Kroniki Najmana

Wszystko fajnie tylko. Najman miał mieć swoją pierwszą walke na Ksw 11.



http://www.dailymotion.com/video/x96j73_ksw-11-zmiany_sport?from_fb_popup=1&code=AQA7nUFI2Nudo7BIfrbfEQi5EZgK2TTfrNwolPtC1F5_LwugSq9HvPp548P9cIFheFKqde8YR7lgd9YgTw9p2HxCTM0paXZyPFUG9CUzRwVXMB2f1SuBmdv4IL3uBGSngJz1ONoRxqqclaes8C1G1YSd4m7hQUqFt61W6NsXBBuIzNbpiZn5uL_OjajECykJzkE#_=_



http://www.dailymotion.com/video/x8wu41_ksw-11-official-trailer_sport



ksw-11.jpg
 
Bardzo fajny art. Wiem, że jest mocno prześmiewczy i przekolorowany, ale oglądając wczorajszy freak fight doszedłem do całkiem podobnych wniosków... Może nie wyobrażałem sobie Najmana obstawiającego swoją przegraną u buków, ale postanowiłem, że nie obejrzę więcej ani jednego wystąpienia naczelnego pajaca MMA. Popularyzacja popularyzacją, ale to, co on prezentuje sobą na pewno MMA w żaden sposób nie pomaga, a my wszyscy chcąc obejrzeć jego kolejną porażkę napychamy mu kieszenie kaboną. Ot, tyle mojego wywodu :P



P.S. Nie wierzę, żeby Najman faktycznie planował całkowicie zrezygnować z występów, bo to dla niego zbyt dochodowy biznes.
 
hahaha brawo :)



a kursy u buków, przynajmniej na bet at home stawiały na burneike a potem sie wyrownaly. Ale i tak byly spore po 1,80 dla obu
 
ale tego że Najmanek miał się bić na 11 to niewiedziałem i pewnie mało kto wiedział.. co by teraz wprowadzało że trzeba trochę kronikę zmienic haha :D ale i tak brawo za tekst dla autora ;)
 
Super !! epicki tekst :)







btw:



oj tam oj tam ;D to, ze mial sie bic na 11 na upartego nic w historyjce nie zmienia ;D
 
Jaka kasa u jakich buków? Który bukmacher da wam zagrać za więcej niż kilka tysięcy złotych? (przy dobrych wiatrach) Ja mam limity u wiekszości i mogę co najwyżej zagrać za 5 zł :-(



Bukmacherzy maja limity, szczególnie dla tych którzy wygrywają. Zresztą co tu pisać, macie zerową wiedze o tym jak się zarabia na mma. Kokosy wygrane u bukmacherów schowajcie sobie między bajki, bo takie rzeczy się nie odbywają. Ktoś wkleił kurs z bet at home - czizusssss to bukmacher dla dzieci, możesz grac za drobne. Wygrywać na dłuższą mete sie nie da.



Większe sumy można stawiać tzw. azjatyckich bukmacherów, ale oni nie oferują zdarzeń typu ksw czy mma attack. Poza tym też maja limity, tylko że większe.



Wiem że ten art ma charakter prześmiewczy, ale chciaaaaałem zaznaczyć pewną rzecz.



Teraz mogę już spokojnie zasnąć, muszę tylko znaleźć KLUCZ od sypialni



Pozdrawiam



saku
 
@saku



jak masz kilkunastu słupów to jednak można:-) Poza tym sam zauważyłeś jaki charakter ma ten tekst:-)
 
saku a mozesz bardziej przyblizyc temat limitow? jak to wygląda? całkiem interesujacy temat..



evangelista dobre, ;-) ,najman jest tak slaby az ludzie nie wierza u szukają teorii spiskowych ,w tym i ja ;)
 
Temat limitów jest prosty, jak wygrywasz to dostajesz limity i możesz obstawiać za grosze. Mało osób o tym wie bo mało wygrywa notorycznie. Dzieje się to u wszystkich bukmacherów. Także jak ktoś nie spotkał się z limitami to nie zna uczucia jakim jest "wypłacanie" pieniedzy od bukmachera. Powtarzam - wypłacanie a nie wpłacanie ;-)
 
Ok, a mozesz podac jakis przyklad? nile trzeba wygrać? raz a dobrze? czy 10 razy z rzędu?:) i pytanie osobiste czy sporo bukow nazlozylo na ciebie limit?:>
 
Jak oglądasz Gwiezdne Wojny, to też marudzisz, że słychać odgłosy strzałów z TIE fighterów? Przecież w kosmosie dźwięk się nie rozchodzi! Niby masz rację, ale odnośnie Twojego całego postu:


2i86nxw8.jpg
 
"Jestem Marcin Najman i to jest moja spowiedź"



hehehe zakończenie niczym w jakimś dobrym filmie :D



W sumie niezły materiał na scenariusz do filmu :)
 
Przeczytałem od początku do końca i ani przez chwilę nie powiało nudą ;) świetny art, trochę propagandowy ale fajny :) GOOD JOB :)
 
OOOOOO Kurnaaa!! Ale Mega opowiastka :D Evangelista Twoje pióro Mnie zachwyciło :) Mega Petarda !!!
 
Śmieszny tekst i pewnie w jakiejś tam części prawdziwy. Jedyna pozytywna puenta z niego wynikająca jest taka, że jest szansa, że już pana Marcina w ringu/klatce MMA nie zobaczymy. I tego się trzymajmy! :)
 
Przemek: mam limity u kilku bukmacherów



Co do sum to zalezy ile postawiłes i ile wygrałeś a nie od tego ile zakładów wniosłeś. Może być jednorazowe postawienie na ht/ft z kursem 35.0 a może być notoryczne wygrywanie i psucie "spokoju" bukmacherom
 
Evangelista - dobre :-)







saku - limity limitami, ale chyba można wysłać kogogoś znajomego czy z rodziny żeby obstawił ?



Parę razy widziałem na różnych stronach, żę ktoś sprzedaję typy ht/ft ale nigdy się nie odważyłem :P
 
MMateusz, gdzie wysłac kogoś z rodziny?



Co do tych typów ht/ft to dobrze że sie nie zdecydowałes, bo to ściema. Ale nie róbmy off top
 
Do jakiegoś Stsu czy nawet lepiej założyć konto(Sportingbet,bwin itd.) na brata czy kumpla i wtedy obstawić.



Przeszło by takie coś?
 
Można obstawiac gdzie chcesz ale są limity. W sts nie możesz tam wejśc i postawić 10 czy 100 tysięcy.
 
Fajny art. Śmiesznie sie czytało. I patrząc od tej strony wydaje to sie całkiem możliwe w przypadku tych odklepań.
 
Back
Top