Król UFC nie daje o sobie zapomnieć.

Masta

Vale Tudo
Open


Pada deszcz, na ciebie, nie na mnie, ja siedzę w Range Roverze. Składało go 30 Chińczyków, nim wyjechał z fabryki, 10ciu z nich straciło pracę bo nie chcieli wylizać opon na pełen połysk. Rurę wydechową polerował od środka swoim zaganiaczem Rocco, ten Rocco. Skórę z hipopotama w fotelach garbowała twoja matka lapsie, twój stary mógł tylko patrzeć z politowaniem. Kiedy wrócisz do domu, zjesz dzięki mnie obiad z biedronki, przełykaj dokładnie, poczuj łaskę. Pada, dla ciebie to deszcz, dla mnie to znak od Boga. Żartuję, bogowie grają ze mną w pokera. Wiesz dobrze, że ja zgarniam stawkę. Pal wrotki gołodupcu, smaruj, będzie piekło.



Nowa książka trenera McGregora z miejsca stała się bestselerem w Irlandii. Można znaleźć w niej wiele wcześniej nie publikowanych informacji dotyczących życia Conora nim stał się gwiazdą sportu i idolem tłumów. Smaczki z młodości Conora opowiadające m.in o ciężkich treningach napinki przed lustrem oraz zgłębianiu sztuki trasztoku z Maghnusem, irlandzką legendą podmonopolowych wojowników, okraszone opisami ciężkich początków na macie, walką z trądzikiem, szykanami rudowłosych oraz seksualnych ekscesów podczas pracy hydraulika, będących później inspiracją do wyszukanych tatuaży McGregora.



Nowa umowa ze sponsorem produkującym odżywki podpisana, teraz Conor McGregor może w pełni poświecić się przygotowaniom do rewanżu z bratem Nicka Diaza, przypadkowym zwycięzcą ostatniej potyczki Króla. Podobno skład odżywek został dokładnie przebadany pod względem obecności substancji będących na liści USADA, a mogących przypadkowo pojawić się na linii produkcyjnej, usunięto z nich między innymi zakazaną ostatnio sacharozę i witaminę C.

Conor zapowiada poddanie na Diazie w rundzie 3ej, minucie 2iej , sekundzie 45ej. Treningi z młodym talentem bjj Dillonem Penisem nie pozostawiają złudzeń, tym razem to ręka Conora będzie w górze. Król nie wraca na tron, Król zmienia tylko tron na bardziej luksusowy model. Diaz to podnóżek.

Na koniec przypomnienie proroczego wywiadu młodego hydraulika Conora McGregora.
 
No chyba cię pojebalo, że będę to czytał i coś tam oglądał huehue:DC:
 
Mógłbym zapytać o to samo.
Jak najbardziej poważnie . I ogólnie śmieszy mnie pisanie biografii przez osoby , które czynnie cały czas działają w sporcie itp. tym bardziej , że Kavanagh nie jest jakimś dziadkiem i nie , że sie czepiam bo sadze to samo o biografiach Ronaldo , Messiego itp .
 
Numbers. A wiadomo, że jak jest numbers, to w konsekwencji jest muni, muni
Ale dla kogo muni muni? Dla mnie? Nie. DLa Masty? Nie. Dla Ciebie? Nie. To co kogo kurwa obchodzi ile rudy skrzat zarabia? Co mnie to gówno obchodzi, żebym się tym ekscytował, że jakaś ruda irlandzka kukła zarabia szmalec?
 
Ale dla kogo muni muni? Dla mnie? Nie. DLa Masty? Nie. Dla Ciebie? Nie. To co kogo kurwa obchodzi ile rudy skrzat zarabia? Co mnie to gówno obchodzi, żebym się tym ekscytował, że jakaś ruda irlandzka kukła zarabia szmalec?
Akurat ja mam swoje w ojro od Defa, nie wiem jak reszta, ale sadze że raczej charytatywnie. Na karkówkę i wino starczy żeby mi było zabawnie;)
 
Ale dla kogo muni muni? Dla mnie? Nie. DLa Masty? Nie. Dla Ciebie? Nie. To co kogo kurwa obchodzi ile rudy skrzat zarabia? Co mnie to gówno obchodzi, żebym się tym ekscytował, że jakaś ruda irlandzka kukła zarabia szmalec?
Mówisz , ze cię gówno obchodzi a wchodzisz i komentujesz każdy temat z nim związany ?
Rudy skrzat ?:facepalm:
 
Mówisz , ze cię gówno obchodzi a wchodzisz i komentujesz każdy temat z nim związany ?
Rudy skrzat ?:facepalm:
W każdy? To poszukaj moich wypowiedzi w każdym temacie chlopcze. Chyba ci się coś pomyliło i to srogo.
 
W każdy? To poszukaj moich wypowiedzi w każdym temacie chlopcze. Chyba ci się coś pomyliło i to srogo.
W większości tematach coś piszesz . Szkoda marnować czasu na dyskusję z tobą skrzacie :)
To , ze go nie lubisz nie znaczy , ze możesz go obrażać .
 
Dobra, nie chcę mi się już was podjudzać. Słaba inba.
 
97d9a21725cc5cccf83f46cfd1460ab0.jpg


@Masta Świetny temat :)
 
Back
Top