Kowalik vs Jozwiak czyli rywalizacja o tytul walki 2018 roku w polskim MMA trwa w najlepsze

Co to za bazjajeczny pajac, co nie potrafi nawet pisać pod swoim nazwiskiem? Lubię takie inby, ale jak do gry wchodzą troll-konta to przestaje być śmiesznie, a zaczyna się robić po prostu żałośnie.

Fightsport to ciekawy portal. Ich naczelny w dawnych latach strasznie wojował z Rocksami, a teraz ogarnia FEN-owi zawodników i chyba jest ich gościem od PR, a ich redaktor ot tak wrzuca sobie w sieć "jebać MMARocks" (post z 2016 żeby nie było). To tak w ramach ciekawostki piszę. A to kim jest ten anonimowy pan to nie wiadomo... chyba nigdy się nie dowiemy...

14080849_1105231776212512_448013969_n.jpg
 
Fightsport to ciekawy portal. Ich naczelny w dawnych latach strasznie wojował z Rocksami, a teraz ogarnia FEN-owi zawodników i chyba jest ich gościem od PR, a ich redaktor ot tak wrzuca sobie w sieć "jebać MMARocks" (post z 2016 żeby nie było). To tak w ramach ciekawostki piszę. A to kim jest ten anonimowy pan to nie wiadomo... chyba nigdy się nie dowiemy...

14080849_1105231776212512_448013969_n.jpg
kmwtw
:beczka:
 
Jeden Pawel wyraznie obnizyl loty, drugi chyba kompletnie zniknal, za to Marian zdradza sporo na temat "profesjonalizmu" FEN.

Niby tak ale jesli najwieksza w Polsce organizacja ma w dupie testy i sterydy to wogole sie nie dziwie ze mniejsze organizacje nie chetnie sie na to zgadzaja. Po co tak naprawde?
 
Niby tak ale jesli najwieksza w Polsce organizacja ma w dupie testy i sterydy to wogole sie nie dziwie ze mniejsze organizacje nie chetnie sie na to zgadzaja. Po co tak naprawde?
Gdyby KSW wprowadziło testy z takim zaangażowaniem jak UFC to szybko przestałoby istnieć. O ile nasi by się dostosowali to większość walk z zawodnikami z zagranicy by się nie odbyła, nikt by nie podpisał takiej umowy, a jeśli już, to większość wyników walk trzeba by zmieniać na NC.
 
Gdyby KSW wprowadziło testy z takim zaangażowaniem jak UFC to szybko przestałoby istnieć. O ile nasi by się dostosowali to większość walk z zawodnikami z zagranicy by się nie odbyła, nikt by nie podpisał takiej umowy, a jeśli już, to większość wyników walk trzeba by zmieniać na NC.
No zgadza sie. Tylko nie rozumiem co @VaeVictis chcial pokazac przez ten wywiad. Przeciez wiadomo ze kazdy sie szprycuje i zadnemu promotorowi/wlascicielowi organizacji zadne testy nie sa na reke. Mam nadzieje ze Jozwiak na to nie pojdzie bo zapytam sie 2 raz po co to komu?
 
@lemmy @Cloud , @Grubas Mi nie chodzi o testy antydopingowe jako takie tylko o niedotrzymywanie zobowiazan i zmienianie regul gry w czasie jej trwania. Tak bylo chociazby przy okazji walki Ziolkowski - Szymanski czy w przypadku pojedynku Rozy Gumiennej.
 
Kolega z forum zjebał Kowalika jak psa. Naprawde kurwa jak psa. Głowa spuszczona, patrzy w podłogę i słucha co kolega ma do powiedzenia.

:matt:


O ja :D jeśli nie robisz mnie w bambuko ( a wierzę że nie robisz) . To w tym momencie zmieniłem zdanie na temat Pawła k o 180 stopni
 
Kurwa, odkąd zamknęli temat z Mrozem, to nie zaglądałem do tej części forumka i to był błąd, kurwa błąd! Ale dzięki temu miałem do przeczytania aż 6 stron epickiej inby i czytałem to wszystko z wypiekami na twarzy i rechocząc jak kretyn, tylko żona spoglądała na mnie ze zdziwieniem :awesome:
U mnie to samo, z ta roznica, ze bylo 9 stron :awesome:
 
To se załóż taką i leć po kosztach jak Ci pasuje. Może przebijesz rekord 4 gal PROMMAC, albo chociaż MMA Attack.

MMA Attack prawdopodobnie miało inne źródło utrzymania niż sprzedaż biletów.:wink: Gdyby niebiescy nie zgarnęli jej szefa, to całkiem możliwe, że organizacja istniałaby po dzień dzisiejszy.
 
Lepszy FEN niż nic. Wiadomo, że hajsem nie szastają i to bardzo chujowo dla zawodników ale jak jesteś już w miare ogarniętym typem to masz alternatywe w negocjacjach ze sponsorami bo gala jest w otwartej TV i uważam, że to zawsze dla zawodnika lepiej promocyjnie. I tak większość tam walczących traktuje FEN jako przepustke gdzieś dalej. Skoro zawodnicy tam walczą to chyba nie są jacyś umysłowo nie dojebani tylko wiedzą co oferuje im organizacja.
 
Back
Top