara:
 
Wiesz ze nie wiedziałem? Dzięki za info :D. Swoją drogą niby dlaczego, pff w takim razie olewam chyba ten temat jak tu zaraz jakieś nieprzyjemności maja się zacząć

AA, i sam skasowałem swojego posta :D
Wiesz ze nie wiedziałem? Dzięki za info :D. Swoją drogą niby dlaczego, pff w takim razie olewam chyba ten temat jak tu zaraz jakieś nieprzyjemności maja się zacząć

AA, i sam skasowałem swojego posta :D
Jakby ktoś szukał to co wpisać w google?
 
Jak to jest? Temat o konfidentach , bandytach i my mamy też być konfiturami i pisać o zawodnikach?
Jeśli małolaci co niedawno interesują sie mma nie znają sprawy, to wcale nie muszą poznać ciemną stronę.
Od siebie to napiszę tylko,że wielu moich kolegów to cześciej mało przyjemni panowie.
 
:DC:

W chuj to logiczne, czytam trzeci raz gangsterze i dalej nie rozumiem. Trzeba było napisać tylko te trzy ostatnie linijki, bo chyba o to idzie w Twoim poście, pisjoł ide budować :robbie:
 
W sumie sam nie wiem, chciałem zobaczyć Twój profil i "
Cohones - Error
This member limits who may view their full profile." . Wczoraj jak chciałem zobaczyć profil kaczki to było to samo, pisali coś o koncie premium to se to powiązałem ale chyba błędnie :d albo i nie, chyba tylko osoba z kontem premium może ograniczyć dostęp do swojego profilu. UJ wie.
 
W sumie sam nie wiem, chciałem zobaczyć Twój profil i "
Cohones - Error
This member limits who may view their full profile." . Wczoraj jak chciałem zobaczyć profil kaczki to było to samo, pisali coś o koncie premium to se to powiązałem ale chyba błędnie :d albo i nie, chyba tylko osoba z kontem premium może ograniczyć dostęp do swojego profilu. UJ wie.
:frankapprove:
 
W sumie sam nie wiem, chciałem zobaczyć Twój profil i "
Cohones - Error
This member limits who may view their full profile." . Wczoraj jak chciałem zobaczyć profil kaczki to było to samo, pisali coś o koncie premium to se to powiązałem ale chyba błędnie :d albo i nie, chyba tylko osoba z kontem premium może ograniczyć dostęp do swojego profilu. UJ wie.
Ja mam premium a nie ma error. Zależy jak ktoś sobie ustawi
 
W sumie sam nie wiem, chciałem zobaczyć Twój profil i "
Cohones - Error
This member limits who may view their full profile." . Wczoraj jak chciałem zobaczyć profil kaczki to było to samo, pisali coś o koncie premium to se to powiązałem ale chyba błędnie :d albo i nie, chyba tylko osoba z kontem premium może ograniczyć dostęp do swojego profilu. UJ wie.
:damjan::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile:
 
Back
Top