Kroniki Najmana

igorel96



Fajny art. Śmiesznie sie czytało. I patrząc od tej strony wydaje to sie całkiem możliwe w przypadku tych odklepań.







:-)
 
Elegancja Francja



troll_approval.gif
 
Ciężej się go słucha niż Mariusza jak mówi po angielsku. Mirek jaki analityk i szpieg ;D a jak koksu cwiczył u Silvy to coś słabo sie przykładał haha..
 
Evangelista przeczytalem wiekszosc Twoich artow, ale ten jest zdecydowanie najlepszy.



Świetna robota stary, zajebiscie sie to czytalo.



Szacunek !
 
Nie mogłem zrozumieć jak Najman mógłbyć wicemistrzem kickboxingu. Teraz już wiem:



,,W kick-boxingu walka Light contact składa się z co najmniej 2 rund po 2 minuty każda. Dozwolone są te same techniki, co w Full contact, ale teoretycznie nie można wkładać pełnej siły w uderzenia i kopnięcia. •



Nawet MN podsumował swoją karierę:



 
Escobar



radzę żebyś nie ogladał, ponieważ po pierwszym zdaniu może ucierpieć Twój monitor/laptop :D



Ja po pierwszym zdaniu wyłączyłem.
 
U mnie też, w całym filmie kilkakrotnie tak tnie. Fachowa robota ;).Zresztą polecam ten filmik bo podchodzi do gatunku science-fiction, wiec ja takie lubie filmy oglądać, wiecie zakrzywianie czasu i przestrzeni, inna rzeczywistość.
 
Świetna teoria spiskowa, gdyby nie parę rzeczy, tych co wytknęli wcześniej o tych limitach w zakładach to byłbym skłonny uwierzyć ;)
 
Świetna teoria spiskowa, gdyby nie parę rzeczy, tych co wytknęli wcześniej o tych limitach w zakładach to byłbym skłonny uwierzyć ;)






Hehe, dzięki. Nie pisałem tego jednak w ramach teorii spiskowej, tylko jako komedię:-)


dbgoku -> limity u bukmacherów
 
Back
Top